Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

panowie- kolega kupil tego 46x8007 i nie mozemy ustawic zeby dzwiek podczas ogladania telewizji szedl przed ampli i kolumny...
wszystko podlaczone HDMI
wyswietla blad i przelacza na glosniki telewizora...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma żadnego problemu z wymianą w dobrym sklepie. Więc brzydkie słowa raczej nie na miejscu.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
panowie- kolega kupil tego 46x8007 i nie mozemy ustawic zeby dzwiek podczas ogladania telewizji szedl przed ampli i kolumny...
wszystko podlaczone HDMI
wyswietla blad i przelacza na glosniki telewizora...
W moim 55''6007 ARC jest na 1 gniezdzie HDMI i połączyłem do ampli w którym też jest zaznaczone HDMI ARC . W menu Philipsa trzeba wł. ARC i powinno zadziałać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bad Boy po pierwsze musisz podlaczyc pod gnizado HDMI ARC ( chyba ze w philispie wszystkie sa takowe ) po drugie musisz miec kabel hdmi 1.4, po trzecie musisz ustawic tez w menu amplitunera i jak kolega pisze ze w menu tv cos tzreba ustawic to tez widocznie cos takiego musi byc.
Lolek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie ma żadnego problemu z wymianą w dobrym sklepie. Więc brzydkie słowa raczej nie na miejscu.

KIki to ja ci juz pisalem wez napisz te dobre sklepy gdzie jest ten model od reki i jest mozliwosc podlaczenia go i wrazie np nierownego podswietlenia mozna by bylo go wymienic na inny egz..... Poza soba oczywiscie .... Bo jak na razie jest jeden sklep i jest tak jak napisalem i nie inaczej , chyba ze Ty jestes taki wspanialomyslny i jak ktos kupi taki tv i bedzie mial to co ludzie w Niemczech to zalatwisz to ze Philips sprawe zaangazuje sie i pozytywnie zostanie to rozwiazane. A patzrac po tym co szybal przezyl ze swoimi philipsami to rozowo to nie wyglada. Wiec ktos musi byc tym pierwszym kto kupi ten model w 55 calach.
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Bad Boy po pierwsze musisz podlaczyc pod gnizado HDMI ARC ( chyba ze w philispie wszystkie sa takowe ) po drugie musisz miec kabel hdmi 1.4, po trzecie musisz ustawic tez w menu amplitunera i jak kolega pisze ze w menu tv cos tzreba ustawic to tez widocznie cos takiego musi byc.
Lolek

Witam,
Telewizor firmy Philips 46PFL8007K/12 ma wszystkie gniazda HDMI w specyfikacji ARC , więc nie kwestionuj
tego co jest pewne i nie wprowadzaj niepotrzebnego zamieszania !!!!!

Pozdrawiam,:)
accu
 

accu

New member
Bez reklam
Witam ,
W dniu 30 października 2012 r. wydany został nowy soft do telewizorów serii 8007 ; wersja :
000.150.048.013
Powinien wprowadzić on rozwiązywanie problemów z serverem DLNA .
Powinien wprowadzić ,że teletext w połączeniu z HbbTV funkcjonować zacznie poprawnie i nie będzie
jego braku.

Pozdrawiam :)
accu
 

szybal

Banned
Accu nadal myślę o wymianie na 55 cali,czy coś nowego w tym temacie?,mam potencjalnego kupca na 46 za 6tys więc mam dylemat czy zmieniać.Może poprawiła się jakość.
 

accu

New member
Bez reklam
Accu nadal myślę o wymianie na 55 cali,czy coś nowego w tym temacie?,mam potencjalnego kupca na 46 za 6tys więc mam dylemat czy zmieniać.Może poprawiła się jakość.

Witam,

Jeżeli chcesz zmienić , to na partie telewizorów 55 cali z najnowszego tygodnia tj. z końca października
a jeszcze lepiej z początku listopada . Tydzień , w którym telewizor został wyprodukowany jest łatwy
do określenia z etykiety na opakowaniu telewizora . Przykład : SERIAL . NO . VN1A 1224 001529.
Interesują Ciebie cyfry , które są po VN1A tj.1224 . 12 - oznacza rok 2012r , a 24 - to tydzień od
początku roku 2012 i on określa kiedy telewizor został wyprodukowany.To oczywiście tylko fikcyjny
przykład . Sprzedawca nie musi otwierać opakowania telewizora , aby to podać . Przed zakupem po
prostu przy kontakcie ze sklepem mówisz czy piszesz e-maila do sklepu o podanie tych danych .
Według mnie powinien być to numer tygodnia począwszy od 44 lub 45 bo nie wiem czy Węgrzy
liczą początek tygodnia od niedzieli czy od poniedziałku . 1 stycznia była niedziela .

Pozdrawiam,:)
accu
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Zgadza się Accu mój Philips 9607 ma symbol na pudle 1239 co oznacza 39 tydzień roku co oznacza ze był produkowany w ostatnim tygodniu września i data produkcji jest z tego okresu.1 tydzień tego roku liczymy od pon 02.stycznia.
Szybal jaki kupujesz ? 8007?
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Zgadza się Accu mój Philips 9607 ma symbol na pudle 1239 co oznacza 39 tydzień roku co oznacza ze był produkowany w ostatnim tygodniu września i data produkcji jest z tego okresu.1 tydzień tego roku liczymy od pon 02.stycznia.
Szybal jaki kupujesz ? 8007?
55cali mam aktualnie 46 chce większy,masz jakieś propozycje?
 

andrju75

New member
55cali mam aktualnie 46 chce większy,masz jakieś propozycje?
Witam.W tym rozmiarze raczej w serię 8007 (lub niższą) bym nie wchodził-55" z Philipsa ma niezbyt ciekawe opinie.Zdecydowanie lepiej wypada Sony 55" HX850.Ale na twoim miejscu raczej bym celował w KDL-55HX955 (full led)-to moja propozycja.Jest to następca modelu KDL-55HX920-swego czasu b.dobry tv.Na pewno nie Philips w 55".Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Witam.W tym rozmiarze raczej w serię 8007 (lub niższą) bym nie wchodził-55" z Philipsa ma niezbyt ciekawe opinie.Zdecydowanie lepiej wypada Sony 55" HX850.Ale na twoim miejscu raczej bym celował w KDL-55HX955 (full led)-to moja propozycja.Pozdrawiam.

Mało który lcd ma w 55 calach dobre recenzje.Nie polecaj mu sonego Hx955 bo po pierwsze nie ma go w sprzedazy po drugie potwornie drogi będzie a po trzecie ... jak ktoś ma ambilight to nigdy nie kupi tv bez niego.Zapraszam Andrju do mnie .Zobaczysz na własne oczy jak wygląda i świeci 60 calowy Philips 9607 i moze zmienisz opinie o tej firmie.I porównasz go z każdym wybranym Sonym - najlepiej z cytowanym Hx850.O wynik konfrontacji jestem spokojny.
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Mało który lcd ma w 55 calach dobre recenzje.Nie polecaj mu sonego Hx955 bo po pierwsze nie ma go w sprzedazy po drugie potwornie drogi będzie a po trzecie ... jak ktoś ma ambilight to nigdy nie kupi tv bez niego.Zapraszam Andrju do mnie .Zobaczysz na własne oczy jak wygląda i świeci 60 calowy Philips 9607 i moze zmienisz opinie o tej firmie.I porównasz go z każdym wybranym Sonym - najlepiej z cytowanym Hx850.O wynik konfrontacji jestem spokojny.
Racja dla mnie ambiliht to podstawa mam w sypialni i w salonie jak dla mnie rewelacja,kupię z serii 8 tylko większy.
 

andrju75

New member
Mało który lcd ma w 55 calach dobre recenzje.Nie polecaj mu sonego Hx955 bo po pierwsze nie ma go w sprzedazy po drugie potwornie drogi będzie a po trzecie ... jak ktoś ma ambilight to nigdy nie kupi tv bez niego.Zapraszam Andrju do mnie .Zobaczysz na własne oczy jak wygląda i świeci 60 calowy Philips 9607 i moze zmienisz opinie o tej firmie.I porównasz go z każdym wybranym Sonym - najlepiej z cytowanym Hx850.O wynik konfrontacji jestem spokojny.
Potwornie drogi to jest Twój model (60"9607).A HX955 będzie na pewno tańszy niż 9607.Po drugie nie możesz swojego full leda porównywać do HX850 bo to nie ten ,,segment".Jedynym modelem do konfrontacji może być HX955.Po trzecie mam nadal bardzo dobre zdanie o Philipsie bo kiedyś zakupiłem dvd DVP5990-odtwarzacz naprawdę ,,ryrany"i jak do tej pory bezawaryjny!A divixy nawet powyżej 2GB pięknie na nim chodzą i to bez mrugnięcia oczywiście przez USB(fakt,że zmieniłem mu oprogramowanie na alternatywne).Po czwarte sam chce zakupić TV 46"-50"-i myśle o 8007,9707-ale po tych wszystkich opisach na forach w ciemno nie kupię.
 

play007

New member
Bez reklam
Potwornie drogi to jest Twój model (60"9607).A HX955 będzie na pewno tańszy niż 9607.Po drugie nie możesz swojego full leda porównywać do HX850 bo to nie ten ,,segment".Jedynym modelem do konfrontacji może być HX955.Po trzecie mam nadal bardzo dobre zdanie o Philipsie bo kiedyś zakupiłem dvd DVP5990-odtwarzacz naprawdę ,,ryrany"i jak do tej pory bezawaryjny!A divixy nawet powyżej 2GB pięknie na nim chodzą i to bez mrugnięcia oczywiście przez USB(fakt,że zmieniłem mu oprogramowanie na alternatywne).Po czwarte sam chce zakupić TV 46"-50"-i myśle o 8007,9707-ale po tych wszystkich opisach na forach w ciemno nie kupię.[/QUOTE

Na konkurencyjnym forum mnie przekonują że Sony Hx850 ma lepszą płynność od Philipsa mimo że jak słusznie piszesz to nie ten segment.Cieszę się że lubisz Philipsa.Paru nas jest.Możemy założyć fanklub.
Nie wiem czy mój model jest potwornie drogi.Zapłaciłem 9200 pln z dostawą.Według mnie to cena dobra.
Hx Sony 955 albo mniejszy 55 cali tańszy albo 65 cali droższy bedzie od 9607 Philipsa.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie tak jak kolega pisze nie mozna porownac twojego modelu kolego Play do soniaka 850 bo to nie ta klasa,( a mimo tego plynnosc jest rewelacyjna ), malo tego Ty zaplaciles znacznie mniej ( sam napisales ze gdybys mial kupic za 14 tys nie kupilbys tego modelu ) i pytanie czy jak ktos da ponad 14 tys czy rownie bedzie zafascynowany tym modelem jak ty ktory zaplaciles troszke ponad 9 tys - a to roznica duza. Kolejna sprawa inne modele innych firm w 55 calach moze nie wypadaja swietnie ale nie ma czegos takiego jak to mialo miejsce w Niemczech w przypadku 55 calowego philipsa 8007. I w cale nie oznacza ze jestem przeciwnikiem philipsa bo sam tez biore pod uwage philipsa 8007 tylko ja chce kupic 55 cali a w ciemno nie kupie tv zeby pozniej sie bujac z serwisem bez mozliwosci oddania tak jak to jest w euro agd rtv. A to jedyny sklep ktory na razie ma kilkanascie szt. od reki.
lolek
ps kolego play twoja cena jaka zaplaciles nie jest dobra, jest bardzo dobra :) . Pozdrawiam cie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry