Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Od braku sygnału bardziej mnie irytuje, że: dekoder Ariva 78/100 (siła/jakość) model ES6800 55/100, KS7000 34/50, błędy 91. Żenujące.
Chyba, że też zgłoszę jako usterkę serwisową.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Samsung chciał maksymalnie zbić cenę, aby była bardziej "przystępna". Niestety jak pokazują wpisy użytkowników odbyło się to mocno kosztem jakości zastosowanych podzespołów.
 

aver

New member
To i ja się pożalę...
Kupiłem dziś KS8000, a po podłączeniu "piękne" poziome linie u dołu ekranu.
W środę czeka mnie wycieczka do MM i mam nadzieję bezproblemowa wymiana na nowy egzemplarz :blagam:
 

Attachments

  • tvn1.jpg
    tvn1.jpg
    48,3 KB · Wyś: 38
  • tvn2.jpg
    tvn2.jpg
    45,9 KB · Wyś: 37
  • ps4.jpg
    ps4.jpg
    62,2 KB · Wyś: 41

aver

New member
Nie, przez pierwsze 20 minut w domu też było dobrze, zdążyłem 2 filmy na Youtube obejrzeć i skonfigurować OrangeTV.
Myślałem na początku że to jakiś problem z Orange, ale problem jest na wszystkich źródłach niestety.
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dosłownie przed chwilą powitał mnie nowy komunikat. Wchodzę w menu -> Obraz => Opcja niedostępna :D
Sprawdzam dalej -> nagrania i mogę sobie klikać w nieskończoność.
Dysk myślę, odłączam, sprawdzam Time shift, cuda na kiju -> Opcja nieodstępna. Dodam, ze wchodząc przez menu Źródło, wszystkie nagrania działają jak należy.
Cóż dziś już odpuszczam, bo muszę się do certa uczyć, ale jutro podziałam.
Jedno jest pewne - z KS7000 nie można się nudzić! :D
 

Aksel

Member
Panowie o co chodzi z funkcją wyraźny ruch led? Czemu cały ekran zaczyna migotać kiedy to włączę przecież w ten sposób jest to bezużyteczne ?
 

Esko

New member
Bylo to juz w starszych seriach, np w H6400. Tam rzeczywiscie za kazdym razem migotalo.
Ale ostatnio zaczalem uzywac tej opcji do sportu w TV oraz do filmow 1080P 24Hz puszczanych z PC i tam nie miga a poprawia znacznie plynnosc w ruchu.
 
Dziś przyjechał...
20161103_195046.jpg
(proszę admina o chwile cierpliwości za kilka słów ) na pochybel jednemu koledze z forum od fanboy 'ów .... będzie wiedział. ....
.... pierwsze wrażenia 5+....
Jakby ktoś miał pytania z chęcią odpowiem
do długiego weekendu będę miał mało czasu na zabawę. ...ale w weekend jestem otwarty na propozycje [emoji87]

wytapane przez 910C
 
Do góry