Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

d.marco

New member
Witam Wszystkich jestem nowy tu i przyznam się, że dużo jest tu do czytania zdążyłem troszkę poczytać ale braknie mi lat na wszystkie posty więc spytam wprost - co możecie polecić do Samsunga LE32C z adapterów WIFI ( na pewno było to poruszane) za co przepraszam
 

jmahorow

New member
Płyta główna do LE46C650 matryca SQ02

Witam,
czy ktoś posiada zdjęcie płyty głównej do Samsung LE46C650 od strony bocznych zdjęć USB? Chodzi mi, żeby można było podejrzeć jak lutowane jest dolne gniazdo USB.

thx :)
 

nightfaler

New member
Mam pewne pytanie/problem. Oglądając coś z konsoli (w tej roli PS3/Filmy BD do gier to wyłączam za duże opóźnienie), bądź bezpośrednio z USB, ten cały "Motion Plus/100hz/efekt teatru" faktycznie wszystko upłynnia i działa w porządku(kwestia gustu mi się to akurat podoba), jednak kiedy podpinam PC (HDMI/1920/1080) i wtedy coś odtwarzam, obraz co jakiś czas zwalnia szarpie, co jest powodem? Ograniczenia sprzętowe? Źle skonfigurowany odtwarzać? Czy może PC nie wydala?
 

driwer78

New member
Witam
Mam na moim LE46C650 przy sofcie 003015 problem z aplikacją VIAWAY ciągle się restartuje do poziomu ustawień po angielsku.Też tak macie?
U mnie za to TVN Player chodzi bez zarzutu.
 
Ostatnia edycja:

xelonik

New member
Cześć,
Macie może problem z guidem polegający na tym że czas jest cofnięty o godzinę względem rzeczywistości?

Wiecie jak to rozwiązać?

Incredibly tapatalked
 

Doczu

New member
Po zmianie firmware'u z 3015 na 2004.0 nie mogę zaimportować zgranej wcześniej listy kanałów :( Za każdym razem pojawia mi się komunikat "Błędne informacje o kraju. Zresetuj informacje o kraju i spróbuj ponownie"
Może ktoś doradzić jak ugryźć problem ?
Mam dwie kopie listy kanałów starszą i nowszą, ale obie nie chcą się zaimportować do TV.
Dodam że wyszukiwanie kanałów znajduje jakąś połowę kanałów które powinny być.
EDIT
Problem połowicznie rozwiązany. T.j listy nadal nie udało się zaimportować, ale wyszukiwanie auto znajduje już wszystkie kanały. Stało się to po uaktywnieniu opcji PVR w menu serwisowym. Wcześniej także miałem uaktywniony PVR i to stąd pewnie takie problemy.
 
Ostatnia edycja:
Powrót z firmware 3015.0 na 3009.2

Powróciłem na firmware 3009.2 ponieważ na 3015.0 nie działał Yahoo i dłuższe było przełączanie pomiędzy cyfrowymi programami, jak również dłużej uruchamiał się TV. Był również problem z wyświetlaniem filmików na Youtube gdy w wyszukiwarce wpisałem 3dyt, tzn. w filmiki 3D wrzucał się skaczący podgląd z TV

Na 3009.2 działa TubaTV, Yahoo i odtwarza te same pliki co na 3015.0, TVNPlayer nadal ma problem, zniknął problem z filmikami 3D z Youtube - wyświetla dwa obrazy obok siebie.
 

maciejwl

New member
Napisałem dzisiaj info do TVNPlayer'a i o dziwo szybko odpowiedź otrzymałem taką: "Problem z aplikacją na telewizory Samsung jest nam znany, kończymy prace nad aktualizacją. Powinna pojawić się w przyszłym tygodniu.". Więc czekamy :)

TVNPlayer DZIAŁA! Wczoraj uruchomiłem np. odcinek Lekarzy :) i poszedł bez problemu!
Nie pojawiła się żadna aktualizacja owego widgetu, widocznie coś na serwerach TVN nie do końca było wszystko dobrze skonfigurowane...
 

Doczu

New member
Ok listę kanałów stworzyłem od nowa, ale teraz jest zonk na niektórych kanałach :/
Otóż niektóre kanały ( Discovery, Discovery World i Science, oraz Eurosport) mam w języku angielskim. Oczywiście przestawiam w opcjach na PL, ale po zmianie kanału i powrocie, znów jest język ANG :/
Zmieniałem w menu kraje na Europa Wschodnia, Inne itp. ale cały czas jest to samo.
Ktoś wie jak to ugryźć ?
 

koni5

New member
Witam. Czy ktoś z posiadających firmware 3009.2 lub nowszy mógłby potwierdzić czy działają na nim pliki .mov a konkretnie chodzi mi o filmy z Nikona D3100. Posiadam stary firmware 2002 na którym po zmianie rozszerzenia na .avi działają idealnie. Zależy mi na Tubie Tv dlatego chce zaktualizować soft ale nie chce się pozbyć możliwości otwierania tych plików.
 

ptysiu44

New member
Witajcie, doradźcie skąd wziąć wcześniejszy od 3015 soft tj skąd go pobrać i jaki konkretnie szukać. Nie mogę uruchomić w menu serwisowym funkcji PVR. Chcę spróbować na wcześniejszym sofcie, do menu serwisowego po raz pierwszy wszedłem przy sofcie 3015.
 
Witajcie, doradźcie skąd wziąć wcześniejszy od 3015 soft tj skąd go pobrać i jaki konkretnie szukać. Nie mogę uruchomić w menu serwisowym funkcji PVR. Chcę spróbować na wcześniejszym sofcie, do menu serwisowego po raz pierwszy wszedłem przy sofcie 3015.

Działa PVR na sofcie 3015.0 i metodzie ruSamsungTVCommunicator. Włączałem tą metodą PVR - opisywałem wcześniej moje doświadczenia. Lecz ze względu na Yahoo wróciłem do firmware 3009.2
 
Do góry