Seria PV70

adrianes

New member
kiki napisał:
Panasonic 50 PV 70 - maja być pod koniec miesiąca.

KIKI- wiesz może kiedy będą 50 cali full HD ? Napisałem w tej sprawie do Panasonica ale nie odpowiadają. Może znasz cenę ?? Na czeskiej stronie Panasonica są po 14 000 pln. Jak u nas będzie taka cena to warto bedzie kupić.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Golgota

New member
Zauważyłem ze na jakimś starym DivX jest cos w rodzaju no nazwę to delikatnego kratkowania, czego nie zauważyłem na DVD, HD i choć sygnał do bani to i z kabla, lub na nowych filmach DivX, podejrzewam ze to koderów sprawa, bo na moim monitorze Sony x82 wtedy też to wiedze.
A jeśli chodzi o dziwię to jest naprawdę nie zły, wiadomo nie jest to wzmacniacz + kolumny 7x150W (znamionowa)
Pozdrawiam
 

Golgota

New member
:twisted:
adrianes napisał:
KIKI- wiesz może kiedy będą 50 cali full HD ? Napisałem w tej sprawie do Panasonica ale nie odpowiadają. Może znasz cenę ?? Na czeskiej stronie Panasonica są po 14 000 pln. Jak u nas będzie taka cena to warto bedzie kupić.

Pozdrawiam

Witam,
A po co ci teraz FULL HD!!!???
Za dwa trzy lata i tak tego TV nie będę miał a dopiero będzie jakiś sens miało kupienie takiego TV U NAS w POLSCE
przykro, ale żeby to się spełniło w te święta
Co tu mówić o FULL HD jak gówno jest nadawane i jeszcze płacic i do więzienia chcą wsadzać !!!!!!!!!!!!!!
Szkoda ze znowu nerwy mi puściły, ale i Wam tez pewnie nie raz


Pozdrawiam
 

motobartcompany

New member
dzisiaj pograłem około godziny na ps3 i zauważyłem ze na ciemnym tle mam powidoki "duszki" włączyłem na chwile obraz żeby był śnieg i duszki znikneły. Póżniej włączyłem ps3 i motorstorma po kilkunastu minutach gdy włączy się czarne tło widać lekkie duszki tam gdzie były stałe elementy obrazu. Jestem troche załamany.... Ustawienia TV mam na 40% i staram się go docierać.

czy jest szansa że po dobrym dotarciu nie będą robic się powidoki ?
 

jtd

New member
Bez reklam
motobartcompany napisał:
dzisiaj pograłem około godziny na ps3 i zauważyłem ze na ciemnym tle mam powidoki "duszki" włączyłem na chwile obraz żeby był śnieg i duszki znikneły. Póżniej włączyłem ps3 i motorstorma po kilkunastu minutach gdy włączy się czarne tło widać lekkie duszki tam gdzie były stałe elementy obrazu. Jestem troche załamany.... Ustawienia TV mam na 40% i staram się go docierać.

czy jest szansa że po dobrym dotarciu nie będą robic się powidoki ?
Pewnie ze jest, wystarczy ze wlaczysz TV na pare dni na snieg i ustawienia 100% lub na noc na kilkanascie dni, to problem z duszkami zniknie ci raz na zawsze.:cool:
 
Ostatnia edycja:

ArSoN_AS

New member
pytałem dziś w MM ''kompetentnych'' kiedy sie spodziewają 37' i jaka odpowiedz? Oczywiście nic nie wiedzą :( Nie ma i niewiadomo kiedy się pojawią. Zatem kolego DRU Kto pierwszy? ;)
 

jtd

New member
Bez reklam
No lewar kiedy opiszesz ten dzwiek w pv70, ma tam jakis fajny efekt 3D? Czy tez dzwiek to nie jest mocna strona tego modelu?
 

motobartcompany

New member
dżwięk jest średni, wiec nie jest najgorszy;)

ma efekt przestrzenny i nawet fajnie to działa. wcześniej miałem Samsunga N71 B i ten panas ma o niebo lepsze głośniki niż w szajsungu. Ale w moim amoiu dzwięk był lepszy niż w tym panasie wiec...

jtd- serio pisałeś o tym "śniegu" i zostanwieniu Tv na noc?
 

jtd

New member
Bez reklam
motobartcompany napisał:
dżwięk jest średni, wiec nie jest najgorszy;)

ma efekt przestrzenny i nawet fajnie to działa. wcześniej miałem Samsunga N71 B i ten panas ma o niebo lepsze głośniki niż w szajsungu. Ale w moim amoiu dzwięk był lepszy niż w tym panasie wiec...

jtd- serio pisałeś o tym "śniegu" i zostanwieniu Tv na noc?

No jasne ze serio, sproboj zostawic tak TV na pare nocy, zobaczysz poprawe. No i pamietaj zeby dac ustawienia na 100%.

A z tym efektem przestrzennym, to jak ogladasz normalna tv teraz np TVP1 na tym przestrzennym czy tylko muzyka jak leci?
 

hernu

New member
Golgota napisał:
i choć sygnał do bani to i z kabla, lub na nowych filmach DivX, podejrzewam ze to koderów sprawa, bo na moim monitorze Sony x82 wtedy też to wiedze.
A jeśli chodzi o dziwię to jest naprawdę nie zły, wiadomo nie jest to wzmacniacz + kolumny 7x150W (znamionowa)
Golgota napisał:
Co tu mówić o FULL HD jak gówno jest nadawane i jeszcze płacic i do więzienia chcą wsadzać !!!!!!!!!!!!!!



@Golgota, cenię Twoje uwagi na temat omawianej w tym wątku plazmy ( jesteś wszak jednym z nielicznych jej posiadaczy), czekam na Twoje testy i opinie, ale ... zlituj się i pisz tak, aby inni wiedzieli o co Ci chodzi.
 

Dru

Moderator
hernu napisał:
@Golgota, cenię Twoje uwagi na temat omawianej w tym wątku plazmy ( jesteś wszak jednym z nielicznych jej posiadaczy), czekam na Twoje testy i opinie, ale ... zlituj się i pisz tak, aby inni wiedzieli o co Ci chodzi.

hmmmmm, dobrze mówisz :p
 

Servisko

New member
Przeczytalem na Hifi-forum ze podczas [SIZE=-1]szypkich ruchów obraz jest mniej ostry

[/SIZE]bei bewegungen ruckelt und z.t. doch recht unscharf ist :(
 

Golgota

New member
hernu napisał:
@Golgota, cenię Twoje uwagi na temat omawianej w tym wątku plazmy ( jesteś wszak jednym z nielicznych jej posiadaczy), czekam na Twoje testy i opinie, ale ... zlituj się i pisz tak, aby inni wiedzieli o co Ci chodzi.[/quot

Chodzi mi o nadawanie naszego sygnału TV, i branie za to badziewie jeszcze kasy!!!
Pozdrawiam
Zdążaj za mną:D


Szkoda ze nie mam kabla HDMI-DVI:(
 

lewajek

New member
rzeczowa wypowiedz

alz napisał:
Ale wydaje mi się że testowanie takich telewizorów na sygnałach z anteny dachowej lub kiepskiej kablówki to nieporozumienie. Takie telewizory muszą mieć sygnał np. z N-ki lub Cyfry i tak powinne być testowane.
i tu musze cie kolego pochwalic za taka wypowiedz przecierz niektorzy zapominaja ze te cuda tworzone sa pod kontem techniki cyfrowej a nie jakis tam smiesznych kablowekjesli kogos nie stac na taki sprzet do odbioru dobrego cyfrowego sygnalu to po jaki czort pisze bzdury na temat takich telewizorow
 
Do góry