Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

swiatus85

New member
ja rowniez sledze ceny i twoje posty ;)
Miales brac tv wlasnie w tym okresie....

P.S : jak bede w sklepie wejde w MS.
Matryca Sharpa jakie mize miec oznaczenie ?
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
ja rowniez sledze ceny i twoje posty ;)
Miales brac tv wlasnie w tym okresie....

P.S : jak bede w sklepie wejde w MS.
Matryca Sharpa jakie mize miec oznaczenie ?

Tak, mam kupować w okresie listopad/grudzień. Bardziej się nastawiałem na zakup Panasa 58DX750 (DX780) lub Sony 55XD9305. Jak do tej pory ceny na te modele bez rewelacji. Co ciekawe sieci Media Markt i Saturn jakiś czas temu obniżyły cenę standardową na model Panasa 58DX750 z 6999 zł na 6499 zł, co dawało nadzieję na extra cenę przy uruchomieniu rabatu technologicznego 15% taniej w Saturnie. Niestety kilka dni temu sieci te znów podwyższyły cenę standardową do 6999 zł, przez co mimo obecnego rabatu technologicznego cena końcowa wynosi ponad 6100 zł, co z pewnością rewelacji nie stanowi. Tym bardziej, że do Panasa trzeba dokupić zewnętrzny player ze wsparciem dla 4k/ HDR - oczywiście jeśli ktoś będzie zainteresowany multimediami z dysków zewn. czy odczytem DTS-u, którego Panas nie wspiera.

Co do rodzaju matrycy w Samsungu 60KS7000, to wydaje mi się, że w menu serwisowym powinno chyba pisać ktoś jest producentem panelu.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam Przeważnie pisze się tak na przykład...W option -60H1XXX gdzie 60 to rozmiar,H to Sharp, 1 to matryca 120 Hz....
 

ernet

Active member
Bez reklam
to gdzie podłączasz telewizor? do generatora prądu? :D

Hahahh, rewelacyjna odpowiedź :D. Chodzi o to,że piszę o planach i szukam konkretnego urządzenia . Na pewno gdzieś o nim czytałem ale nie mogę sobie przypomniec ;-(

Poszukałem więcej i chyba Google Chromecast 2 sprawdzi się doskonale.

 
Ostatnia edycja:

swiatus85

New member
W matrixe cena jak u konkurencji z tym ze daja 4lata gwarancji, dziwne ze nie ma odbioru osobistego w Warszawie.
Zastanawiam sie gdzie brac....
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Z racji wydłużonej do 4 lat gwarancji na Twoim miejscu brałbym w matrixmedia.pl, ale w opcji odbioru w Samsung Brand Store - przy możliwości wypakowania TV na sklepie i dokładnego sprawdzenia TV - obudowa, bad pixele, podświetlenie. Cena za 60KS7000 bez dwóch zdań rewelacyjna, ale dokładnie trzeba sprawdzić egzemplarz przed zakupem, szczególnie w przypadku KS7000. Cena za mniejszy 55KS7000 nie jest już taka mega, byłaby gdyby kosztował ok. 4700-4800 zł.
 

swiatus85

New member
60KS7000 :
Bad bixeli - brak
obudowa - ok, no na upartego 1 rog do poprawy
Matryca jak na screenie
95a6ede8e72de5a4675bf994ee1874b1.jpg
 
Do góry