Samsung UE40EH6030

alsat1

New member
A co to dla angola 548 fuli, na pewno krócej na nie robisz niż my tutaj.
Dla mnie to za słaby, brałbym co najmniej UE40EH6800.

Robie na to niecałe 2 tyg ale nie oto chodzi.Mi zalezy aby kupic dobry tv ale nie potrzebuje bajerów,ma byc dobry obraz bez smuzenia,ostry i wyraźny,za smart media moze robic sam xbox.
Z tym że konsoli nie zamierzałem kupować bo nie gram w gry ale w przyszłosci moze sie przydac,mam małą córeczke i pewnie juz za rok góra 2 bedzie mogła pograć,i wsumie z kolegami przy piwku tez mozna w jakiegos golfa pograć.

Pytanie tylko czy brać po tej promocji czy kupić osobno lepszy tv i xbox.Bo tak jak pisze,zalezy mi na dobrym obrazie SD i HD.
 

macko000

New member
Mam pytanko. Grałem z kumplem na PS3 w Black Opsa 2 na podzielonym ekranie. Jest funkcja 3d żeby zlać te dwa ekrany w jeden i jest full screen i każdy widzi swój obraz tylko problem jest w tym że trzeba zamknąć jedno oko żeby nie widzieć ekranu drugiej osoby. Co zrobić żeby można było normalnie patrzeć przez okularki i żeby każdy widział swój obraz? Coś trzeba ustawić czy trzeba mieć jakieś specjalne okulary do niego? (Ustawiłem obraz tak jak jest w grze czyli on jest pode mną).
 

Andrewi

New member
Swoją drogą szkoda, że nie robią changelog-a. Obejrzałem dzisiaj bardzo dynamiczny film - Niezniszalni 2. Chyba wiem nad czym pracują programiści od Samsunga. Motion Plus przy ustawieniu płynnym przestał przycinać jednak mam wrażenie, że dzieje się to kosztem samego M+. Rozumiem przez to to, że jak matryca nie wyrabia z płynnością obrazu to Motion Plus po prostu przestawia się na moment na jakieś łagodniejsze ustawienie. Dzięki temu nie widać gubionych klatek ale za to delikatnie zauważalne są spadki płynności. To drugie jest mniej widoczne niż zgubione klatki jednak idziemy w dobrym kierunku :) Choć bez wątpienia jest to moje subiektywne odczucie i mogę się mylić :)
 

marcel747

New member
witam Panowie,
a nie przeszkadza wam w tym modelu matowa matryca, a co za tym idzie słabsze kolory (głębia kolorów, czy jak to się nazywa) ?
 

marx2

New member
A ta plazma to fullhd?
Ktoś mógłby porównać tytułowego samsunga z tym lg? Bo na pierwszy rzut oka to mają bardzo zbliżone możliwości
 

marx2

New member
Z tego co słyszałem dual play działa tylko na pasywnych okularach ale być może się mylę.

Czy ktoś mógłby podrzucić namiary na jakieś krótkie 1 minutowe próbki materiału 3d w różnych trybach (sąsiadujące itp). Bo sprzedawca miał swoje ale na tym tv nie były one widoczne, i teraz nie wiem czy to wina próbek, starego oprogramowania czy też ten tv nie obsługuje wszystkich trybów?
 

Andrewi

New member
Było już o tym pisane - telewizor obsługuje wszystkie znane dotychczas tryby 3D - dwa obrazy obok siebie, nad sobą i przerabianie 2D do 3D. Wszystkie te tryby działały na oprogramowaniu, z którym telewizor był wypuszczony 3 miesiące temu (wtedy go kupowałem).
 

marx2

New member
Ktoś już pisał w tym wątku że ten tv nie obsługuje dual play.
Czy ktoś uruchomił z tym tv aplikację na androida "samsung remote"?
 

marx2

New member
Czy ten tv obsługuje anynet+?
Edit: dostałem odpowiedź z samsunga że ten tv nie obsługuje anynet (hdmi cec).
 
Ostatnia edycja:

testerownik

New member
Czy ten tv obsługuje anynet+?
Edit: dostałem odpowiedź z samsunga że ten tv nie obsługuje anynet (hdmi cec).

Od jakiegoś czasu zadajesz beznadziejne pytania, na które albo masz odpowiedź w tym temacie albo na stronie ze specyfikacją techniczną Samsunga. W czym problem, czego ci brakuje? Decydujesz się na ten telewizor pół roku. Może czas się rozejrzec za innym, bo specyfikacja i mozliwości zostały tu w 100% opisane.
 

marx2

New member
Tv już kupiony, a ze specyfikacji jednoznacznie to nie wynika. Jeśli ci nie pasują moje pytania to po prostu ich nie czytaj i nie komentuj.
Poza tym jednym brakiem póki co nie mam zastrzeżeń do tego tv. Skaluje bardzo dobrze, płynność obrazu bardzo dobra. Dlna działa, 3d działa. Czasem mam przycinki dźwięku z dvb-t, ale z innych źródeł nie.
Niestety widzę przeplot przy odtwarzaniu z komputera, pewnie tv nie potrafi usuwać przeplotu więc muszę pogrzebać w htpc.
Tv sam nie wykrywa najnowszego softu, ale jest na stronie do ściągnięcia więc planuje go zainstalować.
 
Do góry