Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Wigash

New member
Super. To może wskażesz mi numer postu w którym znajduje się odpowiedź na moje pytanie - dlaczego w ulubionych nie widzę filmów które sam wrzucam na swoje konto YT?
Sprawdziłem przed chwilką i po dodaniu klipów do ulubionych z czego dwa były publiczne jeden prywatny na TV widzę (po zalogowaniu) tylko te publiczne - brakuje prywatnego który widzę w kompie w ulubionych!
 

myszat

New member
usb i internet w C650...

Mam problem ze swoim LE40C650 - po włączeniu TV z podłączonym pendrivem (różne modele) wysypuje się internet (kabel LAN) oraz usb (nie wykrywa żadnego urządzenia). Powrót do normalności jest możliwy po wyłączeniu TV na kilka minut i uruchomieniu go bez podłączonych urządzeń do usb.
Mam prośbę do użytkowników LE40C650 - proszę sprawdzcie czy u Was również występują takie problemy, dodam że aktualizacja oprogramowania nie pomogłał, nadal problem występuje....

Pozdrawiam
 

balast

New member
to może ja nie wiem jak je włączyć???
w tools'ach nie mam opcji wyboru
podpowiedzcie jak je włączyć

same sie wlacza jak beda w dobrym formacie i z ta sama nazwa co film..
- przerob napisy subeditem na { } i bedzie ok..

jak zacznie czytac napisy to ci sie opcja NAPISY pojawi w TOOLS i bedziesz mogl sobie kodowanie znakow pozmieniac i delay wyswietlania..
 

Frauka

New member
Bez reklam
to może ja nie wiem jak je włączyć???
w tools'ach nie mam opcji wyboru
podpowiedzcie jak je włączyć

Napisy muszą być w tym samym folderze co film. Koniecznie z identyczną nazwą. TV najlepiej radzi sobie z formatem srt, który to format robimy przy pomocy subedita.

W subedicie wczytujemy plik txt, może pojawić się ramka do zmiany FPS ale najlepiej ustawić tam 23.976 a nie 25 bo inaczej będzie rozjazd.
Potem Plik, opcja Export i wybieramy format SubRipp i zapisujemy w folderze z filmem.

W TV opcje dot napisów ( przycisk Tools) pojawią się na pewno w momencie wczytania takich napisów. Za wiele nie ma tych opcji, wybór wielkości itp
 

Siewicz

New member
Napisy muszą być w tym samym folderze co film. Koniecznie z identyczną nazwą. TV najlepiej radzi sobie z formatem srt, który to format robimy przy pomocy subedita.

W subedicie wczytujemy plik txt, może pojawić się ramka do zmiany FPS ale najlepiej ustawić tam 23.976 a nie 25 bo inaczej będzie rozjazd.
Potem Plik, opcja Export i wybieramy format SubRipp i zapisujemy w folderze z filmem.

W TV opcje dot napisów ( przycisk Tools) pojawią się na pewno w momencie wczytania takich napisów. Za wiele nie ma tych opcji, wybór wielkości itp

chodziło o nawiasy, tego nie wiedziałem.
Co do zmiany formatu napisów wystarczy zmienić nazwe pliku w eksplorerze (o ile macie widoczne rozszerzenia plików Narzędzia/Opcje folderów) nie trzeba subedita urzywać :grin: działa napewno przy txt na srt
 

janusdel

New member
Mam problem ze swoim LE40C650 - po włączeniu TV z podłączonym pendrivem (różne modele) wysypuje się internet (kabel LAN) oraz usb (nie wykrywa żadnego urządzenia). Powrót do normalności jest możliwy po wyłączeniu TV na kilka minut i uruchomieniu go bez podłączonych urządzeń do usb.
Mam prośbę do użytkowników LE40C650 - proszę sprawdzcie czy u Was również występują takie problemy, dodam że aktualizacja oprogramowania nie pomogłał, nadal problem występuje....

Pozdrawiam

U mnie działa internet cały czas (LAN). Z pendrivem podłączonym, czy z dyskiem.


Mam inny problem, cały czas TV widzi pendrive'a. Nie ważne czy jest podłączony, czy nie. Po podłączeniu go wykrywa dwa (ten wirtualny pusty). pewnie to jakiś błąd TV, ale nie przeszkadza za bardzo.
 

Qck

New member
Witam.

Przymierzam się do zakupu tego TV. Głównie chciałbym oglądać TV i filmy ale czasem mam ochotę podłączyć kompa i pograć w strategie na dużym ekranie.
Niestety na recenzji hdtvtest.co.uk przeczytałem, że TV ten ma ok. 45 ms input lag w trybie Game Mode. Czy to jest wartość mocno przeszkadzająca w grach ? Ktoś gra na tym tv w gry "myszkowe", że się tak wyraże ?

Pozdrawiam.
 

madrej

New member
Nowy soft !!!

1. Title
2010 Model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
LE**C6, 7, 8 Series
3. Carrier or Corporate Customer
Open Market
4. Description
T-VALDEUC-2002.0
. OSD wrapping of specific languages issue on wireless pop-up window
. To remove the message of ''USB Overload''
. [MHEG] memory leak at iFrame channel (only UK)
. Latvian / Lithuanian OSD error when insert wireless dongle.


Tu jest cos na temat USB :)
 

balast

New member
1. Title
2010 Model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
LE**C6, 7, 8 Series
3. Carrier or Corporate Customer
Open Market
4. Description
T-VALDEUC-2002.0
. OSD wrapping of specific languages issue on wireless pop-up window
. To remove the message of ''USB Overload''
. [MHEG] memory leak at iFrame channel (only UK)
. Latvian / Lithuanian OSD error when insert wireless dongle.


Tu jest cos na temat USB :)

kolejne "szokujace" zmiany.. az strach pomyslec co bedzie nastepne.. moze w pogodowym widgecie zmienia Stettin na Szczecin.. kto wie..

jestem poruszony..
 

noman

New member
Witam
Obiecałem że napisze jak poszło w sprawie wymiany podstawy swojej nowej zabawki 40c650
Dzięki sprawnej akcji sklepu (tu ukłon w stronę *************) po wczorajszej rozmowie dziś zawitała do mnie nowa podstawa.Chwila napięcia...rozpakowanie paczki...i...takie same ryski/pęknięcia i w takich samych miejscach jak u mnie :)...można powiedzieć że jednak samsung robi powtarzalne egzemplarze.pozdrawiam noman
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,a to ciekawe,wspolczuje masz pecha!.Z powrotem do sklepu,az do skutku.Ogladam tygodniowo kilkadziesiat sztuk i jeszcze z tym sie nie spotkalem,z ciekawosci zaczne przygladac sie dokladniej.powodzenia.pozdr.
 

Jann

New member
Z ciekawości zobaczyłem u siebie czy występują ryski na podstawce i... są ale nie przejmuję się tym:) Za mocno Chińczycy skręcają:(:p
 

janusdel

New member
Czy ktos oprocz jednej osoby zrobil juz test z gradiacja szarosci?

U mnie do 6% jednolity czarny.


Witam
Obiecałem że napisze jak poszło w sprawie wymiany podstawy swojej nowej zabawki 40c650
Dzięki sprawnej akcji sklepu (tu ukłon w stronę *************) po wczorajszej rozmowie dziś zawitała do mnie nowa podstawa.Chwila napięcia...rozpakowanie paczki...i...takie same ryski/pęknięcia i w takich samych miejscach jak u mnie :)...można powiedzieć że jednak samsung robi powtarzalne egzemplarze.pozdrawiam noman


Przyglądałem się dzisiaj u siebie i rysek nie ma.
 
Do góry