Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

Pioro

New member
witam, jak wyglada sprawa z aktualizacja oprogramowania, sciagnalem z netu aktualizacje oprogramowania wrzucilem na pendrive tego od samsunga i wyskakuje ze na tv "nie mozna odczytac pliku" co jest grane?
 

bobby_69

New member
Pioro napisał:
no wlasnie uruchomilem i nic z tego ta aktualizacja mi nie chce sie wgrac... mimo ze jest plik .exe co moze byc nie tak?

A samo rozpakowujące archiwum jakie ma rozsrzerzenie ?

RTFM - nawet nie trzeba znać angielskiego wystarczy poogladać obrazki.
 

AdrianG

New member
mrugajacy problem

Witam!
Jako ze jestem nowym posiadaczem samsunga 46b651 od 2 dni mam problem z wyswietlanym obrazem,tzn. tak po 2 godzinach od pierwszego wlaczenia obraz "na mnie murga":) tznpojawia sie na ułamek sekundy czarny obraz i nie wiem jak sie tego pozbyc!??mam nadzieje ze ktos cos doradzi.....dzwonilem do samsunga a oni jedynie wymyslili zeby zrobic reset ustawien i wgrac najnowszy firmware co juz zrobilem i nic!Zastanawia mnie czy to nie jakas usterka TV ktora moge reklamowac??
Pozdrawiam!!
AdrianG:(
 

slawek1946

New member
Aktualizacja Firmware

Sciągamy Firmware i dwa razy "klikamy" na tym co sciągnęliśmy
w oknie które widzimy ścieżka (zpisać sobie dokładnie, tam będzie rozpakowany katalog)-kopiować na PENDRIVE lub
przycisk "BROWSE", po kliknięciu wybrać PENDRIVE na którym kliknięcie przycisku INSTALL rozpakuje nam katalog.
Wtyknąć PENDRIVE do TV i czytać co pisze na ekranie.
Powodzenia

Jest również instrukcja ale ...

http://www.samsung.com/pl/consumer/...2010100&model_cd=LE32B650T2WXXH&menu=download

To w/w Firmware pasuje do wszystkich "B65x" (za wyjątiem tych z kieszenią CI+)
 
Ostatnia edycja:

cypiz

New member
Pioro napisał:
no wlasnie uruchomilem i nic z tego ta aktualizacja mi nie chce sie wgrac... mimo ze jest plik .exe co moze byc nie tak?

Nie rozumiem? Uruchomiłeś plik exe? I co? Nic się nie stało?
Powinien Ci się rozpakować do folderu i tylko ten folder musi być na pendrive (teoretycznie, ja miałem dużo syfu na penie i też znalazł odpowiedni folder)
 

bla

New member
jufers - poradnik DLNA czytałem - po tylu zjebach innych osób zadalem sobie trud i przeczytalem te 230 stron :lol:


bobby_69 napisał:
A próbowałeś dodać IP TV do DMZ na swoim APC ?
Nie wiem czy przydzielasz adres TV dynamicznie czy masz ustawiony na stałe.
Jak dla mnie wystarczy ustwić stałe IP w TV i wpisać go do DMZ spowoduje to tak jabky wystawienie TV poza router.

Probowałem ale ni pomoglo.
byc moze powodem jest to ze mam dwa rożne urządzenia - roture główny to PLANET WRT-414 a APC to TP-LINK 543G

Na razie odpuszcza ten temat. - no chyba ze masz jeszcze jakies pomysly?
 

nazgul1

New member
Witam
Jestem posiadaczem 40b650. Telewizor jest podłączony do routera. Czy jest możliwość wgrywania na dysk podłączony do telewizora przez sieć z komputera, który jest podłączony do tego samego routera?
pozdrawiam
Tomek
 

bobby_69

New member
bla napisał:
jufers - poradnik DLNA czytałem - po tylu zjebach innych osób zadalem sobie trud i przeczytalem te 230 stron :lol:




Probowałem ale ni pomoglo.
byc moze powodem jest to ze mam dwa rożne urządzenia - roture główny to PLANET WRT-414 a APC to TP-LINK 543G

Na razie odpuszcza ten temat. - no chyba ze masz jeszcze jakies pomysly?
Nie ma znaczenia to że są to urządzenia innych firm. Cała idea sieci byłaby wtedy bezsensu. Pan z urządzeniem X nie mógłby połączyć się z panem Y.
Ktoś wspomniał wcześniej o routingu i tu jest gdzieś problem do rozwiązania.

A skoro musisz mieć podsieci to może rozwazyć opcję wpięcia PC z serwerem DLNA do podsieci TV ?

Spróbuję zasymulować podobną sytuację moim laptopem zobaczę co z tego wyniknie.
 

ryki67

New member
RAMZES72 napisał:
Witam - u mnie YOUTUBE dziala doskonale pod YAHOO. Kanały cyfrowe i analogowe - ustawione na ''inne''. Kraj wybrany w ustawieniach profilu - USA. Widgetów jest chyba więcej niż sześć.
Witam
Panowie jak wam chodzi ten widget YOUTUBE z pod YAHOO
mnie sie udalo uruchomic, ale jak otwieram youtube to sie pojawia komunikat
" We encountered an error attempting to fetch data from Youtube"
wtedy wciskam return wychodze z tego i wchodze na SEARCH
i wyszukuje normalnie kazdy film jaki mi sie podoba, ale tylko w ten sposób bo zakladki inne na YOUTUBE takie jak MOST RECENT, CHANNELSMOST VIEWED itp nie działają wyskakuje ten sam komunikat
DLACZEGO, czy ktoś wie może????????

pozdrawiam
 

adwolf

New member
Jestem posiadaczem LE40B651 - czy w menu serwisowym jest możliwość sprawdzenia godzin pracy TV (matrycy). Gdzieś słyszałem że jest taka opcja tylko nie wiem na co zwracać uwagę. Czy istnieje jakaś instrukcja z opisem menu serwisowego ?
 

swojak1

New member
adwolf napisał:
Jestem posiadaczem LE40B651 - czy w menu serwisowym jest możliwość sprawdzenia godzin pracy TV (matrycy). Gdzieś słyszałem że jest taka opcja tylko nie wiem na co zwracać uwagę. Czy istnieje jakaś instrukcja z opisem menu serwisowego ?
[FONT=&quot]Jest możliwość sprawdzenia ale także jest możliwość wyzerowania tych wskazań? Natomiast instrukcji jako takiej nie ma, trzeba szukać tych którzy już ryzykowali z ustawieniami i posiadają jakąś wiedze w tym temacie?[/FONT]
 
Do góry