Seria ES6800 - "tani" dwurdzeniowiec???

pmxman

New member
Czyli wolno chodzące menu nie na wszystkich.U kolegi na 55 cali zwalnia ostro no i w sklepie na 40 też , a może to wina softu?
Niby samsung wrzuca procek 2 rdzeniowy a tv nie może sobie poradzić z płynnością własnego menu.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Wiesz nie ma tragedii z menu. Działa to dość płynnie, ale mogłoby lepiej moim zdaniem. Przecież i tak nie patrzysz na menu, a na film czy program.
Pozdrawiam
 

pawko89

New member
"Witam, otóż mam pewien problem z moim "dwurdzeniowcem". Problem pojawia się gdy przeglądam zasoby internetu za pomocą przeglądarki internetowej, raz pojawia się, gdy przeglądanie internetu trwa dłuższy czas lub kiedy załóżmy tworzę drugą kartę i kiedy przechodzę między tymi kartami i pewnym momencie pojawia się taki komunikat na czarnym tle "Ostatnia sesja przeglądania została nagle przerwana. Przywrócić ostatnią sesję czy przejść do strony domowej?" i pod tym komunikatem mam do wyboru czy chcę przywrócić sesje i wtedy przywracają się wszystkie strony czy strona którą miałem otwartą... Miałem nadzieję, że może aktualizacje naprawią problem ale niestety nic z tego, dziś aktualizowałem telewizor online do wersji 1028 i wciąż pojawia się ten sam problem. Czy ktoś z Was spotkał się z tym problemem?"


Pytanie o ten problem wysłałem do Działu Obsługi Klienta i dla zainteresowanych podaję odpowiedź:

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Telewizor ma ograniczoną pamięć, przez co może dochodzić do błędów w momencie jej przepełnienia. W tej sytuacji proponuję oczekiwać na kolejne aktualizację, ponieważ nie ma dodatkowego rozwiązania które mogę Panu zaproponować w tej sytuacji. Ewentualnie korzystanie z jednej zakładki, przy stronach wymagających większej ilości pamięci.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem
Maciej Pielak

Czyli wychodzi z tego, że kolejna aktualizacja może a nie musi naprawić tego problemu.
 

shayton

New member
a powiedzcie jak to jest z tymi aplikacjami i serfowaniem po sieci czy tego sie uzywa czy tylko przez pierwszy tydzien od zakupu?
to samo dotyczace 3d
i i jeszcze jakosc obrazu czy duzo odbiega od tanszych telewizorow?
 

jopekmp

New member
witam, przeleciałem wszystkie posty i nikt nie napisał odnośnie wieszania telewizorka na ścianie, udało mi się ustalić ze wieszak musi być w standardzie VESA ale jaki tam jest rozstaw śrub? i czy możecie polecić jakiś fajny wieszak (tylko nie taki jak mi polecono w Saturnie za 200pln bo to chyba lekka przesada) zależy mi tez by była możliwość regulacji w poziomie gdyż kanapę mam lekko z boku w stosunku do ścianki gdzie będzie zamontowany TV.
znalazłem o taki:
allegro.pl/uchwyt-lcd-17-37-cali-max-30-kg-vesa-regulacje-i2711790198.html

wygląda całkiem solidnie do 30kg a tv ma 15kg :) więc myślę będzie ok tylko jaki tam jest rozstaw śrub mógłby ktoś zmierzyć?
albo taki droższy:
allegro.pl/uchwyt-do-tv-lcd-led-26-47-35kg-z-pelna-regulacja-i2691907019.html
dobra sam znalazłem :
Standard VESA 400x400 mm
...............
dodam ze obecnie w Saturnie we Wrocku cena tv 46" to dokładnie 4000zł :-D
 
Ostatnia edycja:

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
a jak oglada sie 3d na tym tv bo ma aktywne i czy jest widoczne to migotanie?

Wszelkie świetlówki, w tym energooszczędne przeszkadzają w oglądaniu w okularach aktywnych. To samo z LED-ami sterowanymi sterownikami impulsowymi. 3D najlepiej widać w dzień bez zewnętrznego oświetlenia lub w nocy w zaciemnionym pomieszczeniu, ewentualnie ze światłem żarowym, czyli zwykłe żarówki lub halogeny.
 

misiek122

Member
Może mi ktoś napisać czemu funkcja Motion Plus powoduje zakłócenia podczas szybkich scen??

edit: doczytałem, że jest to efekt "judder". U mnie występuje podczas oglądania tv cyfrowej upc oraz filmów z kompa, da się tego jakoś pozbyć??
Nowy soft nic nie pomógł.
 
Ostatnia edycja:

pawko89

New member
Kilka razy padło pytanie czy działa weeb.tv, sprawdzałem i nie działa. Serwis ten wymaga specjalnego pluginu, którego TV nie obsługują. Na androidzie działa bez zarzutu.
 

mizantrop8

New member
Witam mam pytanie i prosbe ,nie moge skorzystac z dlna,chce podłączyc laptopa do tv i nic wi fi direct nie znajduje zadnych urzadzen,czy to wada czy tak ma byc ? tv 6800 ma dlna.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Stabiność nózek pod kątem działań dziecka

Mam pytanie do posiadaczy tego modelu. Czy dziecko w wieku 1 do 2 lat jest wstanie przesunąć 46 calowy ES6800? Np. jak złapie za nóżkę i pociągnie?
Dodam że TV stojący na szafce RTV.
Czy nóżki mają pod spodem gumę która pod ciężarem odbiornika się nie przesuwają?
Czy trudno go przewrócić mając siłę małego dziecka?

ps. nie znalazłem odpowiedzi w 'szukaj w tym wątku'
 
Do góry