Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

accu

New member
Bez reklam
Witam kółko białe jest na środku tv smart ale wskaźnik się nie działa,a na czym ma polegać działanie wifi smart screen?

Witam,
Jak masz iphona z systemem Apple iOS lub ipada z systemem Apple iOS czy smartfon i tablet z systemem Android to możesz używać tych urządzeń do sterowania telewizorem i mogą służyć jako drugi ekran , tylko trzeba pobrać aplikację bezpłatną :philips MyRemote do jednego z tych urządzeń.
Aby pobrać aplikację do iPhone lub iPada trzeba wyszukać aplikację Philips MyRemote w sklepie z aplikacjami Apple App Store .
Natomiast do smartfona czy tabletu z systemem Android trzeba wyszukać aplikację Philips MyRemote
w sklepie z aplikacjami Android Market.
Po pobraniu aplikacji Philips MyRemote będzie wyświetlane w menu głównym smartfonu lub tabletu.Dotknij ikony aplikacji MyRemote , aby ją uruchomić.W menu głównym aplikacji dostępne są funkcje:SimplyShare , Net Tv , Control (sterowanie). Za pomocą funkcji SimplyShare można przesyłać pliki multimedialne (zdjęcia,muzykę, filmy) z dowolnego urządzenia w sieci domowej do innego urządzenia. W tablecie dostępna jest funkcja :TV guide (przewodnik telewizyjny).
Przed połączeniem tabletu z telewizorem trzeba sprawdzić czy przewodnik telewizyjny jest aktualizowany przez internet.Później trzeba połączyć tablet z przewodnikiem telewizyjnym telewizora.
Trzeba nacisnąć przycisk GUIDE na pilocie , aby otworzyć przewodnik telewizyjny w telewizorze.Następnie nacisnąć żółty przycisk aby otworzyć listę wykrytych urządzeń mobilnych.Wybrać urządzenie i nacisnąć przycisk OK, aby wyświetlić kod umożliwiający połączenie.
W tablecie włączyć aplikację MyRemote i dotknąć przycisk Setup(konfiguracja) w menu głównym.Dalej dotknąć trzeba elementu : TV guide i wprowadzić kod umożliwiający połączenie.Menu nie ma języka polskiego.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
-
Zrobiłem tak jak napisałeś najechalem na kolko naciskam ok pojawia się kropka ale wskaźnik nie działa próbowałem i nic.

Witam,
Tak , bo źle trochę napisałem , ale już poprawiłem .Teraz proszę jeszcze raz przeczytać poprzedni mój
post po jego edycji.post#875 poprawiony

Pozdrawiam,;)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Moze jeszcze czasu chwilka potrzeba zeby to zadzialalo, a moze drugi kolega wgra soft i zobaczy na swoim tv czy u niego bedzie dzialac i czy juz bedzie zadowolony odnosnie szybkosci Menu.
Accu a skad sie dowiedziales odnosnie dostepnosci tych serii w saturnie? I kiedy by mogly sie pojawic te tv czy cos ci wiadomo? Bo ja jakies 2 miesiace temu czy cos kolo tego juz kiedys pisalemn ze rozmawialem z jakims menadzerem i ten powiedzial ze z philipsem definitywnie sie pozegnali i jak na razie to sie sprawdza, ale moze jednak sie dogadali co by bylo bardzo dobre :) bo w koncu seria 8 by sie pojawila nawet nie mowie ze w 55 calach bo w to to nie wierze ( poprzednia seria 8 w jednym sklepie widzialem tylko w 46 calach, a tak to same 40 ) ale chociaz w 46 calach by czlowiek gdzies zobaczyl l i poogladal swoje filmy na nim.
Lolek
 

Leszcom

New member
Witam,

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale telewizory z serii 6,7 i 8 są dostępne w sklepach MediaMarkt i Saturn w Niemczech. Jak wiadomo to jest jedna firma i przypuszczam, że u nas też powinny się pojawić w tych sklepach. Wydaje mi się, że jak sieci handlowe rozmawiają z dostawcami to do wszystkich swoich sklepów dostarczają (zmawiają) sprzęt, bo wielkość skali robi swoje i cena niższa. Poza tym chyba coś się powoli rusza, gdyż dziś wróciły 8 i 9 do RTVEuroAGD i pojawiły się również w ElektroMarkecie. Może czekali na nowy soft?

Pozdrawiam
Leszcom
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam nie do konca, u nas jest troszke inaczej bo ja to samo powiedzialem temu menadzerowi jak to jest ze wlasnie za zachodnia granica niby sa a u nas nie i gosc odpowiedzial ze to w wogole nie ma znaczenia ze cos jest u nich a u nas moze tego nie byc. Malo tego powiedzmy u mnie w miescie jest saturnow kilka i kazdy z nich ma swojego szefa , kazdy z nich jest na swoim rozrachunku i w kazdym z nich jest inna cena ( czasem sa zblizone, bywa ze na plycie cd jest roznica 10 zl miedzy jednym a innymi sklepami saturn gdzie plyta w tym najdrozszym kosztuje 44 zl a w innym 34) takze to nie ma wiekszego znaczenia ze cos u nich jest a ten sam produkt u nas moze nie wystepowac. Ale tak jak pisalem ja z nim rozmawialem kawalek czasu temu moze wlasnie cos sie zmienilo i Accu o tym napisal wiec kto wie ja bym chcial zeby sie pojawily ale chciec to nie oznacza moc.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale telewizory z serii 6,7 i 8 są dostępne w sklepach MediaMarkt i Saturn w Niemczech. Jak wiadomo to jest jedna firma i przypuszczam, że u nas też powinny się pojawić w tych sklepach. Wydaje mi się, że jak sieci handlowe rozmawiają z dostawcami to do wszystkich swoich sklepów dostarczają (zmawiają) sprzęt, bo wielkość skali robi swoje i cena niższa. Poza tym chyba coś się powoli rusza, gdyż dziś wróciły 8 i 9 do RTVEuroAGD i pojawiły się również w ElektroMarkecie. Może czekali na nowy soft?

Pozdrawiam
Leszcom

Witam,
RTVEuroAGD - na zamówienie- okres oczekiwania 28 dni - kontaktowałem się dzisiaj z nimi - nie mają telewizorów firmy Philips serii 8007 w swoich magazynach- więc ich oferta jest pod wielkim znakiem zapytania .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Accu muszę ciebie rozczarować u mnie pointer nie działa próbowałem wszystkiego może u kogoś po tym sofcie coś się zmieniło czekam na jakieś info.
 

accu

New member
Bez reklam
Accu muszę ciebie rozczarować u mnie pointer nie działa próbowałem wszystkiego może u kogoś po tym sofcie coś się zmieniło czekam na jakieś info.

Witam,
Użytkownicy niemieccy też to stwierdzają ale nie wszyscy. Wchodzą do Smart TV. Następnie przyciskają na pilocie
przycisk OPTIONS. Pojawia się menu opcji. W dolnym rzędzie można zmienić nawigację z klawiszy strzałek
do sterowania wskaźnikiem(Sterowanie pilotem) i na odwrót. Nie bardzo rozumiem czy można ten manewr wykonać czy jest on na
razie nie do wykonania .(nie można przełączyć) Nie mam tego modelu telewizora , więc sam nie mogę
sprawdzić jak to jest naprawdę w rzeczywistości.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Witam,
Użytkownicy niemieccy też to stwierdzają . Wchodzą do Smart TV. Następnie przyciskają na pilocie
przycisk OPTIONS. Pojawia się menu opcji. W dolnej linii można zmienić nawigację z klawiszy strzałek
do sterowania wskaźnikiem(Sterowanie pilotem). Nie bardzo rozumiem czy można ten manewr wykonać czy jest on na
razie nie do wykonania .(nie można przełączyć) Nie mam tego modelu telewizora , więc sam nie mogę
sprawdzić jak to jest naprawdę w rzeczywistości.Prawdopodobnie firma Philips wydała soft niedopracowany .
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Accu działa!!! Jedna istotna sprawa żeby działał trzeba trzymać kciuk cały czas na przycisku ok,tv był bez zasilania około godziny po włączeniu prądu zaczął działać pointer teraz jest wszystko dokładnie tak jak opisałeś.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie pierwszy raz i nie ostatni.... a czas pokaze czy bedzie to dzialac czy tez skonczy sie na zapowiedziach. Accu widziales mzoe gdzies informacje ze philips ma 10% udzialu w rynku w sprzeadzy tv, oprocz tego oczywiscie co Kiki pisal? A propo agd rtv to ja mysle ze jesli nie maja czegos u siebie na stanie to roznie to mzoe byc , a najgorsze jest to ze nei mozna sobei taki tv sprawdzic poprzez obejrzenie kilku swoich kawlakow filmowych. Pozdrawiam.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Accu działa!!! Jedna istotna sprawa żeby działał trzeba trzymać kciuk cały czas na przycisku ok,tv był bez zasilania około godziny po włączeniu prądu zaczął działać pointer teraz jest wszystko dokładnie tak jak opisałeś.

Witam,
Chwała "Najwyższemu". Ja wczoraj wieczorem w poprawionym poście nr #775 napisałem ,że trzeba trzymać(umieścić) palec na przycisku OK , więc jednak dobrze , że funkcjonuje ten wskaźnik prawidłowo.:|
Gdybym miał ten model telewizora to od razu bym sprawdził , czy ta funkcja działa prawidłowo po prawidłowo wykonanej aktualizacji telewizora .
A jak sprawuje się wskaźnik , gdy przeglądasz strony internetowe?

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Telewizor firmy Philips serii 8007 jest już dostępny w sklepie RTVEuroAGD w wielkości przekątnej ekranu
55" i 46". W wielkości przekątnej ekranu 40" trzeba czekać do 14 dni.
Ceny to :40" - 5699.00 zł.

46" - 6699.00 zł.
55" - 8899.00 zł.

Ale informacja podawana przez konsultantów na ich infolinii jest kiepska .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki to wez napisz tutaj na forum konkretnie sklepy i miasto i najlepiej numer tel ale i bez tel. sie obejdzie...... gdzie to tak od reki mozna dostac ten model i oczywiscie sprawdzic go zanim sie kupi.... Z gory dziekuje.
Lolek
 

szybal

Banned
Witam fajna sprawa ten pointer tak jak dla mnie korzystam dużo z ipla (filmy dla dzieci) bardzo ułatwia i usprawnia wyszukiwanie,czekam jak zacznie działać więcej aplikacji.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na pewno jesli z ipla czy z innych rzeczy korzystasz to ci sie przyda , wczoraj widzialem jak w sklepie gosc na lg 960 pokazywal ich pilot magic to calkiem fajnie to wygladalo, tyle ze w lg dziala niemalze wszystko co mozliwe za pomoca tego pilota.Choc nei wiem jak todzaila na phuilipsie czy to jest dokladnie to samo ale tak sie wydaje ze to jest podobny gadzet jak ten w philipsie u ciebie. Mysle ze philips z biegiem czasu tez tak bedzie mial. Kiki i co z tymi sklepami i dostepnoscia 8007 ?????????? Mysle ze nie tylko ja ale wiele osob jest ciekawych gdzie to sa te sklepy ktore maja od reki ten model.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Witam fajna sprawa ten pointer tak jak dla mnie korzystam dużo z ipla (filmy dla dzieci) bardzo ułatwia i usprawnia wyszukiwanie,czekam jak zacznie działać więcej aplikacji.

Witam,
Pewnie ,że fajna,bez dwóch zdań.:) A korzystasz z funkcji Philips MyRemote w smartfonie lub tablecie.
Oczywiście musi być z systemem Android lub systemem Apple iOS.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry