Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Refix

Member
W jednym z wątków było o wgrywaniu aplikacji do pamieci TV, wgrałem PVR+ i Control center ale tylko PVR+ działa poprawnie
a server FTP nie :(, ustawiłem zgodnie z sugestiami atrybuty folderów w TV (kod 0777) ale niestety Server FTP nie odpala.
Dodam, że z pena uruchamia się bez problemu, czy ktoś wie co z tym "fantem" zrobić by odpalać Server FTP z TV ?
 

bolek54321

New member
flac player

Czy aplikacja flac player u kogoś zadziałała???
walczę z tematem i nie mam pomysłu dlaczego nie rozpoznaje plików z rozszerzeniem flac.
Soft 2005
 
Ostatnia edycja:

pucpuc

New member
CD-DVD USB Devices

norbid w poście 6247 z dnia 07-12-2010 napisał:

Do opublikowania mam tez nowa wersje CD-DVD USB Devices, dzieki ktorej napedy widziane sa w Media Playerze oraz pokazywane jest okienko informujace podlaczenie napedu. (Najlepiej wspolpracuje z PRV+ oraz myButtons gdy wykonywanie sktyptu podczepi sie pod przycisk na pilocie)[/QUOTE]

Zrób nam fajny prezent na święta!
 
Ostatnia edycja:

jmahorow

New member
Witam
jaki wartość w menu serwisowym powinien mieć SSC MRR w menu Control/Sub option. Przez przypadek zmieniłem go i nie wiem jaki powinien być prawidłowy znalazłem tylko jakiś wykaz parametrów na przeklej..., ale dot. firmware 2004.1 u mnie jest 2005. thx :)
 

psaicho

New member
nurisam

Kilku z was juz o to pytałem poprzez prywatne wiadomosci

Kilka dni temu zepsuł mi sie pendrive z grą pobrana ze strony nurisam a ponieważ chce sobie wgrac na telewizor dodatek do dts stworzyłem sobie ponownie konto na stronie nurisam (starego nie pamietam) , zarejestrowałem telewizor i probowałem pobrac gre niestety przy prubie pobierania na liscie plików do pobrania nic nie widnieje po nacisnieciu buttona download pojawia sie napis 0/0 downloads .....................

CZY KTOS Z WAS MIAŁ TAKI PROBLEM ?
JAK GO ROZWIĄZAŁ

dodam ze na ie po nacisnieciu download pojawia sie jakis blad 100
probowałem na róznych wersjach systemu na roznych komputerach na roznych wersjach ie i nic ciagle to samo

POMOCY

CZY MOZE KTOS ZALOGOWAC SIE NA MOJE KONTO W NURISAM COM I SPRAWDZIC CZY U NIEGO TEZ SA TAKIE PROBLEMY
 
Ostatnia edycja:

bluebob

Member
Witam!

W poście #6281 pisałem, ze mam problem z dodatkiem SamyGO DCA obsługujący DTS. Już sobie poradziłem z moim problemem. Otóż po wypakowaniu dodatku w wersji 0.2 skopiowałem na pendraka tylko katalog samygodca i przekopiowałem do Content Library. Teraz dodatek ten znajduje się w folderze GRA, czyli tam gdzie powinien i działa. Jak na pendraku była cała zawartość katalogu SamyGo DCA 0.2 to "instalowało się to w folderze DZIECI i restartował się tv albo nic się nie działo.
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Witam!

W poście #6281 pisałem, ze mam problem z dodatkiem SamyGO DCA obsługujący DTS. Już sobie poradziłem z moim problemem. Otóż po wypakowaniu dodatku w wersji 0.2 skopiowałem na pendraka tylko katalog samygodca i przekopiowałem do Content Library. Teraz dodatek ten znajduje się w folderze GRA, czyli tam gdzie powinien i działa. Jak na pendraku była cała zawartość katalogu SamyGo DCA 0.2 to "instalowało się to w folderze DZIECI i restartował się tv albo nic się nie działo.

Dokładnie w 100% borykałem się z takim samym problemem. Dopiero przekopiowanie (tylko i wyłącznie) podkatalogu 'samygodca' na USB rozwiązało sprawę. Dzięki za podpowiedź.

Edit: Oczywiście problem dotyczył wersji SamyGO DCA 0.2 bo wersja 0.1 nie sprawiała tego problemu.
 
Ostatnia edycja:

bluebob

Member
No, a u mnie wersja 0.1 sprawiała niestety problemy. Dziwne, bo większość pisze, że 0.1 działała bez problemów. Ostatecznie ciesze się, że u mnie działa.

cypisek_xl cieszę się, że moja podpowiedź się przydała. Mam nadzieję, ze innym również się przyda.

Pozdrówki
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Dla pełnego info:
SamyGO DCA 0.1 oraz 0.2 - soft 2005.0 patchowany - działa
Flac Player - soft 2005.0 patchowany – nie działa (info dla bolek54321)
 

psaicho

New member
force_fw_back_v0.2 Rollback on old Firmware

A wiec
poradziłem sobie powrót do starej wersji firmware-u jest dziecinnie prosty

1 ściągamy program “force_fw_back_v0.2″ wpisz w google samygo lista aplikacji
2 wypakowujemy go na pendrive
3 wchodzimy w content libery > usb > dzieci
4 kopiujemy program na tv (odblokowanie kopiowania odbywa się przez menu serwisowe jest o tym
trochę w necie)
5 ściągamy firmware stary 2005
6 kopiujemy go na pendrive (może być ten co wcześniej)
7 podłączamy pendrive pod tv
8 odpalamy "force_fw_back_v0.2″ na tv z content libery > tv (nie usb) > dzieci i program sam wgra stary firmware z pendrive (można zaobserwować po uruchomieniu programu ze pendrive pracuje )
 

djrabbit

New member
Ludzie pomocy.Mam problem a mianowicie mam dysk a data nh 92 i podłączam go do telewizorA samsung b650 .Ogladam na tv filmy nagrane na dysku. Po podłączeniu do komputera komputer nie widzi dysku co robić prosze o jakies rady
 

djrabbit

New member
Ludzie pomocy.Mam problem a mianowicie mam dysk a data nh 92 i podłączam go do telewizorA samsung b650 .Ogladam na tv filmy nagrane na dysku. Po podłączeniu do komputera komputer nie widzi dysku co robić prosze o jakies rady
 

norbid

New member
Ludzie pomocy.Mam problem a mianowicie mam dysk a data nh 92 i podłączam go do telewizorA samsung b650 .Ogladam na tv filmy nagrane na dysku. Po podłączeniu do komputera komputer nie widzi dysku co robić prosze o jakies rady

Uzywaj znakow przestankowych, bo zle czyta sie Twoje "wypociny".
Czy dysk jest caly czas widoczny przez TV?
Moze czas na zmiane komputera lub systemu.
Ile jest partycji (fat,ntfs) ?
 
Ostatnia edycja:

norbid

New member
CD_DVD USB Devices

norbid w poście 6247 z dnia 07-12-2010 napisał:

Do opublikowania mam tez nowa wersje CD-DVD USB Devices, dzieki ktorej napedy widziane sa w Media Playerze oraz pokazywane jest okienko informujace podlaczenie napedu. (Najlepiej wspolpracuje z PRV+ oraz myButtons gdy wykonywanie sktyptu podczepi sie pod przycisk na pilocie)

Zrób nam fajny prezent na święta!

no to prezencik :)
Nalezy podmienic plik telnet.sh
Kod:
#!/bin/sh
#!SamyGO Mount Eject CD
if [ -d /dtv/usb/sdj1 ]
 then
        if [ $(df | grep -c sr0) = 1 ]
        then
                umount /dtv/devices/sr0
                ./bin/eject -x 1 /dtv/devices/sr0
                sed -i 's/sdj/sdx/g' /dtv/usb/log
                echo  "eject"
        else
                mount -t iso9660 /dtv/devices/sr0 /dtv/usb/sdj1
                sed -i 's/sdx/sdj/g' /dtv/usb/log
                echo "load"
        fi

 
 else
        insmod ./lib/modules/drivers/scsi/sg.ko
        insmod ./lib/modules/drivers/cdrom/cdrom.ko
        insmod ./lib/modules/drivers/scsi/sr_mod.ko
        insmod ./lib/modules/fs/isofs/isofs.ko
        mkdir /dtv/usb/sdj1
        mkdir /dtv/devices
        mknod /dtv/devices/sr0 -m 0660 b 11 0
        mount -t iso9660 /dtv/devices/sr0 /dtv/usb/sdj1
        echo "pierwszy raz"
        echo -e "[sdj]\nVendor : SAMSUNG\nProduct : CD_DVD\nSerial : None\nDevpath : 1\nLun : 0\nMountDir
: /dtv/usb/sdj1\nFileSystem : vfat\n">>/dtv/usb/log
fi

exit 0
 
Ostatnia edycja:

half269

New member
A wiec
poradziłem sobie powrót do starej wersji firmware-u jest dziecinnie prosty

1 ściągamy program “force_fw_back_v0.2″ wpisz w google samygo lista aplikacji
2 wypakowujemy go na pendrive
3 wchodzimy w content libery > usb > dzieci
4 kopiujemy program na tv (odblokowanie kopiowania odbywa się przez menu serwisowe jest o tym
trochę w necie)
5 ściągamy firmware stary 2005
6 kopiujemy go na pendrive (może być ten co wcześniej)
7 podłączamy pendrive pod tv
8 odpalamy "force_fw_back_v0.2″ na tv z content libery > tv (nie usb) > dzieci i program sam wgra stary firmware z pendrive (można zaobserwować po uruchomieniu programu ze pendrive pracuje )

sciagnolem ten plik ale tv widzi go jako samygo trojan horse
i jak chce uruchomic pisze niedostepny
i nadal nie wiem co zrobic
napisz jaki dokladnie plik wyswietla sie w zakladce dzieci
 

tdx

New member
Bez reklam
sciagnolem ten plik ale tv widzi go jako samygo trojan horse
i jak chce uruchomic pisze niedostepny
i nadal nie wiem co zrobic
napisz jaki dokladnie plik wyswietla sie w zakladce dzieci

  • TV is off
  • Enter Service Menu ( quickly push [INFO] [MENU] [MUTE] [POWER] on your remote control )
  • Change setting (Control -> Sub Option -> Wiselink Write -> On<-off)
  • Change setting (Control -> Sub Option -> Watchdog -> Off<-on)
  • Change setting (Control -> Sub Option -> rs232 -> debug<-UART-Logic)
  • Power off TV [POWER]
to zeby mozna bylo zapisywać w pamięci TV
 
Do góry