Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

jufers

New member
Witam serdecznie. Czy sa osoby , ktore posiadaja zestaw Logitecha Z-5500 podlaczony bezposrednio pod tv? Jesli tak to prosilbym o kilka slow refleksji jak to sie sprawuje.Nie jestem zadnym audiofilem, obecnie posiadam zestaw logitecha 2.1 podpiety poprzez jacka do telewizora, jednak czegos mi brakuje, (chyba efektu 5.1 :)) Czy tv pusci dzwiek 5.1 na te glosniki podlaczas seasnu filmu o dziweku Ac3 5.1? Jak to bedzie gralo? Jest sens inwestowac w te oto glosniczki? NIestety wielkim ograniczeniem jest u mnie budżet :/ Z gory dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Długo zastanawiałem się nad kupnem tego sprzętu - za podobną kasę kupisz kino domowe z normalnej wielkości głośnikami. Ja tak zrobiłem.
 

Sebonyx

New member
Witam
Mam podłączonego X360 przez komponent. Mam pytanie jak właczyć tryb "gra"?
W trybie obrazu nie mam takiego ustawienia. Gdzie tego szukać?
 
Ostatnia edycja:

wiktor3a

New member
Witam!
Czy może ktoś z użytkowników B650 37" korzysta z N-ki i mógłby podać swoją konfigurację obrazu-kombinuje, kombinuje i nic z tego nie wychodzi;(Prosiłbym też o informacje co robicie z 100hz-jakie macie ustawienia.Z góry dzięki, pozdrawiam!!!
 

Matissen

New member
Witam,

Musze się zapytać bo już mi ręce opadają. Czym czyścić matryce w tym samsungu, bo chciałem usunąć kocie łapy z telewizora, kupiłem płyn do czyśzczenia moniotrów lcd, później pianke, na końcu nawet ściereczki czyszczące ( takie wilgotne ), ale wciąż mam "pomazany" ekran. Dzwoniłem nawet do samsunga, to mi facet powiedział, żebym wodą mył, ale i to nie pomogło. Czym czyścicie swoje matryce w tym modelu?

Dzięki za odpowiedź,
Matissen
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam,

Musze się zapytać bo już mi ręce opadają. Czym czyścić matryce w tym samsungu, bo chciałem usunąć kocie łapy z telewizora, kupiłem płyn do czyśzczenia moniotrów lcd, później pianke, na końcu nawet ściereczki czyszczące ( takie wilgotne ), ale wciąż mam "pomazany" ekran. Dzwoniłem nawet do samsunga, to mi facet powiedział, żebym wodą mył, ale i to nie pomogło. Czym czyścicie swoje matryce w tym modelu?

Dzięki za odpowiedź,
Matissen
Gąbka tylko lekko zwilżona czystą wodą (takie jak do mycia naczyń, tylko tą miękką stroną oczywiście), a potem na sucho jakąś miękką szmatką. Pamiętaj że TV musi być zimny. No i oczywiście bardzo delikatnie.
PS. U mnie te cuda do mycia LCD też zostawiały straszne mazy.
 

kayjero

New member
le40b650

Witam szukałem tu trochę ale jednego nie mogę znaleźć. Mianowicie czy bardziej podświetlone rogi kiedy telewizor się włącza i jest cały czarny lub kiedy jest na Av i nie ma sygnału czyli też czarny ekran to sprawa normalna w tym modelu??

Czy mocniej podświetlone rogi o norma??
 

Pryk99

New member
Witam,

Musze się zapytać bo już mi ręce opadają. Czym czyścić matryce w tym samsungu, bo chciałem usunąć kocie łapy z telewizora, kupiłem płyn do czyśzczenia moniotrów lcd, później pianke, na końcu nawet ściereczki czyszczące ( takie wilgotne ), ale wciąż mam "pomazany" ekran. Dzwoniłem nawet do samsunga, to mi facet powiedział, żebym wodą mył, ale i to nie pomogło. Czym czyścicie swoje matryce w tym modelu?

Dzięki za odpowiedź,
Matissen

Witam, dodam jeszcze, że do wilgotnej szmatki dodaje Ludwika do naczyń / usówa tłuste plamy / a na końcu czyszczę płynem do monitorów.
 

kayjero

New member
le40b650

Witam szukałem tu trochę ale jednego nie mogę znaleźć. Mianowicie czy bardziej podświetlone rogi kiedy telewizor się włącza i jest cały czarny lub kiedy jest na Av i nie ma sygnału czyli też czarny ekran to sprawa normalna w tym modelu??

Czy mocniej podświetlone rogi to norma??

Proszę odpowiedzcie coś bo bardzo mnie to irytuje i nie wiem czy to normalne czy nie. TV dopiero co kupiłem i mogę oddać.
 

Pryk99

New member
le40b650

Witam szukałem tu trochę ale jednego nie mogę znaleźć. Mianowicie czy bardziej podświetlone rogi kiedy telewizor się włącza i jest cały czarny lub kiedy jest na Av i nie ma sygnału czyli też czarny ekran to sprawa normalna w tym modelu??

Czy mocniej podświetlone rogi o norma??

Witam, Nie ja takiego zjawiska nie mam.
 

kayjero

New member
Zrobię dziś zdjęcie i tu wrzucę. Mówię o opcji kiedy regulacja podświetlania jest wyłączona i w pokoju jest ciemno. Poziom czerni też jest wtedy wyłączony. Przy włączeniu w rogach tak jakby u środkowi widać widać takie jaśniejsze promienie
 

Matissen

New member
le40b650

Witam szukałem tu trochę ale jednego nie mogę znaleźć. Mianowicie czy bardziej podświetlone rogi kiedy telewizor się włącza i jest cały czarny lub kiedy jest na Av i nie ma sygnału czyli też czarny ekran to sprawa normalna w tym modelu??

Czy mocniej podświetlone rogi o norma??

Jeśli możesz to wymień, bo mamy identyczne telewizory i też nie zauważyłem takiego zjawiska w swoim pomazanym:wink:

Witam, dodam jeszcze, że do wilgotnej szmatki dodaje Ludwika do naczyń / usuwa tłuste plamy / a na końcu czyszczę płynem do monitorów.

Mam lekkie obawy co do płynu do mycia naczyń. Nie zniszczy ekranu?:eek:
 
Ostatnia edycja:

maxnet

New member
Tylko żeby coś stamtąd pobrać trzeba się najpierw zalogować. Tylko jak to zrobić jak się nie zna koreańskiego ;)
Da się jakoś tą stronę wyświetlić po angielsku?
 

Pryk99

New member
Jeśli możesz to wymień, bo mamy identyczne telewizory i też nie zauważyłem takiego zjawiska w swoim pomazanym:wink:

Przy różnych ustawieniach można się dopatrzyć / zjawisk / nie jest to jednak problemem, opisz dokładniej jakie zastosowałeś ustawienia?



Mam lekkie obawy co do płynu do mycia naczyń. Nie zniszczy ekranu?:eek:

Ja taką metodę stosuję tylko z tym płynem wiadomo umiarkowanie i jak do tej pory jest OK
 

Pryk99

New member
Tylko żeby coś stamtąd pobrać trzeba się najpierw zalogować. Tylko jak to zrobić jak się nie zna koreańskiego ;)
Da się jakoś tą stronę wyświetlić po angielsku?

Witam, jak byś poczytał trochę na tym forum to byś wiedział, że Skype to dopiero zapowiadana przyszłość na 2010. Wiec nawet żaden tranzlator nie bedzie Ci tu przydatny. Ale próbuj przynajmniej podzielisz się wiedzą.
Powodzenia w zamiarach pioniera.
 
Do góry