Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mafia35

New member
Bez reklam
gdzie można znaleźć tego "changeloga"?
na stronie samsunga ostatni soft to 3009.2

Np. z forum SamyGO:
1. Title
2010 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3011.0

- Optimization to find the Service Channel for SkyD (Germany, Austria , Swiss Region)
- Improve ''11 Skype(MoIP) Camera screen is not showed
- When turning off and on after recording Guide plus (Only Italy)
- Improve Samsung Digital Camera''s specific MJPEG movie clip is not playbacked
- fixed power on/off issue when connected by network

A soft możesz ściągnąć wchodząc na stronę Samsunga i wybierając model np. LED C6500. Nie wiem dlaczego na internecie pod C650 jest jeszcze 3009.2 a sam przez WIFI wgrał sobie 3011...
 

fazy2

New member
Masz lacze 4, a speedtest.ent pokazuje ci ze faktycznie 2 megabity. Speedtest laczy sie z dedykowanym serwerem, gdzie wyniki zawsze powinny byc wysokie, jesli nie sa to cos masz ze swoim netem nie tak.

Mi TV pokazuje dobrze test lacza, gdy mialem 8 i teraz gdy mam 15megabitow.

Na dedykowanym w/g najlepszych pingów pokazuje dobrze, mówiąc o 2 mega miałem na myśli serwer z wyboru ręcznego.
 

Wigash

New member
Na dedykowanym w/g najlepszych pingów pokazuje dobrze, mówiąc o 2 mega miałem na myśli serwer z wyboru ręcznego.
ja mam internet 2 mega i tak pokazuje speedtest. W TV natomiast mam pewnie z 600-700 kilo (dawno nie sprawdzałem, ale było coś takiego jeśli dobrze pamiętam. Tam chyba wszystko przechodzi przez jeden serwer samsungowy dlatego tak mało daje. Ale mimo to iplex nie przycina. Dziś za to VOD TVP szwankowało, nie działało przewijanie i ze dwa razy jak się zatrzymał obraz to musiałem od nowa odcinek serialu puszczać, bo już kaplica była.

Pomijam oczywiście fakt, że przycina jak odpalę gdzieś torrenty, albo ktoś filmy z VOD na kompie ogląda, no ale to już ograniczenie samego 2 megowego łącza - mógłbym zarządzić priorytet na routerze dla TV, ale takie sytuacje baardzo rzadko występują.
 

dariuszn7

New member
Dziś wgrałem najnowszy firmware i nie odtwarza mi mp4 (w sumie nie wiem czy wczesśniej odtwarzał) inne formaty odtwarza co może być przyczyną doczytałem gdzieś ze niektóre odtwarzają a niektóre nie ale nie wiem czemu
 

Wigash

New member
Dziś wgrałem najnowszy firmware i nie odtwarza mi mp4 (w sumie nie wiem czy wczesśniej odtwarzał) inne formaty odtwarza co może być przyczyną doczytałem gdzieś ze niektóre odtwarzają a niektóre nie ale nie wiem czemu
a co cię skusiło w najnowszym firmware?
Wydaje mi się, że mp4 nie jest obsługiwane, ale spróbuj zmienić rozszerzenie na MKV, może łyknie.
Co do samego odtwarzacza to pewnie wszystko się zmienia z wersją firmware i dlatego na niektórych odtwarzane są jedne materiały a inne nie. Z kolei jest różnica między odtwarzaczami różnych serii. Np ten z serii 5 odtwarzał mniej niż ten w serii 6 - tam jest zastosowana inna wersja odtwarzacza.
 

deywies

New member
Bez reklam
mp4 to przewaznie sp, rzadziej asp i avc. Takie pliki TV powinien obslugiwac bez problemu,bez zadnych dodadkowych zabiegow.

Ludzie zrozumcie ze dla tych TV nie istotny jest kontener czy to jest mp4 avi mkv mov vob ts.... bez znaczenia tv odtworzy wszystko, istotny jest tylko format video
 
Ostatnia edycja:

endriu73

New member
Panowie, czy Wam nie wyłącza się samoczynnie TV? (Mam LCD C650).
Myślałem że najnowszy firmware 3011 to załatwił a od wczoraj nagminnie wyłącza się i po sekundzie znowu startuje.
Jak rozwiązać problem? (odłączanie na noc netu i zasilania owszem pomaga ale tylko na parę dni)
Pozdrawiam
 

razorjack

New member
mam C650, najnowszy soft wrzuciłem wczoraj.
i nadal nie mogę użyć funkcji budzika.
tzn. TV umożliwia wybór tylko kanału TV - a ja takiego nie posiadam (pewno jak większość ludzi, mam sygnał z HDMI z dekodera), czy są jakieś rozwiązania tego problemu?
wystarczyłoby gdyby na funkcji automatycznego włączania się o jakiejś godzinie, dało się wybrać np. wejście HDMI1 itp.
 

mic1986

New member
witam.

pytanko do uzytkownikow C650 - czy posiadajac stary soft (nie chce aktualizowac bo boje sie, ze strace mozliwosc odtwarzania jakiegos formatu video) aktualizuje sie Internet w tv ? glownie chodzi mi o nowe widgety, ktore maja zagoscic na serii C (tvn player i iplex) - czy bez nowego softu uzyskam do nich dostep ?

z gory serdeczne dzieki!

ps: czy w przyadku ewentualnego przejscia na nowy soft, nieoficjalne widgety zosatna skasowane ? jesli tak to czy bez problemow mozna je wgrac na nowo ?
 

Jericho24

Member
Bez reklam
witam.

pytanko do uzytkownikow C650 - czy posiadajac stary soft (nie chce aktualizowac bo boje sie, ze strace mozliwosc odtwarzania jakiegos formatu video) aktualizuje sie Internet w tv ? glownie chodzi mi o nowe widgety, ktore maja zagoscic na serii C (tvn player i iplex) - czy bez nowego softu uzyskam do nich dostep ?

z gory serdeczne dzieki!

ps: czy w przyadku ewentualnego przejscia na nowy soft, nieoficjalne widgety zosatna skasowane ? jesli tak to czy bez problemow mozna je wgrac na nowo ?
Mam soft 2002 i iplex pokazal sie sam.
 
Ostatnia edycja:

mic1986

New member
pokazał się sam - ale w zakładce Samsung Apps i trzeba go zainstalować ręcznie.

rowniez mam soft 2002 jednak nie moge wejsc w samsung apps - koleczko sie kreci po czym wywala blad "Wystapily zaklocenia w sieci." Dziwna sprawa bo wszystkie widgety dzialaja bez problemu i AllShare takze...

cos ktos wie o tym?
dzieki, pozdro.
 

mic1986

New member
koledzy - zrobilem factory reset w swoim C650 i dalej nie moge wejsc w Samsung Apps w Internet@TV :/ nie wiem dlaczego... o dziwo Iplex oraz inne widgety wskoczyly mi same (w tym nawet jakis widget o Euro 2012 oraz WP.tv). Dodalem ruskie widgety i narazie wszystko dziala.

tylko co dalej, jesli pojawia sie nowe rzeczy w Samsung Apps ? ktos ma jakis pomysl ?

pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

dariuszn7

New member
Ja jeszcze raz o odtwarzani plików mp4 chciałem wstawić sampla więc nagrałem 4 sekundy i do tego jakieś 49 sekund, oba filmiki samsung odtworzył, więc myslalem ze bedzie odtwarzał tylko krótkie filmiki podzieliłem te dłuższe na krótkie cześci i tu mam zagwozdkę 1 plik podzieliłem na 3 części odtwarza tylko ostatnią 2 plik podzieliłem na 4 części nie odtwarza żadnej.
 
Do góry