Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

odjazdowicz

New member
dzięki serdeczne Frauka w tym tkwi problem. pytając, jakiego formatu napisów używacie do filmów .txt czy .srt bo podobno do filmów 25 FPS txt sie rozjeżdżają?
 

Frauka

New member
Bez reklam
Konwertuję na srt programem ToSrtConverter 1.1.5 x64 poleconym tu juz wcześniej przez kogoś. Program jest o tyle fajny ze sprawdza fps filmu i tak konwertuje napisy. Jeśli trafią sięzwalone napisy to już zasługa np niedopasowania wersji do której były tworzone. Oglądam dużo seriali i dobra w nim jest możliwość konwersji wielu napisów jednocześnie. Polecam.
 

Damianoo2x

New member
Witam mam kilka pytań jeśli chodzi o TV LE40C650 o toż gdy oglądam film z Pendriv'a to tnie się dźwięk jest to wina aplikacji odtwarzania czy całego softu w TV? a drugie pytanie jak się ma matryca AA03 w tym TV?
 

Frauka

New member
Bez reklam
Może zależeć od filmu i kodeków w nim uzytych, moze zalezeć od pendriva, moze byc coś uwalone w sofcie TV ( nie wiemy czy aktualizowałeś).
 

okojen

New member
Opcja z nagrywaniem jest super, polecam wszystkim.

Mam pytanie, czy do nagrywania potrzrebny jest tylko i wyłącznie sformatowany wcześiej w TV pendrive/dysk? Czy można korzystać z nośnika z zapisanymi danymi?
 

okojen

New member
Opcja z nagrywaniem jest super, polecam wszystkim.

Mam pytanie, czy do nagrywania potrzrebny jest tylko i wyłącznie sformatowany wcześiej w TV pendrive/dysk? Czy można korzystać z nośnika z zapisanymi danymi?


Juz wiem o co chodzi :) Muszą być dwie partycje na nośniku, jedna do nagrywania, druga do oglądania.
 

okojen

New member
Mam jeszcze kolejne pytanie:

czy próbował ktoś podłączyć przez USB do TV dysk sieciowy? Mam na mysli dysk zewnętrzny z opcją obsługi przez wi-fi.
 

Jann

New member
Mam pytanie w sprawie odblokowania nagrywania w naszym tv :) Czy jak mam dekoder podpiety przez hdmi do LCD to bede mogl nagrywac sygnal ? Jesli nie to z jakich zrodel mozna?

Mam jeszcze jeden problem... Tv nie widzi napisow wbudowanych w pliki mkv. Z tego co pamietam wczesniej nie bylo takich problemow. Przyczyna tego problemu moze byc dysk sformatowany pod ntfs? Pod fat32 nie mam jak sprawdzic bo filmy mam po 15 gb :(
 

Tom69

New member
Mam pytanie w sprawie odblokowania nagrywania w naszym tv :) Czy jak mam dekoder podpiety przez hdmi do LCD to bede mogl nagrywac sygnal ? Jesli nie to z jakich zrodel mozna?

Wszystko tu http://www.hdtv.com.pl/forum/samsun...r-oraz-timeshift-na-lexxc650-i-podobnych.html

Mam jeszcze jeden problem... Tv nie widzi napisow wbudowanych w pliki mkv. Z tego co pamietam wczesniej nie bylo takich problemow. Przyczyna tego problemu moze byc dysk sformatowany pod ntfs? Pod fat32 nie mam jak sprawdzic bo filmy mam po 15 gb :(

A o tym tu: http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/59924-samsung-c650-nie-widzi-napisow-do-filmu-mkv.html

Szybciej to znalazłem niż Ty napisałeś tego posta.
 

Maciek2704

New member
Cześć

Przez ostatnie dni studiowałem to forum przez zakupem nowego TV. Lektura utwierdziła mnie by wybrać LE40C650 + WIS09ABGN. Z racji tego, że do tej pory jechałem na CRT, telewizja jakości SD była normą, jednak SD na LE40C650 to jego profanacja ;-) dlatego zacząłem rozglądać się za jakąś ofertą HD. Zdecydowałem się na "Telewizję na Kartę". Można się u nich podpiąć na dwa sposoby:
(1) DEKODER 2850ST
(2) MODUŁ nCAM HD z systemem CONAX instalowany w gnieździe CI (common interface)

O opcji (2) piszą:

"Moduł współpracuje z odbiornikami satelitarnymi i telewizorami z tunerem satelitarnym zgodnymi ze standardem CI lub CI+. Dostęp do oferowanych w przyszłości nowych serwisów może wymagać odbiornika zgodnego z CI+. Dostęp do części kanałów SD i wszystkich kanałów HD wymaga odbiornika satelitarnego HD zgodnego z DVB-S2 i MPEG-4. Programy w ofercie dostępne są z satelity HotBird 13E


Teraz moje pytanie, wynikające z tego, iż nie widzę w specyfikacji LE40C650 wylistowanej pozycji DVB-S2 - czy LE40C650, który posiada Common Interface '+' (czyli moduł nCAM HD jest możliwy do instalacji) będzie w pełni współpracował z MODUŁEM nCAM HD z tej oferty - będę mógł odbierać wszystkie kanały?

Jeśli nie to będę musiał zakupić opcję (1), czyli DEKODER 2850ST ...

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Też się zastanawiam co będzie jak do gniazda CI wsadziłbym moduł ncam hd TNK i podpiął kabel od satelity do gniazda antenowego. Co wy na to? Teoretyczie powinno działać bo gniazdo CI obsługuje DVB-T/C.
 

hart88

New member
Mam problem z napisami w sumie.Niektóre z polskich znaków są wyświetlane poprawnie np. większość "ó" a ł,ś itd już nie.Wszystkie napisy z napi projekt.Może ktoś coś poradzić ?
 

krzychoq

New member
i tak nie wierzę że naprawili problem z odtwarzaniem m2ts i rmvb pewnie kolejna nic nie wnosząca wersja no chyba że kolejne błędy
 
Ostatnia edycja:
Do góry