Samsung UE48H6400 czy to dobry wybór

bhn92

New member
Bez reklam
oj w s60 slychac z zewnatrz tylko turbinke cudownie i nic wiecej a Patusiak mi sie wydaje wlasnie ze za duzo wymagasz albo jednak na 55 cali to wszystko jest bardziej razace;p ale zakonczmy na tym :) za godzinke bede ogladal liverpool i zapewne ani troche dse nie bedzie widac nie wspominajac o rogach;p
 
Ostatnia edycja:

Pastusiak

New member
Chetnie odkupie tego bezszelestnego diesla. No wybacz ale wiekszej bzdury nie slyszalem. To tak jak ys znalazl dzięcioła, który nie napiżdża dziobem w drzewo. Wierze, że jest cichy (czytaj cichszy niż reszta diesli) ale błagam nie wmawiaj mi, że nie wydaje żadnych dźwięków. Próbujesz mi wpoić, że wrząca woda może nie parzyć. Nienawidze takiego zakrzywiania rzeczywistości..
 

bhn92

New member
Bez reklam
Patusiak takie nowsze mazdy diesla halasuja niesamowicie w dieslu ,powiem Ci tyle ze poprostu ja mam wieksze doswiadczenia z benzyniakami a jazda tdi to poezja wzgledem benzyniaka przynajmniej dla mnie .a w tym dieslu jak jedziesz normalnie na drodze stala predkoscia ledwo co slychac ,przy przyspieszaniu slychac lekkie przyjemne mruczenie a przy zmianie biegow turbinke , z zwenatrz slychac jak sie da gaz do dechy jakby sie samolot rozpedzal a nie auto w sensie nie slychac specyficznej pracy silnika benzynowego. Ale to temat o tv samsunga wiec naprawde przestanmy zapraszam na pw jak cos hehehe
 
Ostatnia edycja:

rafaa

New member
Żeby zmienić kanał trzeba powiedzieć zmień kanał, poczekać aż babeczka zatrybi, potem podać konkretnie np. Kanal 11. Jak to u Samsunga wszystko jest nielogiczne. W samouczku uczą tak, w podpowiedziach inaczej, a na końcu okaze się, ze jest jeszcze inaczej ;)
 

Pastusiak

New member
ja już wszystko "zniese" jeśli tylko potwierdzi mi ktoś info o wymianie gwarancyjnej matrycy w całym okresie trwania gwarancji na podstawie zablokowanego piksela ;) na prawde olbrzymiej ulgi doznam..
 

Pastusiak

New member
Tak zrobię ;) może za dwa lata Apple zacznie produkować telewizory a patrząc na to co wyświetlają komputery iMac.. byłbym pierwszym w kolejce :bober:
 

WoWo81

New member
Panowie forumowicze :D
Dwa proste pytania:
-czy da się używać funkcji PIP na tym telewizorze z nc+
-czy jest możliwe ustawienie miniaturek zdjęć po podłączeniu telewizora z komputerem i udostępnieniu biblioteki zdjęć, filmów i muzyki?
 

asss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odnośnie pierwszej części Twojego pytania to PIP oczywiście działa z nc+ ale w przypadku gdy jednocześnie korzystasz z tv naziemnej. Oglądasz nc+ a w okienku masz podgląd z dowolnego programu z dvb-t. Kompa nie podłączałem więc się nie wypowiadam.
 

Motofan_PL

New member
Mam pytanie, czy komuś z was drodzy forumowicze przestał działać przycisk RETURN na pilocie smart? Na zwykłym działa jak złoto, na smart wciskam, jest wyczuwalny klik ale nic się nie dzieje.. Dodam iż na początku wszystko śmigało pięknie.
 

Pastusiak

New member
Mogę jedynie doradzić wszystkim nowym jak i bieżącym posiadaczom tego modelu aby skorzystali z ustawień obrazu TDX'a z tego forum bo są wyśmienite, wprawdzie ja mam obiekcje do ostrości bo każdy uporczywie nakłania do parametru "0" ale ustawienie w przedziale 17-20 załatwia sprawe. Bardzo ładnie... gdyby tylko ten clouding wyparował.. wczoraj TV kładłem na płask i dokręcałem stopę bo coś się zluzowała przetarłem tak dla czystości bo sie zakurzył od powierzchni ekran ścierą i postawiłem no i z prawej strony ekranu clouding zniknął a pojawiła się chmura z lewej po środku. Dziwaczne to zjawisko. Jestem niemal pewien, że to kwestia jakiejś pierdoły aby to po rozkręceniu odpowiednio "naskoczyło" i ponowne skręcenie da perfekcyjny rezultat. Jest ktoś chętny do przeprowadzenia obserwacji? Sam się zabieram za rozkręcanie w weekend i zobacze co tam się kryje ale mile widziane byłyby wnioski innej osoby na temat ewentualnych działań naprawczych. Nie daruję im tego cloudingu ;) psują tym bądź co bądź porządnie odbierający telewizor. Przy okazji.. sprawdziłem w końcu matrycę. Samsungowska ;)
 

Motofan_PL

New member
Pastusiak, podaj proszę te ustawienia TDX'a, jakoś nie mogę ich znaleźć. Chętnie potestuję.

Czy ktoś ma jakiś pomysł odnośnie tego pilota?
 
Do góry