Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

blue_voyager

New member
Podłączał ktoś swojego 650 pod kino domowe optykiem.
JA nie moge sobie z tematem poradzić, na moim thomsonie dpl950 nie mam żadnego sygnału po optyku z 46c650.
Może jakieś ustawienia w TV ?
Podłaczyłem, żadnych problemów. Nic w TV nie ustawiałem, tylko w ampli wybrałem źródło sygnału.Tyle. Może masz kabel uszkodzony?
 
Nowy firmware T-VALDEUC-2004.0 (20.10.2010)

Na stronie Samsunga pojawił się nowy firmware T-VALDEUC-2004.0 z datą 20.10.2010. Samsung przestał od wersji 2003.0 podawać w opisie co zmienił lub dodał.
 

miro1983

New member
No i co Panowie z tym nowym softem do naszych tv? Ktos to juz odpalil? jestem tutaj swieżak wiec nawet nie wiem co sie stanie gdy takie oprograowanie zainstaluje. Na stronce widac ze jest to wersja angielska i boje sie ze "nowe" menu bedzie po angielsku. Co daje taka aktualizacja? da sie cos żrypać?
 

naskrecik

New member
zamówiłem Pentagram Hornet ..07 a sprzedawca wysłał mi Horneta 08. Wkładam do TV w usb1 , w usb 2 i nic. W menu sieć do wyboru tylko sieć kablowa. Moze coś zle robie a może tylko 07 działa?
 

gold_mp

New member
zamówiłem Pentagram Hornet ..07 a sprzedawca wysłał mi Horneta 08. Wkładam do TV w usb1 , w usb 2 i nic. W menu sieć do wyboru tylko sieć kablowa. Moze coś zle robie a może tylko 07 działa?

Zastanawiała mnie właśnie kwestia 08 opcja tańsza, ale czy będzie działać - chyba mam odpowiedź.
Jaki masz dokładnie model TV?
Przy okazji jak już masz tego 08 to sprawdź jeśli możesz jakie ma VID i PID?

08 w granicach 35zł wychodzi a 07 to przedział 54zl-75zł - zwracaj go skoro sprzedawca sie pomylił weź 07.

To że nie działa 08 to może być wina chipsetu na 07 jest RT 2770R natomiast 08 ma RT 3070L
 

Tom69

New member
mam dosc nietypowe jak sadze pytanie, jakie są wymiary telewizora le40c650, na stronach producenta i sklepach internetowych co prawda podają wymiary, ale ma dla nich różnicy model 630, a 650- czyli łezka na dole ekranu.

Ma to dla mnie spore znaczenie, ponieważ tv będzie wisiał na ścienie i jest bardzo ograniczone miejsce i te 2-3 cm mogą zrobić różnice( interesuje mnie wymiar bez podstawy oczywiście). Z góry dzięki za odpowiedź

W miejscu gdzie jest łezka dokładnie 61,5 cm.
Też przez nią musiałem dwa razy uchwyt montować:)
 

tommek82

New member
Witam

Czy ktoś z szanownych Kolegów (Koleżanek) kupował LE40C650 przez internet w sklepie NEO24 ?? Chodzi mi głównie o matrycę w jaką jest wyposażony ten model sprzedawany przez nich.
 

sawaaa

New member
Zastanawiała mnie właśnie kwestia 08 opcja tańsza, ale czy będzie działać - chyba mam odpowiedź.
Jaki masz dokładnie model TV?
Przy okazji jak już masz tego 08 to sprawdź jeśli możesz jakie ma VID i PID?

08 w granicach 35zł wychodzi a 07 to przedział 54zl-75zł - zwracaj go skoro sprzedawca sie pomylił weź 07.

To że nie działa 08 to może być wina chipsetu na 07 jest RT 2770R natomiast 08 ma RT 3070L

Witam! zakupilem dzis karte wi-fi pentagram hornet P 6132-12 i wkladam w USB TV i nic, zero reakcji. Rozumiem ze nie pojdzie na tym TV ten model, moglby mi ktos powiedziec jakie karty sa kompatybilne z TV LE46C650L1W ?? Z góry bardzo dziekuje.
 

Siewicz

New member
Znalazłem taki niepokojący artykuł (forum niemieckie, warto włączyć autotłumacza)

SQ01, CN01 und AA01 sagt nichts über die verbauten Panels, Samsung - HIFI-FORUM

Co o tym sądzicie?

Witam! zakupilem dzis karte wi-fi pentagram hornet P 6132-12 i wkladam w USB TV i nic, zero reakcji. Rozumiem ze nie pojdzie na tym TV ten model, moglby mi ktos powiedziec jakie karty sa kompatybilne z TV LE46C650L1W ?? Z góry bardzo dziekuje.

czytaj forum i używaj opcji szukaj!:mrgreen:

od siebie Ci powiem ze nie szukaj adaptera tylko kup Access Point w podobnej cenie i będziesz miał 2 usb wolne :-D
 

verzich

New member
Witam! zakupilem dzis karte wi-fi pentagram hornet P 6132-12 i wkladam w USB TV i nic, zero reakcji. Rozumiem ze nie pojdzie na tym TV ten model, moglby mi ktos powiedziec jakie karty sa kompatybilne z TV LE46C650L1W ?? Z góry bardzo dziekuje.


Witam. Dziś dla testów pobrałem ze znajomego sklepu komputerowego kartę WLAN USB EDIMAX EW-7718Un. Po podłączeniu do LE40c650 wykrył sieci bezprzewodowe bez problemu. Połączyłem go z moim routerem i internet śmiga aż miło. Jeśli ktoś ma ochotę to mogę mu wysłać tą kartę. Z kosztami wysyłki kurierem to by było 120 zł.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam

Czy ktoś z szanownych Kolegów (Koleżanek) kupował LE40C650 przez internet w sklepie NEO24 ?? Chodzi mi głównie o matrycę w jaką jest wyposażony ten model sprzedawany przez nich.
Mi sie trafil tez na AA03. Po tygodniu odeslalem i dostalem zwrot kasy na konto. Firme polecam, bo nie robili zadnych problemow ani wymowek.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,co partia to jest LOTERIA w kazdym sklepie.!!!!!
Kol.Skorpion75 JESTEM PEWIEN ZE MASZ TAK JAK NA NAKLEJCE!!!
mozna to spawdzić wchodząc w tryb serwisowy-ALE NIE RADZE !!! nikomu tam grzebać bez wiedzy jak to zrobić? tak to wyglada;pozdr.CYT.za hristoslav2;

W menu serwisu (40C650) typu powinny być:
40A1UF0E jeśli panel jest SQ01
40A1UF1E jeśli panel jest SQ02
40L1UF0E jeśli panel jest AA01
40L1UF1E jeśli panel jest AA02

--------------------------------------------------------------------------------
edytowane przez hristoslav2;
 

pestekk

New member
Witam koleżanki i kolegów. Wiem, ze dla większości z Was moje pytanie wyda się może irytujące lub denerwujące, ale przeczytałem dużo nt. tych matryc w LE40C650 i już mam mętlik w głowie, a przymierzam się do kupna. Rozwiejcie zatem proszę moje wątpliwości: najlepsza matryca SQ01, średnia AA01, a najgorsza CN01. I takie oznaczenia widnieją na naklejce na bocznej ściance TV? I czy to prawda, że jak patrzę pod kątem na AA01 lub CN01, to nie widać prawie nic? W razie odpowiedzi, dziękuję za wyrozumiałość no i oczywiście za pomoc.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,odpowiem Tobie tak; pod kątem i to duzym ogladaj tesciową(przepraszam wszystkie tesciowe) a TV na wprost- tu będą wszystkie dobre.
Ale szukaj 10 bitowej SQ01.pozdr.
 

verzich

New member
Witam,co partia to jest LOTERIA w kazdym sklepie.!!!!!
Kol.Skorpion75 JESTEM PEWIEN ZE MASZ TAK JAK NA NAKLEJCE!!!
mozna to spawdzić wchodząc w tryb serwisowy-ALE NIE RADZE !!! nikomu tam grzebać bez wiedzy jak to zrobić? tak to wyglada;pozdr.CYT.za hristoslav2;

W menu serwisu (40C650) typu powinny być:
40A1UF0E jeśli panel jest SQ01
40A1UF1E jeśli panel jest SQ02
40L1UF0E jeśli panel jest AA01
40L1UF1E jeśli panel jest AA02

--------------------------------------------------------------------------------
edytowane przez hristoslav2;

Witam. Ja w menu serwisowym mam podane 40A1UF0C, na naklejce z boku SQ02...
 
Do góry