Seria telewizorów firmy Philips 8007 na rok 2012 r. wielkości 40" , 46" i 55".

accu

New member
Bez reklam
Witam,

Na Węgrzech są w tej chwili upały , jakich nie było od wielu lat , to produkcja i transport
jest może wolniejszy. Polskich potencjalnych nabywców telewizorów firma Philips nigdy
nie "rozpieszczała".(rynek drugorzędny)


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

largoon

New member
Szybal prawdę mówi, o to i zdjęcia:grin::

WP_000620.jpg

WP_000621.jpg

WP_000627.jpg

WP_000629.jpg

Accu też prawdę mówi. Właśnie rozmawiałem z braciakiem (Skype-Budapeszt) i niestety na ochłodzenie się nie zanosi. Trzeba czekać:D
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Zamieście lepiej fotki kanałów SD jak śmigają , a nie najlepsze wybrane kanały i do tego najlepiej śmigające w nich programy jak wiadomości na TVN HD i Mini mini . Zamieść kanał co obnaży słabość tego tv jak TVPSeriale czy np Kino Polska . Wtedy zobaczymy co ten tv potrafi . :)
 

largoon

New member
Zamieście lepiej fotki kanałów SD jak śmigają , a nie najlepsze wybrane kanały i do tego najlepiej śmigające w nich programy jak wiadomości na TVN HD i Mini mini . Zamieść kanał co obnaży słabość tego tv jak TVPSeriale czy np Kino Polska . Wtedy zobaczymy co ten tv potrafi . :)

Spokojnie Peterka, na razie dajmy chłopakowi uporać się z serwisem. Podstawa do sprawny sprzęt:grin: Potem będziemy testować jakość.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
No nie do końca bo ja nie mam czasu , za kilka czy kilkanaście dni stane przed wymianą lub zostawieniem mojego obecnego 55VT50 i wymienieniem go właśnie na 55 calowego Philipsa 8007 . Więc chce się upewnić że dobrze robie. Nie mam za wiele czasu . :)
 

andrju75

New member
Witam.Jak do tej pory to jeżeli chodzi o płynność,skalowanie sygnałów SD
najlepiej chyba sobie radzi Sony(KDL-46HX850).Technologia X-Reality i X-Reality Pro zastosowana w tym modelu poprawia nawet najsłabszy sygnał o niskiej rozdzielczości i zwykły obraz telewizyjny ulepszane są maksymalnie do przyzwoitej jakości.Ciekawe jak Philips 8007 z tym fantem sobie poradzi?Czy w modelach Philips'a nastąpi ogromny przełom w płynności obrazu skalowanego na miarę Sony?Sam jestem zainteresowany 8007.Czekam z niecierpliwością na pierwsze testy.
Ps.Odnośnie modelu Philipsa 8007:
-czy w 8007 telewizję naziemną można nagrywać na zewnętrzny dysk twardy?
-czy jest możliwość pauzowania programu na żywo?
-czy tv obsługuje systemu plików NTFS?
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam.Jak do tej pory to jeżeli chodzi o płynność,skalowanie sygnałów SD
najlepiej chyba sobie radzi Sony(KDL-46HX850).Technologia X-Reality i X-Reality Pro zastosowana w tym modelu poprawia nawet najsłabszy sygnał o niskiej rozdzielczości i zwykły obraz telewizyjny ulepszane są maksymalnie do przyzwoitej jakości.Ciekawe jak Philips 8007 z tym fantem sobie poradzi?Czy w modelach Philips'a nastąpi ogromny przełom w płynności obrazu skalowanego na miarę Sony?Sam jestem zainteresowany 8007.Czekam z niecierpliwością na pierwsze testy.
Ps.Odnośnie modelu Philipsa 8007:
-czy w 8007 telewizję naziemną można nagrywać na zewnętrzny dysk twardy?
-czy jest możliwość pauzowania programu na żywo?
-czy tv obsługuje systemu plików NTFS?

Witam,
Można.(naziemne programy cyfrowe)
Jest taka możliwość.Na kanale cyfrowym można wstrzymać odtwarzanie i je wznowić w późniejszym
czasie. Program jest buforowany lecz nie zapisywany na dysku twardym USB. Można wstrzymać na
90 minut.
Tak , oraz FAT16 i FAT32.

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zostało mi jeszcze tylko przetestowanie sygnału SD.
Na razie idzie super , jeszcze muszę się uporać z micro dimingiem.

001_P1440003.JPG

Wygląd extra

002_P1440122.JPG

Czerń - REWELACJA !

003_P1440149.JPG

Ostrość i szczegóły - super.

004_P1440229.JPG

Płynność rewelacja.

Multimedia - to coś nad czym Philips pracuje obecnie usilnie w specjalnej korporacji.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeszcze wazna sprawa !-seria 6000, 7000 i 8000 ma prawo się wieszać – jest to wina oprogramowania – aktualizacja powinna pokazać się w tym tygodniu (realnie w przyszłym). Po update’cie nie powinno być problemów ze stabilnością platformy Smart TV, Skype, etc.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Zamieście lepiej fotki kanałów SD jak śmigają , a nie najlepsze wybrane kanały i do tego najlepiej śmigające w nich programy jak wiadomości na TVN HD i Mini mini . Zamieść kanał co obnaży słabość tego tv jak TVPSeriale czy np Kino Polska . Wtedy zobaczymy co ten tv potrafi . :)

No tak, rzeczywiście na forum, by wyrobić sobie opinię na temat modelu pewnie i takie obrazowanie ma sens. Tylko czy aby napewno? Nie jestem aż tak przekonany. Z innego tematu na forum wiem, że kanał AXN SD to jest taka beznadzieja, o ile chodzi o jakość i inne parametry. Tylko, że zanim przeczytałem tamten wątek, to nie zdarzyło mi się, abym nawet przez przypadek "wszedł" na ten kanał. Tym bardziej, że równolegle leci wersja HD. I nie wydaje mi się, bym winił za tę beznadzieję nadawania telewizor. To byłoby typowe przystawianie gęby, bo radzą sobie ekrany z ekspozycją takich sygnałów różnie, raz lepiej, a innym razem gorzej. Tylko jakie to ma znaczenie, gdy ogólny trend to, jak największa ilość kanałów HD i jak najlepsza jakość samego materiału do eksponowania.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Trendy mnie nie interesują , a fakty są takie że zdecydowana większość kanałów jest póki co w SD czy Ci się to podoba czy nie . A nawet te co mają wspaniałą nazwe '' HD '' mają tyle z HD wspólnego co ja z łodziami podwodnymi :) . Więc jak ktoś się podnieca telewizorem to musi on zagrać dobrze na słabym sygnale , wtedy można mówić o dobrym telewizorze . To tak jak byś opinie o poziomie życia w Polsce czerpał z dochodów Kulczyka czy Guzowatego , jak by tak patrzeć to jesteśmy najbogatsi na świecie . A jaka prawda jest każdy wie . Pozdrawiam
 

kubekpl

New member
Kolego szybal, napisz jak wedug ciebie gra (dzwiek) ten TV wiadomo ze pod taki telewizorek to najlepiej jakis dobry wzmaczniacz.
 

szybal

Banned
Szału nie ma,głośniki w podstawie tak samo jak w9706 mało basu ale gra wyjątkowo wyraźnie do oglądania telewizji wystarczy ale imprezy nie zrobisz.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam a ja cos na ochlode dam apropo tego co dzisiaj panowie w dwoch sklepach z pewnej duzej sieciowki powiedzili mi: ze zaden model 8007 jak i 9007 nie pojawi sie w ich konkretnych sklepach tejze sieciowki, a dla tego ze maja juz serdecznie dosyc traktowaniem ich przez philipsa i ich dostepnoscia. Bo gosc powiedzial ze nie dosc ze wchodza pozno to ciagle tylko przesuwaja terminy, to jeszcze zeby je zakupic to trzeba sie niezle nakrecic i w efekcie gosc powiedzial dostajesz Pan 2 szt. np w rozm. 46 calach a nie mowiac juz o rozm. 55 calach bo te najtrudniej zdobyc podobno. I Pan dalej mowi ze jeden sie wiesza i 1 szt jest nowa i o ile ta jedna ktos kiedys kupi jak zejdzie cena ktora juz jest porownywalna do konkurencji, to ten co stoi na ekspozycji juz jest niemalze niemozliwe zeby ktos kupil.( co widac na wystawie w tych sklepach ) Mowi ze czasem sie trafi jakas firma ktora kupi taka uzywke oczywiscie za rozsadne jeszcze pieniadze. W sumie sumaru philips jest marka w tej chwili wg ich zdania za marna zeby inwestowac w kupowanie tv tej firmy. A do tego obawiaja sie ze jak ich przejeli Chinczycy to beda bardziej awaryjne niz wczesniej to mialo miejsce bo juz takie glosy chodza w srod klientow. A slowo klientow jest najwazniejsze bo to oni decyduja co zejdzie ze sklepu.....
Powiem ze to mnie zmartwilo i nie dlatego zebym dokladnie sie zgadzal z tymi dwoma panami tylko dlatego ze jak tak dalej pojdzie to faktycznie moze byc problem kupna tych tv. Na razie to tylko dwa sklepy tej marki ale kto wie co bedzie za powiedzmy miesiac czy inne sklepy rowniez nie dolacza do tych dwoch...... A juz zeby zobaczyc fizycznie te tv przed kupnem to bedzie jakis cud bo chyba ze w 40 calach, a jak kazdy wie ze 40 a 55 cali to obraz jednak deko sie rozni :). Oby bylo inaczej i zeby jednak dalej nie przekladali tych terminow bo faktycznie co niktore sieciowki moga sie zrazic na calego do tej firmy.
Lolek
Lolek
 

szybal

Banned
Mam w sypialni starszy model 32pfl9604 ,który gra naprawdę przyzwoicie.Pomysł z głośnikami w podstawie ograniczył znacząco jakość dźwięku.
 
Do góry