Seria TCL EC78: wyjątkowy obraz zasługuje na niesamowity dźwięk

miniu270582

New member
Ja mam 258 już od dawna. Ogólne wrażenia lepsze o niebo od 252. Płynność działania, lepsza jakość obrazu ruchomego. Jedynie mam problemy z przerywanym sygnałem z dekodera Netia TV poprzez HDMI. Nie wiem czy to wina softu, czy jakichś problemów z dekoderem. Testuję.
 

lukasg

New member
Ja tam żadnych zmian nie widze jeżeli chodzi o poprawę i jakość odbioru, dźwięk na amplituner jest opóźniony, obraz w bajkach szarpie, profile dalej są zepsute. Tyle kasy człowiek zapłacił i teraz same problemy... Nigdy więcej Androida, wiecznie coś z nim nie tak.

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

lukasg

New member
Faktycznie działa. Widocznie cos mi się źle skopiowało na telefonie. czy po wgraniu aktualizacji, trzeba coś dodatkowo robić?

Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
 

miniu270582

New member
Ja na razie nic nie robiłem. Ale jakby coś się niepokojącego działo to zawsze można porobić resety tych sklepów i innych pierdół poprzez menu i ten kod serwisowy.
 

p3dr0s

Member
Czytam, przeglądam i się zastanawiam: jaka jest aktualnie najnowsza wersja softu dla 55EC780? Po ostatniej ręcznej aktualizacji w menu widnieje u mnie PPR1.180610.011
Od pewnego czasu zauważam brak synchronizacji głosu z obrazem (obraz jest opóźniony o jakieś 0,5 sek) na HBO GO, przyłapuję się, że i na Netflixie też. I o ile na wyjściu optycznym można ratować się korektą w ustawieniach telewizora, o tyle przy słuchaniu bezpośrednio w tv już brakuje takiej możliwości.
Jakieś sugestie, może aktualizacje były? Jak do tej pory aktualizowałem raz, pomogło przy rozjechanym synchro na Player.pl. Ale teraz mam bałagan gdzie indziej...
Any idea?
 
Do góry