Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Wigash

New member
Doszły 2 nowe widgety ale jeden to tam nic niema a drugi to jakas instrukcja chyba :D
ciekawe czy za rok widgety zaczną znikać jak na LEDowym z serii B u moich rodziców. Dziś odpalam internet@TV na ich UE40B7000, zeby sprawdzic czy jeszcze cos sie w serii B dzieje z widgetami. Po włączeniu pierwszy news że widget Repertuar Kin zostanie za chwilę odinstalowany.... już dziękujemy :)
 

miki74

Member
Mam problem z minimalnym brakiem synchronizacji między obrazem i dźwiękiem oraz czasami lekkim "klatkowaniem" obrazu (zauważalne na polskich serialach przy szybkich ruchach aktorów). Ściągam DVB-T z Łosic k. Siedlec, do nadajnika mam ok. 20 km. Stara antena kierunkowa znajduje się na 4 piętrze bloku (idealna widoczność na nadajnik). Siła sygnału wynosi 93, zakłóceń 0. (..)

to nie jest problem z anteną, poszukaj rozwiązania z ustawieniami.
 

Wigash

New member
czy wie ktoś czy odtwarzacz w telewizorach serii 5 jest taki sam jak w 6? Ten sam film u mnie działa, a na kumpla C550 nie działa? Myślałem, że MediaPlayer jest wszędzie taki sam.
 

mirsie

Member
witam wszystkich
mam problem z portami usb gdyż nie widzą pendriva lub dysków zew co można na to poradzić??????
Uszkodzone pliki na pendrajwie mogą też dawać takie objawy. Przeskanuj i napraw ewentualne uszkodzenia. Dysk zewnętrzny może wymagać dużego natężenia - podłączaj tylko do gniazda dla HDD usb. Poza tym uaktualnij oprogramowanie - wersje pierwotne 200X miały ten błąd.
 

mirsie

Member
Witam. Mam pytanie: podobno na zwykłych programach analogowych np. z kablówki, przełączając kanały obraz nie jest rozszerzony do formatu 16/9 i trzeba za każdym razem ręcznie przełączać, a właśnie na kanałach analogowych niedostępne jest autodopasowanie i trzeba wybrać na stałe 16:9, ale nadal obraz jest spłaszczony i trzeba pilotem rozszerzać na każdym kanale SD. Czy to prawda? Widziałem u znajomego na stałe włączoną opcję 16/9 ale na zwykłych kanałach SD typu Polsat czy TVN obraz był nadal spłaszczony. Też tak macie?
Większość ludzi ogląda spłaszczony obraz i w niczym to im nie przeszkadza. Autoszerokość rozszerza tylko obraz ale go nie podnosi. Format 4:3 trzeba ustawić na tryb2 powiększenia żeby był normalny, obcinając górę i dół obrazu (można przesunąć aby zniknęło logo albo paski z reklamami). W trybie 3:4 nadawane są też obrazy przycięte u góry i na dole, wtedy przy trybie2 wyglądają jak 16:9. Jedynie nadawane rzeczywiście 16:9 dopasują się do ekranu, ale tych stacji jest mało. Autodopasowanie w głównym menu aktywne jest tylko po podłączeniu komputera. Ustawienia obrazu dostępne są w menu obraz- opcje obrazu - powiększenie.
 

mirsie

Member
podepnę sie tutaj jeżeli pozwolicie.Dzięki wam i wielu postom ,które tu przeczytałem kupiłem LE40C750 z Bluray działa świetnie obraz super ale mam problem z podpiętym dekoderem tv upc. Jak włączam tv z włączonym już dekoderem muszę zawsze wejść do source (żródło) w tv później wchodzę na hdmi 2-tv i dopiero wtedy oglądam kanały czy jest szansa to zmienić i od razu po włączeniu tv i dekodera oglądać kanały jak zmienić źródło nadawania albo przestawić hdmi żeby ruszało z niego. Szukałem chyba wszędzie. Proszę o pomoc
Jest taka możliwość jak zmienisz dostawcę cyfrowej tv. UPC daje dekoder, żeby nie używać sygnału w kilku odbiornikach w domu. Ja mam osiedlową kablówkę a w niej sygnał analogowy i cyfrowy. Podpięte bezpośrednio do tv. Dzięki temu mogę ocenić różnicę między oboma sposobami emisji :) i rozdzielić sygnał na inne telewizory - analogowe lub cyfrowe.
 

Enagem

New member
Jest taka możliwość jak zmienisz dostawcę cyfrowej tv. UPC daje dekoder, żeby nie używać sygnału w kilku odbiornikach w domu. Ja mam osiedlową kablówkę a w niej sygnał analogowy i cyfrowy. Podpięte bezpośrednio do tv. Dzięki temu mogę ocenić różnicę między oboma sposobami emisji :) i rozdzielić sygnał na inne telewizory - analogowe lub cyfrowe.
Czytam i czytam ale nie widzę odpowiedzi na przedstawiony problem.Kolega Laimen pytał raczej o coś innego.
Problem można rozwiązać kupując uniwersalnego pilota,który ma możliwość wysłania sekwencji rozkazów za przyciśnięciem jednego przycisku.Najlepiej coś z Logitecha.
 

yakimatsu

New member
Usb 3.0

czy ktoś może próbował podłączać do TV dysk zewnętrzny z USB 3.0? chodzi głównie o dyski 2,5 cala, które nie mają zewnętrznego zasilania, chciałbym kupić dysk Samsunga właśnie 2,5 cala ale one już mają USB 3.0 i boje się, że TV może go nie obsługiwać
 

Wigash

New member
czy ktoś może próbował podłączać do TV dysk zewnętrzny z USB 3.0? chodzi głównie o dyski 2,5 cala, które nie mają zewnętrznego zasilania, chciałbym kupić dysk Samsunga właśnie 2,5 cala ale one już mają USB 3.0 i boje się, że TV może go nie obsługiwać
o boszsz:spam:
 

coolbaczek

New member
witam wszystkich,
od kilku tygodni sledzę całe forum dot modelu c650 i chce nabyć z matrycą SQ01 (miałem wczesniej 32c630 z matrycą AU01 na szczęscie popsuł mi się i oddali całą kaskę- fatalne kąty).
Obecnie szukam w wa-wie modelu z sq01 i powiem wprost jestem załamany-wszędzie tylko z matrycą AU, sprawdzałem juz w 5 sklepach. Czy ktoś wie gdzie moge nabyć LE32C650? (pls o info)
Dodam ze widziałem na wystawie w SATu.... ten model z SQ01 oraz AU01 i (stały koło siebie) i bez większej wprawy widac który jest lepszy, Pls o pomoc :)
 

lukas289

New member
Witam! Nabyłem dzisiaj Samsung le37C650 z matrycą AA01. Jak go odpowiednio skalibrować (znaczy jakie ustawienia zastosować)?? Próbowałem szukać na forum lecz nic za bardzo nie znalazłem. Pozdrawiam ;)
 

onek79

New member
witam wszystkich,
od kilku tygodni sledzę całe forum dot modelu c650 i chce nabyć z matrycą SQ01 (miałem wczesniej 32c630 z matrycą AU01 na szczęscie popsuł mi się i oddali całą kaskę- fatalne kąty).
Obecnie szukam w wa-wie modelu z sq01 i powiem wprost jestem załamany-wszędzie tylko z matrycą AU, sprawdzałem juz w 5 sklepach. Czy ktoś wie gdzie moge nabyć LE32C650? (pls o info)
Dodam ze widziałem na wystawie w SATu.... ten model z SQ01 oraz AU01 i (stały koło siebie) i bez większej wprawy widac który jest lepszy, Pls o pomoc :)
Wiem gdzie można nabyć model 40 calowy z matrycą sq.Wejdz na ceneo wyszukaj model LE40C650 I sklep AFG Computers posiada z matrycą sq w przyzwoitej cenie.
 
Do góry