Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

grzewoj

New member
1Mb/s - TV pokazuje w teście ~700kbps.

Jak da mu się z minutę na zbuforowanie, to idzie później bez przycięć (10 minut oglądałem).

Też mam 1Mb, bałem się że nie pójdzie to, bo na stronie pisze że potrzebne 1.5Mb/s. Jak wróce z pracy to sprawdzę u siebie. Dostępne są wszystkie materiały co na komputerze?
 

a215

New member
Wigash! dzx za uwagę;)
trzech tv nie kupuję, a pytam dlatego, że zastanawia mnie czy któryś z typów matryc będzie np trwalszy w sensie: "aa wytrzyma milion godzin a sq trylion?:)" i czy warto się tym przejmować przy zakupie... zwrócić jeszcze na coś uwagę? czy po prostu w końcu kupić i grać:)
pozdr!
 

kris600

New member
... zwrócić jeszcze na coś uwagę? czy po prostu w końcu kupić i grać:)

Najlepiej kupić i grać, moja matryca to CN02 i jakoś nie widzę w niej złego obrazu, a zastanawiać się czy wytrzyma więcej czy mniej - chyba nie ma sensu (to chyba nie zakup na całe życie).

Powiem inaczej, jeśli poczekasz, na pewno w 2011 pojawi się lepszy model, być może nawet tańszy, a w 2012 przed mistrzostwami to dopiero będzie sprzęt.
Nigdy nie zdążysz z postępem, za to możesz żałować, że tak długo zwlekałeś.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Z 4,5 m. Wyciąłem nawet model z kartonu, żeby przymierzyć jak się wielkościowo na ścianie prezentuje. W MM oglądałem mniej więcej z tej odległości i było ok. Kupiłbym coś 50-52" ale akurat nie ma C650 w tej wielkości.
to bierz spokojnie 55cali,ja mam tylko 3,5metra ogladam c+ tylko sd i jestem zadowolony
 

Hornik28

New member
40C650 obraz nie stabilny

Mam pytanie czy ktos ma tez taki problem ze mu obraz skacze lub nietypowo sie rusza np w filmie sciana z cegiel lub koszula w kratke i jest najazd kamera na ta sciane lub koszule w tedy jest obraz nie stabilny tylko sie zlewa lub sie porusz w dziwny sposob lub jakby w tle było migotanie a reszta obrazu jest Ok moze ktos mi poda jak nalepiej ustawic ten Obraz czy moze telewizor jest zrypany
 
Ostatnia edycja:

wildthink

New member
to bierz spokojnie 55cali,ja mam tylko 3,5metra ogladam c+ tylko sd i jestem zadowolony

Będąc w markecie nie zauważyłem jakichś niedociągnięć, względem mniejszych modeli. Ale np. czerni to w sklepie nie sprawdzisz. Napisz chociaż krótko jak to wygląda u Ciebie, jaka jest jakość obrazu na SD i takie tam wrażenia. Dzięki.
 

Hornik28

New member
Mam pytanie czy ktos ma tez taki problem ze mu obraz skacze lub nietypowo sie rusza np w filmie sciana z cegiel lub koszula w kratke i jest najazd kamera na ta sciane lub koszule w tedy jest obraz nie stabilny tylko sie zlewa lub sie porusz w dziwny sposob moze ktos mi poda jak nalepiej ustawic ten Obraz czy moze telewizor jest zrypany
mam kablowke z VECTRY nie cyfr a tak samo sie dzieje jak ogladam z pena
 

arturos1970

New member
Bez reklam
Będąc w markecie nie zauważyłem jakichś niedociągnięć, względem mniejszych modeli. Ale np. czerni to w sklepie nie sprawdzisz. Napisz chociaż krótko jak to wygląda u Ciebie, jaka jest jakość obrazu na SD i takie tam wrażenia. Dzięki.
jak juz pisalem,skalowanie sd jest bardzo dobre,tesame programy ogladalem wczesniej na plazmie 42cale i powiem ze nie bylo lepsze,a w niektorych przypadkach bylo gorsze,z czernia jest tak,jak ogladasz w dzien lub wieczorem przy swietle to jest jak smola,natomiast w ciemnosci nawet siedzac na wprost widac delikatnie jasniejsze miejsca przy rogach,ale zaznaczam jest to bardzo delikatne i nie przeszkadza cieszyc sie cala reszta zalet jakosci obrazu,dzwiek tez jest na dobrym poziomie 2x15w,ale trzeba samemu odpowiednio ustawic na korektorze.zycze udanego zakupu.
 

hawranek

New member
Witam!
Tak z ciekawości proszę o sprawdzenie, jak ktoś posiada watomierz, ile pobiera prądu le 40c650 na różnych ustawieniach.
 
Ostatnia edycja:

janusdel

New member
Witam!
Tak z ciekawości proszę o sprawdzenie, jak ktoś posiada watomierz, ile pobiera prądu le 40c650 na różnych ustawieniach.

Podświetlenie 12/20. Tryb dynamiczny i z gniazdka leci ~125W (głośniki zewnętrzne).

Oszczędzanie energii na maksa 60-70W (to tak w przybliżeniu, bo już dokładnie nie pamiętam), dostępne są 3 poziomy oszczędzania.


Na naklejce z tyłu TV, max pobór 190W.
 

Jann

New member
Mam dziwny problem. Podpialem Tv z netem -> Modem -> Router -> przez Wifi do netbooka -> z netbooka przez RJ45. W takiej konfiguracji aplikacje ktore sa zainstalowane lacza sie bez zadnego problemu. Natomiast jak chce wejsc w Samsung Apps to wyswietla sie ladowanie i po dluzszej chwili pojawia mi sie komunikat : Wystapily zaklocenia w sieci.... Cos mam nieustawione w routerze ?

p.s. Podpinajac tv bezposrednio pod modem laczy sie z samsung apps
 

Wigash

New member
Wczoraj nie byłem na siłach oglądać TV a tam taka niespodzianka :)
Wszystkie aplikacje na przyzwoitym poziomie. A z tą IPLĄ to w końcu trochę polsatu będzie w moim TV (mam dekoder n) :mrgreen:
 

skorpion75

New member
Wczoraj nie byłem na siłach oglądać TV a tam taka niespodzianka :)
Wszystkie aplikacje na przyzwoitym poziomie. A z tą IPLĄ to w końcu trochę polsatu będzie w moim TV (mam dekoder n) :mrgreen:

Jak dla mnie IPLA w TV to REWELACJA!
Pełno seriali, koncerty itd. Wczoraj włączyłem "Władcy móch" - chodzi bez problemu.
Jak na mój gust to "to" jest namiastka telewizji przyszłości...
Myślę że nie będzie klasycznego układu programów tylko.... możliwość wyboru z bazy tysięcy (a może milionów) programów, filmów, "bloków wiadomości".

A co do IPLA - przydało by śię coś podobnego z programami TVN i TVP.
 

grzewoj

New member
Jak dla mnie IPLA w TV to REWELACJA!
Pełno seriali, koncerty itd. Wczoraj włączyłem "Władcy móch" - chodzi bez problemu.
Jak na mój gust to "to" jest namiastka telewizji przyszłości...
Myślę że nie będzie klasycznego układu programów tylko.... możliwość wyboru z bazy tysięcy (a może milionów) programów, filmów, "bloków wiadomości".

A co do IPLA - przydało by śię coś podobnego z programami TVN i TVP.

Jak szybkie macie łącza Internetowe? Mi na 1Mb/s czasem się przycina.
 
Do góry