Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

Kingistu

Member
@kiki - ponawiam prośbę, do której spełnienia zobowiązałeś się na forum. Ile energii elektrycznej zużywa EC780 w trybie czuwania z szybkim uruchamianiem? I powtórzę inną - jaki soft mają telewizory, które obecnie wchodzą na rynek?

przekopiuję to co napisałem tu - http://www.hdtv.com.pl/forum/1546793-post62.html

"Polecam w ustawieniach zmienić na szybki start.
Bez tej opcji zwykłe czuwanie to pobór prądu 0,2-0,3 W po włączeniu 0,3-0,4 W."
 

bielikk

New member
Bez reklam
Pytanie do posiadaczy TCL EC780. Czytałem negatywne opinie jeśli chodzi o oglądanie sportu, 50hz w innych TV daje radę-przy dobrym sofcie.
Czy jest lepiej po aktualizacji?

Żaden TV TCL nie nadaje się do oglądania obrazu z dynamiczną akcją oraz sportu, wyjątek stanowi transmisja gry w szachy - brak upłynniaczy w TV tego producenta - kilka osób już o tym pisało !
 

vakill

New member
Hello eveyone ,thank you for having this forum.I just want to comfirm that far field voice control on ec780 is now working after v258 firmware upgrade.The google assistant correcly activates with command ok google or hey google.We dont need remote control any more.
 

Kingistu

Member
Rozumiem, że do pełnej obsługi głosowej, np. zmiana głośności, nadal potrzebna Alexa? Oby z innymi bolączkami jak najszybciej się uporali. Szczególnie tym klatkowaniem na kreskówkach i działaniem niektórych aplikacji.

Głosowe sterowanie działa ale po angielsku już w 252
 

maciekmm

Member
Czy trzeba mowic do pilota ? Czy trzeba rowniez przestawic jezyk w menu na angielski ? Czy tv musi byc podlaczony do internetu aby sterowanie glosowe dzialalo ? Jak na razie caly czas oprogramowanie v258 nie jest nigdzie dostepne oficjalnie...
 

lukasg

New member
Witam, przy podłączonym xboxie, w trybie gra pojawia mi się pasek pikseli w górnym prawym rogu. Czy to oznacza jakieś uszkodzenia matrycy czy wina softu ? Na domyślnym ustawieniu obrazu piksele nie pojawiają się.
7fc915580e41e775f809f8fc7649b2c6.jpg


Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

Neuron8

Member
Też coś identycznego miałem ale na konkretnej grze. Reset Xboxa pomógł i nie mam do dziś. Nawet na tej grze. Ale było identyczne ;)

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry