Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

Leeonsjo

New member
Bez reklam
I oto chodzi trzeba spokojnie poeksperymentować Anie panikować ja mam ten model od czerwca więc miałem dosyć czasu ustawić obraz pod siebie,miałem też wymienioną matrycę i co dla ciebie może być istotne poprzednia miała dużo gorsze kolory nie wiem dla czego,a co do obrazu w 8007 ja mogę porównać z moim poprzednim 9706 oczywiście był lepszy.Polecam w 3d Madagaskar 3
Może po wymianie zrobili ci poprawną kalibrację?

Powiem tak u mnie po kalibracji tv porażka na maksa technik (czy jak tam nazwać tego gościa) po skończeniu roboty powiedział "to wszystko co da się wycisnąć z tego telewizora"
Najpierw powyłączał wszystkie ulepszacze potem skalibrował kolory i poustawiał ostrość i jasność i obraz wyszedł do d...y.Dalej jade na ustawieniu "Standart" to najlepsze ustawienie na moje oko.Albo to wina matrycy coś nie teges albo poprostu ten gość robi kalibracje ale nie zna się na nowych telewizorach.Tak czy siak 2 stówy" poszłoooo" jak powiedział Marek Konrad w Kilerze.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To szczere wspolczucia bo dac kase i nie byc nawet w 70-80% zadowolonym to nie fajnie...
szybal ja pisalem ze rozmawialem nie ze zwyklym sprzedawca a menadzerem jakims wiekszym na tv tej sieciowki i on powiedzial wyraznie ze MM nie bedzie mialo philipsa. Za mala sprzedaz , za male zainteresowanie i problem z dostepnoscia..... To tylki Kiki pisal ze to sklepy beda sie bic o philipsa jak na razie zainteresowanie sklepow marginalne, a szkoda bo czlowiek sam by ocenil co i jak a tak to lipa kupe ludzi nie kupi bo kota w worku malo kto kupuje bo potem sa takie efekty jak kolega wyzej napisal. Ale ja jeszcze sobie mysle tak ze to kiedys sie zmieni i philips bedzie naprawde dbal o klientow i szanowal ich a nie to co sie dzieje w chwili obecnej bo to jest poprostu masakra jesli chodzi o dostepnosc. Bo jak juz sie komus trafi dobry egz. to generalnei philips jest ok tylko trzeba trafic na ten dobry egz. bo jak widac sa jednak problemy, bo juz technik od philipsa to wie jak ustawic tv zeby oko cieszylo... Co ty sadzisz Accu o tym techniku??? mogl cos pokrecic?
Lolek
 

szybal

Banned
Ile zapłaciłeś za kalibracje? Możesz mi wierzyć albo nie u mnie kolory są bardzo ładne bez kalibracji ,może to zależy od matrycy spytaj kikiego on jest specem.
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
Przecież napisałem ile zapłaiłem.
Jak Ci wymienili matryce to zrobili od razu kalibracje ,tak myśle.
Indywidualnie a nie taśmowo jak reszta jest robiona.
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
Ja nigdy bym nie płacił za żadną kalibrację.W większości przypadków to wyłudzanie kasy od naiwnych.Masz oczy ? I trochę czasu.To się pobaw.Jak Ci nie zależy to płać i płacz.
Jak klient nie jest zadowolony powinien być tylko zwrot kasy za paliwo.I do widzenia.
Praca źle wykonana= brak zapłaty.
Leeonsjo czy to osoba ze strony skalibruj.pl?
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
A co myślicie ze co robie od tygodnia .Siedze z pilotem jak Ferdynand Kiepki i klikam :x ale zawsze jest powrót do ustawień fabrycznych :sad:
Proszę nie dołujcie mnie już chociaż bo po wczorajszej klęsce mam już siwe włosy.
szybal odpisz na PW
 
Ostatnia edycja:

Philipslover

New member
Leeonsjo spoko ja sie powoli przyzwyczajam do tego TV. Z kolorami tutaj nic sie chyba wiecej nie wykombinuje. Wiem ze szybal i play (lepszy TV) sa bardzo zadowoleni.

Moze nasz problem polega na tym ze mielismy wyjatkowo udane modele Philka pod wzgledem obrazu a szczegolnie kolorow z troche starszego rocznika. Tak jak pisalem - byc moze ta super miniaturyzacja ma jakis wplyw na niektore parametry obrazu. Wiem o co Tobie chodzi - mam podobnie i na pewno nie jest to wina matrycy. Nie mniej TV ma inne zalety wiec moze lepiej zastosowac sie do zasady "slodkich cytryn" ;)

Kalibracji tez nigdy nie zamowie. Znajomy zaplacil 250zl i byla kaszana :( Generalnie jest to troche bez sensu... Kazdy oczekuje czegos innego od obrazu. Jeden woli o wiele wiecej niebieskiego inny zielonego a jeszcze inny ma super przegieta ostrosc ;)
 

szybal

Banned
Witam mój pierwszy Philips z ambilajtem kupiłem w 2008 seria 9 47cali nazywał się cineos czy jakoś tak więc też mam porównanie co do kolorów faktycznie tam zbyt wiele nie ustawiałem.Może włącz film demo fabryczny strzel parę fotek porównamy kolory.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam niewatpiliwe u Szybala cos musi byc innego bo niemozliwe ze po kalibracji przez goscia ktory zna sie na rzeczy jest dla kolegi nie do przyjecia i wraca z powrotem do pierwotnych ustawien... a mzoe troszke trzeba sie pzryzwyczaic do tych kolorow? Ja wiem ze to ciezko bo kazdy chcialbybyc w 100% zadowolony ale jakos tzreba sie z tym pogodzic. A wszytsko by bylo inaczej jakby byly te tv dostepne w sklepach i jakby kazdy mogl sobei zobaczyc co i jak... a tak to jest jak jest....
lolek
 

szybal

Banned
Panowie kupiłem 55cali 8007 sprzedam 46 cali 8007 gwarancja od czerwca tego roku nie mam kartonu najlepiej odbiór osobisty proszę o konkretne propozycje jeżeli ktoś jest zainteresowany.Pilot kamera okulary oryginalnie zapakowane od 55.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odwage to ty masz kolego trzeba ci przyznac.... ale napisz odczucia czy ten model juz nie ma tych wad co miales w mneijszym modelu i jak jest z podswietleniem i ktory tydzien produkcji? Pozdrawiam
Lolek
 

accu

New member
Bez reklam
Panowie kupiłem 55cali 8007 sprzedam 46 cali 8007 gwarancja od czerwca tego roku nie mam kartonu najlepiej odbiór osobisty proszę o konkretne propozycje jeżeli ktoś jest zainteresowany.Pilot kamera okulary oryginalnie zapakowane od 55.

Witam uprzejmie,

Rozpakuj spokojnie w piątek , podłącz , troszkę nad nim "popracuj" ,
pisałeś , że lubisz swoje ustawienia , po pewnym czasie użytkowania moim skromnym zdaniem , możesz możesz "szarpnąć się" na profesjonalną kalibrację , gdyż fachowo przeprowadzona
kalibracja trybów ISF -Noc , ISF-Dzień oraz dla gniazd HDMI , gdy podłączone są źródła stałego sygnału
jak np. odtwarzacz Blu-ray jest moim zdaniem bardzo pożyteczna i przyczynia się do otrzymania
bardziej naturalnych kolorów . (barw). Najlepiej , jak już , to kalibrację wykonać , ale tam gdzie telewizor
będzie usytuowany i jak telewizor trochę sobie "pogra" i wyjdą "na wierzch"jego zarówno jego zalety jak i wady . Kalibracja profesjonalna tego telewizora firmy Philips nie jest łatwa , wymaga kilku godzin pracy.Powinna być wykonana w warunkach dziennych oraz wieczorem .(lub w zaciemnieniu)
Gratuluję zakupu i życzę długiej , bezawaryjnej pracy telewizora firmy Philips 55PFL8007K/12 i zadowolenia i wielu przyjemnych chwil spędzonych wraz z rodziną przy oglądaniu wszelakiego rodzaju
programów telewizyjnych i filmów oraz koncertów z płyt Blu-ray i DVD .:)

Pozdrawiam ,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiki a gdzie test? czyzby problem poraz kolejny z komputerem masz albo z czyms innym? Poraz kolejny pisze po co obiecywac cos co nie jest realizowane.... Juz raz pisales ze kolega Accu ci na ambicje wszedl i juz na pewno bedzie wgrany test, tylko ze na tym sie skonczylo niestety.
lolek
 

totmes526

New member
test

Kiki a gdzie test? czyzby problem poraz kolejny z komputerem masz albo z czyms innym? Poraz kolejny pisze po co obiecywac cos co nie jest realizowane.... Juz raz pisales ze kolega Accu ci na ambicje wszedl i juz na pewno bedzie wgrany test, tylko ze na tym sie skonczylo niestety.
lolek

Dołączam się do pytania kolegi lolka126 co do testu, choć prawdę powiedziawszy straciłem już na nadzieję, że ten test się pojawi
 
Ostatnia edycja:
Do góry