Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

B@nita

New member
Panowie,ponawiam pytanie,bo nikt wcześniej nie odpowiedział,czy w telewizorach innych marek IPLA też jest okrojona?
Czy jest jakaś szansa że w samsungach IPLA będzie bardziej rozbudowana?
 

zupan

New member
Witam
Czy może ktoś dokładnie opisać jak jest z kątami w modelu le40c650 poziomymi ale również pionowymi.
Cz oglądanie tv z kąta 20-30 s poziomo i 10 s pionowo wpływa znacząco na jakość obrazu
 

Frauka

New member
Bez reklam
Zupan to co my napiszemy i tak nie odda tego co zobaczysz w jakimkolwiek sklepie z TV. Radzę isc do sklepu z jakims filmem na pendrivie i sam ocenisz. To co dla jednego jest super to dla Ciebie nie musi byc takie dobre :) Sama tak zrobiłam, więc wiem co mówię :)
 

laimen

New member
Hej. pomocy

podepnę sie tutaj jeżeli pozwolicie.Dzięki wam i wielu postom ,które tu przeczytałem kupiłem LE40C750 z Bluray działa świetnie obraz super ale mam problem z podpiętym dekoderem tv upc. Jak włączam tv z włączonym już dekoderem muszę zawsze wejść do source (żródło) w tv później wchodzę na hdmi 2-tv i dopiero wtedy oglądam kanały czy jest szansa to zmienić i od razu po włączeniu tv i dekodera oglądać kanały jak zmienić źródło nadawania albo przestawić hdmi żeby ruszało z niego. Szukałem chyba wszędzie. Proszę o pomoc
 

laimen

New member
wiem,że można ustawić tv żeby otwierał żródło z jakiego tylko ustawisz np hdmi 2 pod które mam podpięte tv
 

Wigash

New member
wiem,że można ustawić tv żeby otwierał źródło z jakiego tylko ustawisz np hdmi 2 pod które mam podpięte tv
chyba: pod które masz podpięty dekoder...

czy da sie ustawic na stale to nie wiem bo TV zapamietuje ostatnie ustawienia. Jesli wylaczylem na dekoderze wlaczy mi sie odrazu na dekoderze - nawet jak dekoder będzie wyłączony. Jeśli wyłączałem na DTV to po włączeniu mam DTV.

Którym przyciskiem włączasz TV?

edit:
i nie pisz jednego posta pod drugim tylko edytuj
edit2:
hej ale właśnie zauważyłem ze ty masz C750 jak jest w serii 7 to ja nie mam pojęcia, może tam nastąpił jakiś regres i ta funkcja jest niedostępna...
 
Ostatnia edycja:

nickzajety

New member
Witam wszystkich,
od niedawna jestem posiadaczem LE40C650. Wszystko gra, tylko mam problem z odtwarzaniem filmów w aplikacji Media Play. Sprawdziłem na plikach divx, xvid i mp4 odtwarzanych z pendriva oraz po sieci (DLNA). Problem polega na tym, że prędkość odtwarzania jest za duża. Próbowałem z różnymi ustawieniami Motion Plus i w trybie gry - nic nie pomaga. Obraz jest płynny, jest dźwięk, napisy są zsynchronizowane, jednak wszystko jest w odrobinę przyspieszonym tempie. Nie da się tego oglądać - człowiek myśli tylko o tej prędkości odtwarzania :(
Jeśli ktoś wie co z tym fantem zrobić - z góry dzięki.
 

zupan

New member
Zupan to co my napiszemy i tak nie odda tego co zobaczysz w jakimkolwiek sklepie z TV. Radzę isc do sklepu z jakims filmem na pendrivie i sam ocenisz. To co dla jednego jest super to dla Ciebie nie musi byc takie dobre :) Sama tak zrobiłam, więc wiem co mówię :)
Dzięki za radę tak właśnie zrobię bo różnice w ocenie kątów są wręcz dramatycznie skrajne
 

laimen

New member
jasne że tak właśnie tutaj znalazłem link do kalibracji na hdtv.uk wszystko zrobione.

No cóż jak by ktoś miał jakiś pomysł i wiedzę jak to obejść dajcie znać.
Dzięki za rade o forum.
Jakby co to mój email fufik@wp.pl tks
 

grzewoj

New member
nigdy sie nie oplaca.
moim zdaniem jak wszystko dziala to bez sensu aktualizowac...

Jeśli może działać coś lepiej to czemu nie, rzeczywiście ostatnio Samsung szału nie robi tymi aktualizacjami, dlatego wolałbym wiedzieć wcześniej czy ktoś wgrywał ten nowy soft i czy nie ma błędów.
 

Frauka

New member
Bez reklam
grzewoj ja mam wersję softu z marca ub roku, działa mi net, śmigają wszystkie filmy łącznie z przerabianymi m2ts. Stwierdzam to samo co Wigash - nie warto zmieniać softu dopóki nie ma w nim czegoś na prawdę istotnego a nie np prawidlowe wyświetlanie jakiegoś napisu na Litwie ;)
 

piteron

Active member
Bez reklam
dołączam eis do chóru mówiących o rozmyślnej aktualizacji,ja zaktualizowałem i żałuje niemiłosiernie,przed czytał mi wszystkie filmy,po nie chce czytać,uparł się na jeden serial w mkv i kaplica
jeśli chodzi o najnowsze to ja zaktualizowałem(juz nie mam nic do stracenia)i nie widzę ŻADNEJ różnicy
co prawda jest mały zonk,online dostępna jest wersja 3006,a w necie 3007.1,i nie chciał mi zaktualizować do wersji 3007.1 bez aktualizacji wcześniejszej,jak dla mnie to ciut dziwne,myślałem ze każdy nowy firmware zawiera kod wcześniejszego,a tu sie okazuje że niekoniecznie,i stad mogą wynikać problemy
ale pojawiły sie nowe serwisy,np Policja.pl,vimeo,i wydaje mi się ze szybciej wczytuje dane np z tuby fm
 
Ostatnia edycja:

BartekS1979

New member
dołączam eis do chóru mówiących o rozmyślnej aktualizacji,ja zaktualizowałem i żałuje niemiłosiernie,przed czytał mi wszystkie filmy,po nie chce czytać,uparł się na jeden serial w mkv i kaplica

Piteron może twój serial ma za długą nazwę plików ? Ktoś pisał już w temacie, że czasami pomaga zmiana nazwy na krótszą :)
 
Do góry