Seria LA - aktualizacje softu

piotreek88

New member
Samą apkę od onetu wyłączałem kilka razy jak i sam telewizor, głośność można było regulować przed włączeniem i po wyłączeniu apki, w trakcie nic nie reagowała.

Akurat vod nie często włączam, więc to nie jest problem dla mnie. Ważne, że filmy z usb mi się nie tną, tak jak to miało miejsce wcześniej.
 

dylan80

New member
chodziło mi o inicjowanie aplikacji w menu TV , czyli tak jakby reset całego smarta, bedziesz sei musiał od nowa logowac, ale moze coś pomoże, sprawdzić możesz...
 

loper

New member
Jpeg - smart share

Witam - po ostatniej aktualizacji (04.04.07) TV (la 691s) nie wyświetla zdjęć przesyłanych z telefonu po DLNA (WIFI)-(video odtwarza) oraz nie "widzi" tych zdjęć w smart share (miniatury są, a w opcji wyświetlania czarna plansza z kwadracikiem na środku i człowieczkiem :) Proszę o pomoc !
 

piotreek88

New member
Nie pomogło zrobienie inicjowania, może cały smart przyśpieszył, ale sam onet vod nie działa jak powinien. Wywaliłem go i może jak mi się znów zachce, to zainstaluje jeszcze raz.
 

dylan80

New member
dziś moja bestia wyniuchała kolejną aktualizację, 04.04.07 , ale wybiłem jej narazie z głowy update, bo nie wiem narazie jaki prezent nam tym razem LG przygotowało... wydaje mi sie , że nowa aktualizacja ma coś wspólnego z tym zbieraniem danych przez serwery od użytkownika.... spróbuj , może tobie pomoze z tym VOD... jak u ciebie będzie w porządku to ja tez zaktualizuję... ;):p
 

piotreek88

New member
Mam tą wersję i znów problem z dyskiem WD 2tb na usb. Nie wiem, czy to wina dysku, czy telewizora, ale na kompie z dysku filmy śmigają prawidłowo, na tv się przycinają czasem, ale znów z pendrive na tv śmigają ok. Jutro chyba całkowicie przywrócę ustawienia fabryczne w tv, a dysk sformatuję, bo tak być nie może, żeby mi się filmy zacinały. Co dziwne, nie dzieje się to na początku filmu, ale w jakichś losowych momentach, np po 20 minutach. Plik z filmem nie jest uszkodzony, bo na komputerze działa prawidłowo, a nawet jak włączę i wyłączę film i puszczę od tego samego momentu, to już nie przycina.

Zawsze mogę dysk do laptopa podpinać, a tego przez hdmi, ale to nie oto chodzi w końcu.
 

knopiczka

Member
ja mam najlepiej MAm TV LA691S i weszłem na stronę LG no wyszukałem aktualizacje to mi pokazano że jest wersja 04.00.49 .... a jak dałem aktualizacja w TV to mi pokazało że jest dostępna wersja 04.04.07 i cacko

A aplikacje to oni jeśli już to dodają bez zmiany softu tak miałem z tvp.pl .. i tuba,fm
 
Ostatnia edycja:

barek16

Member
ja mam najlepiej MAm TV LA691S i weszłem na stronę LG no wyszukałem aktualizacje to mi pokazano że jest wersja 04.00.49 .... a jak dałem aktualizacja w TV to mi pokazało że jest dostępna wersja 04.04.07 i cacko

A aplikacje to oni jeśli już to dodają bez zmiany softu tak miałem z tvp.pl .. i tuba,fm

Ja mam 42LA620s i dokładnie to samo tv widzi 04.04.07 a na stronie Lg najnowsza 4.00.49, dołączam się do ogólnego pytania czy warto aktualizować ? (u mnie youtube wogólnie nie ładuje filmów albo bardzo powoli, a sprawdzam na pc i łącze leci na full)
 

piotreek88

New member
Ja mam zainstalowane, zmian nie zauważyłem, no może jedną, ale nie wiem, czy już wcześniej tego nie było, tzn kreator obrazu, czy jakoś tak, który przeprowadza nas przez proces ustawień obrazu.
 

knopiczka

Member
ja mam kablową Jambox i ją mam podłaczoną poprzez HDMI tak że co do odbioru programów z anten Sat czy Naziemnych nic nie mogę powiedziedź i też nic niewiem czy coś nowego tu doszło po aktualizacji . a to co ja zauważyłem to znowu Smart TV niekiedy ma kłopoty zadziałać no i chcąc używać Smart Tv to trzeba nanowo zatwierdzić regulamin . Jak narazie zauważyłem to te wszystkie zmiany w aktualizacjach to można tylko coś zauważyć jeśli ktoś odbiera programy z anten DVBT , ja jedynie to co z nowości mam , że przedtem naciskająć na przycisk PILOT to wyskakiwał komunikat nie obsługiwane . a teraz wyskakuje mi PILOT UNIWERSALNY i można go dostrajać ale i tak kablowej na IPTV nie obsługuje
 
Ostatnia edycja:

dylan80

New member
jak wy dajecie rade z kinomaniakiem? u mnie na LN575 nie daje rady, albo cały czas sie inne strony otwierają po kliknięciu na player albo wywala z przeglądarki...
ktoś mi zdradzi sekret co zrobić by to działało bez konta na kinomaniaku?
 

harry.wesoly

New member
Dlaczego wersja 04.00.49 do la660s jest odswiezona na stronie lg i zmienila sie data dodania na 28.11? Wczesniej bylo ze to soft z 21.11. Nije czaje juz zagrywek lg.
 

knopiczka

Member
kinomaniak

jak wy dajecie rade z kinomaniakiem? u mnie na LN575 nie daje rady, albo cały czas sie inne strony otwierają po kliknięciu na player albo wywala z przeglądarki...
ktoś mi zdradzi sekret co zrobić by to działało bez konta na kinomaniaku?

a dlaczego sie nie zarejestrujesz ? bez oplat masz player bez limitu i dodatkowo jak zaznaczysz lubie to i gwiazdke na ocene filmu nazbierasz punktow ktore potem mozesz wymienic na konto premium
 
Ostatnia edycja:
Do góry