Seria PV70

adrianes

New member
Wiem dlaczego Panasonic wypuścił takie kiepskie plazmy.
Mają przygotowane nowe, lepsze i droższe modele. Gdyby seria PV70 była zbyt dobra, to wyższe modele nie sprzedawałyby się.

----------------------------------------------------------------

:: Panasonic PX77U i PX75U super tanie plazmy HD Ready2007-03-29źródło: Engadget
Oprócz modeli z ekranami FullHD, Panasonic wprowadza także na rynek plazmy HD Ready w dwóch seriach PX77U i PX75U. Telewizory mają ekrany o przekątnej 50 cali (1366x768 pikseli) oraz 42 cale (1024x768 pikseli). Modele mają dwa łącza HDMI, a w modelach PX77U zastosowano dodatkową warstwę antyodblaskową, a głośniki umieszczone będą po obu stronach ekranu.

Model TH-50PX77U dostępny będzie od kwietnia w cenie 2799.95$
Model TH-42PX77U dostępny będzie od czerwca w cenie 1799.95$
Model TH-50PX75U dostępny od marca w cenie 2499.95$
Model TH-42PX75U dostępny od marca w cenie 1599.95$


---------------------------------------------------------------------

Co Wy na to ?? Może faktycznie wyższe modele będą lepsze ??
A może są to tylko modele na inne rynki i mylę się myśląc, że będą lepsze ??

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

jtd

New member
Bez reklam
Te rozne oznaczenia ida na rozne kraje, malo prawdopodobne ze trafia one do Polski. Do Polski trafa natomiast napewno nowe serie PV700.
 

adrianes

New member
jtd napisał:
Te rozne oznaczenia ida na rozne kraje, malo prawdopodobne ze trafia one do Polski. Do Polski trafa natomiast napewno nowe serie PV700.

Nie zgodzę się z tym do końca ponieważ jest tu mowa o warstwie antyodblaskowej i obudowie z głośnikami po bokach, więc będzie to inny model. Mam nadzieję, że te modele trafią jednak do nas i będą grały lepiej.

O modelach : Panasonic PZ700U i PZ750U plazmy 1080p
tutaj - http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/2291

Pozdrawiam.

P.S. W MM Poznań 42PV70 nie stoi już przy wersjach PV 60 tylko całkowicie z boku. Chyba zbyt wiele osób je porównywało i twierdziło, że są gorsze :). Cena z 5999 PLN spadła na 4999 PLN :)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Servisko

New member
Niewiem co takiego zlego widza niektorzy w tym panasoniku mi on sie podoba chodzi mi o PV71F niewiem moze PV 70 to jakis inny model widzialem go razem z PV 60 i niewidze roznicy pomiedzy tymi telewizorami .
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
adrianes napisał:
Nie zgodzę się z tym do końca ponieważ jest tu mowa o warstwie antyodblaskowej i obudowie z głośnikami po bokach, więc będzie to inny model. Mam nadzieję, że te modele trafią jednak do nas i będą grały lepiej.

O modelach : Panasonic PZ700U i PZ750U plazmy 1080p
tutaj - http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/2291

Pozdrawiam.

P.S. W MM Poznań 42PV70 nie stoi już przy wersjach PV 60 tylko całkowicie z boku. Chyba zbyt wiele osób je porównywało i twierdziło, że są gorsze :). Cena z 5999 PLN spadła na 4999 PLN :)

Pozdrawiam

Tak jak poprzednio kolega napisał. Najprawdopodobniej większość modeli nie trafi do Polski a niektóre nie trafią nawet do Europy.

Prosiłbym o opieranie się na bardziej przyziemnych newsach (czyt. dotyczących Europy). Wystarczy wejść na Japońskie czy Chińskie strony producentów i zobaczyć bajeczne modele, które nigdy do nas nie trafią.

Pozdrawiam
 

ein

New member
Poza tym, te modele 77 czy 75 beda mialy identyczny, powtarzam IDENTYCZNY obraz co PV70, bo cala elektornika odpowiedzialna za wizje bedzie toczka w toczke taka sama (od matrycy G10, poprzez V-real 2 etc). Roznice to inny design i wbudowane cyfrowe tunery.
 

alz

Klub HDTV.com.pl
VIP
jarek2802 napisał:
współpraca enki z pv70 po hdmi - po przełączeniu z hdmi na dvi obraz ok, ale dźwięku nie ma /trzeba włączyć wzmacniacz kina domowego po spdif/ ma ktoś pomysł jak uzyskac dzwięk na głośnikach pv70 ?????
Podłącz kablem audio tuner nki z telewizorem.
 

Ed73

New member
jarek2802 napisał:
współpraca enki z pv70 po hdmi - po przełączeniu z hdmi na dvi obraz ok, ale dźwięku nie ma /trzeba włączyć wzmacniacz kina domowego po spdif/ ma ktoś pomysł jak uzyskac dzwięk na głośnikach pv70 ?????

Witam.
Przełącz na HDMI i w ustawieniach telewizora tunera "N" ustaw Dolby Digital na NIE. Będzie OK.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Tak jak poprzednio kolega napisał. Najprawdopodobniej większość modeli nie trafi do Polski a niektóre nie trafią nawet do Europy.

Prosiłbym o opieranie się na bardziej przyziemnych newsach (czyt. dotyczących Europy). Wystarczy wejść na Japońskie czy Chińskie strony producentów i zobaczyć bajeczne modele, które nigdy do nas nie trafią.

Pozdrawiam

Jak najbardziej słuszna uwaga. Dotyczy również cen.

ArtS :)
 

adrianes

New member
ArtS007 napisał:
Jak najbardziej słuszna uwaga. Dotyczy również cen.

ArtS :)

A co Ty się przyczepiłeś cen. Proponuję przeliczyć sobie ceny

Model TH-50PX75U dostępny od marca w cenie 2499.95$
Model TH-42PX75U dostępny od marca w cenie 1599.95$


po kursie dolara amerykańskiego i wyjdzie dokładnie tyle, za ile serie PV 70 (bo podobno to te same modele) można u nas kupic w sklepach z www.skapiec.pl.

Uwaga AR2 była słuszna i konstruktywna i przyjmuję ją ale Twoja to nieporozumienie.

Nie masz nic mądrego do napisania ? - nic nie pisz !!!

Pozdrawiam
 

lewar1309

Member
witam
golgota się nie odzywa to ja to zrobię gdyż do mnie dziś dotarł PV70.
Tydzień temu miałem jeszcze c7h i myślałem ze ładny obraz ale ......
Po jednym dniu oddałem samsunga gdyż migotał i w sklepie sprowadzili mi pv70. dopłaciłem 700zł. To co mogę powiedzieć to jestem baaardzo zadowolony. Ostrość i kolory w porównaniu do sama zostawiam bez kometarza. Po prostu dla mnie bomba. Sygnał z cyfry ( po euro z pionka 1530) bardzo dobry a z dvd idealny. Są to moje odczucia. Może pioneer ma lepszą ostrość ale trzeba dopłacić ok 3000zł a mnie na to nie stać.
Drugi plan ma moim zdaniem bardzo dobrą ostrość w poróownaniu do sama który jej kompletnie nie miał. Czerń i biel OK. dziś wieczorem dokładniej potestuję. Jeśli jeszcze raz miałbym wybierać to kupiłbym pv70. Węży się nie dopatrzyłem.
JESTEM BARDZO ZADOWOLONY i ci co piszą że ma on same wady to pewnie widzieli go w akcji tylko w jakimś markecie i z sygnałem do bani, lub kupili c7h lub pv60 i tylko zazdroszczą.
POZDRAWIAM
 

lewar1309

Member
porównywałem wczoraj w sklepie w zaciemnionym miejscu ale sygnałl był z kablówki - a dziś dokładniej sobie potestowałem pv70. To są tylko moje odczucia i moje zdanie. Ten kto chce nabyć musi sam zobaczć i porównac bo nie ma co namawiać. Jeden woli mercedesa a inny bmw a jeszcze inny jaguara więc kazdy na swój sposób ma prawo i POWINIEN sam zadecydować. pozdr. Dokładniejsze zdjęcia c7h i pv70 będą niebawem gdyż kiki ma wystawić porównanie. I jego zdaniem pv70 wygrywa. pozdr.
 

JaW

New member
Bylem dzis w małym sklepie RTV. Porównałem sobie obraz 42PV70 z 37PV45, stały blisko siebie. Sprzedawca puścił sygnał z satelity przez wejście antenowe, oraz z Cyfry i DVD przez HDMI. Na PV70 było widać wyraźnie ładniejsze nasycenie kolorów i lepszą ostrość (!). Ogolnie obraz na PV70 może się podobać, po zakupie zamieszczę dokładniejszy opis. :)
 

jtd

New member
Bez reklam
Lewar a co z wada taka jak 'brak powloki antyodblaskowej' ?
Czy duzo widac odblaskow na ekranie, czy da sie z tym przezyc ?
 
Do góry