Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

mcold

New member
youTube po raz kolejny

Już się poddałem zadowalając się widgetami Yahoo aż tu nagle niespodzianka: pojawił się widget YouTube w konfiguracji z Yahoo. Radość moja była krótka, bo po zainstalowaniu i próbie uruchomienia pojawia się komunikat "YouTube Data Error. We encountered an error attempting to fetch data from YouTube. Please try later bla bla bla". Ktoś to może miał i udało mu się zdiagnozować i rozwiązać problem? Pozostałe widgety działają bez problemu (pogoda, newsy, finanse itp).
 

donkroko

New member
Firmware 2001 vs. 1010

swojak1 napisał:
Moim skromnym zdaniem powinieneś przywrócić FW 1010 i sprawdzić czy już jest dobrze, ponieważ TV mógł się źle zaflaszować. A następnie ponownie jeszcze raz przywrócić FW 2001. jeżeli nie poprawi się to poinformuj,pomyślimy co zrobić dalej.

Czy ktoś mógłby się podzielić linkiem (lub plikiem) do FW1010.
Miałem, ale skasowałem :(
Ew. info na donkroko(at)gmail.com
 

swojak1

New member
donkroko napisał:
Czy ktoś mógłby się podzielić linkiem (lub plikiem) do FW1010.
Miałem, ale skasowałem :(
Ew. info na donkroko(at)gmail.com
[FONT=&quot]Ja oczywiście posiadam wszystkie softy oprócz oryginalnego, ale z tego wynika że nie wież o przywracaniu poprzedniego softu który znajduje się w telewizorze w pamięci flash tylko trzeba go przywrócić. Więc tak w TV- menu – pomoc techniczna – Aktualizacja oprogramowania, i tu wybierz Alternatywne oprogramowanie parę sekund, i poprzednia wersja FW 1010 jest przywrócona.[/FONT]
 

slawek1946

New member
rexer23 napisał:
powiem , że bez szczególnego entuzjazmu brałem sie za połaczenie 17 i 20 pinu w Eurozłączu - no i ZADZIAŁAŁO...co prawda to nie nie jest to kondensator 470pF ale zadziałało - są kolory...jest jeszcze mały problem (od jaśniejszych części wyświetlanego ekranu ida pasy poziome) ale myślę, że gdy dobiorę odpowiednią wartość kondensatora to będzie OK - - - jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrowienia...

Wartość kondenastora powinna być jak najmniejsza. spróbować 47 pF.
 

donkroko

New member
swojak1 napisał:
[FONT=&quot]Ja oczywiście posiadam wszystkie softy oprócz oryginalnego, ale z tego wynika że nie wież o przywracaniu poprzedniego softu który znajduje się w telewizorze w pamięci flash tylko trzeba go przywrócić. Więc tak w TV- menu – pomoc techniczna – Aktualizacja oprogramowania, i tu wybierz Alternatywne oprogramowanie parę sekund, i poprzednia wersja FW 1010 jest przywrócona.[/FONT]

Dzięki za wskazówki.
Oczywiście mogę przywrócić FW do oryginalnej wersji, lecz w moim przypadku jest to v. 1008.
Nadal poszukuję 1010....
 
Ostatnia edycja:

mcold

New member
donkroko napisał:
Dzięki za wskazówki.
Oczywiście mogę przywrócić FW do oryginalnej wersji, lecz w moim przypadku jest to v. 1008.
Nadal poszukuję 1010....

Przywraca się "poprzednia" a nie "fabryczna" wersja softu, więc jeśli miałeś wgraną 1010 a następnie 2001 to przywrócona zostanie 1010.
 

dzidek59

New member
donkroko napisał:
Czy ktoś mógłby się podzielić linkiem (lub plikiem) do FW1010.
Miałem, ale skasowałem :(
Ew. info na donkroko(at)gmail.com



Podaj e-mail a wyślę ci firmware v.1010. waga 45.4 archiwum winrar.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Siary

New member
Witam.Ja również poproszę o soft w wersji 1010.Po wgraniu najnowszej wersji zmniejszyła się ostrość w tv.Byćmoże to jest moje subiektywne odczucie, jednak wolałbym wrócic do poprzedniej.
Poproszę o wysłanie na maila: siary@poczta.fm
Pozdrawiam i dzięki:)
 

kris7777777

New member
Xristof napisał:
Patrząc racjonalnie to oferta UPC jest bardzo droga. O wiele taniej wychodzi jakakolwiek platforma satelitarna. Tak wiec jak tylko mamy mozliwosc zamontowania czaszy satelitarnej, to problem, czy wybrac pudelko z UPC, czy karte CI dla UPC, znika :D . Mozliwość dokupienia samej karty, a nie wypozyczania odplatnie dekodera od UPC, traktuje zatem jako ciekawostke

Dzięki za info, myślałem że można też po prostu wykupić samą kartę w UPC. Zawsze to jedno pudełko w domu mniej, nie mówiąc o dodatkowym pilocie.
 

devildriver85

New member
Playstation 3 Na B650

Wiem, że sprawy ps3 na b650 były już poruszane ale było jednak traktowane po macoszemu. Dlatego kieruję prośbę do wszystkich posiadaczy ps3 i tv b650!! Prosze o jakiś tutorial, review, test i konkretne opinie. Sprawdźcie jak działa najlepiej, przy jakich ustawieniach, czy gry lub blu-ray zwalniają,zacinają lub obraz nie pokrywa się czasem z dźwiękiem. Jak wygląda gra na błyszczącym monitorze?czy może lepiej było by mieć matowy? Ile cali bedzię najleprze dla dobrego obrazu-37"? ITP. Będę wdzięczny bo mam ps3 ale nie wiem jaki tv kupć by nie żalować. Widaomo, że to nie jest wydatek na rok,kilka lat musi cieszyć wiec musi być też to wybó najleprzy!Pozdrawiam
 

rexer23

New member
Pytanko

Zwykły obraz TVN wyświetlany jest na pełnym ekranie,
zaś w formacie HD w dniu wczorajszym był wyświetlany film
i był "kwadratowy" -
czy to poprawne?...
 

donkroko

New member
Firmware 2001 vs. 1010

mcold napisał:
Przywraca się "poprzednia" a nie "fabryczna" wersja softu, więc jeśli miałeś wgraną 1010 a następnie 2001 to przywrócona zostanie 1010.
Właśnie co do tego to mam wątpliwości, przed "powrotem" do poprzedniej/oryginalnej wersji FW jest komunikat, że zostanie przywrócone FW 1008 (czyli oryginalne) a nie 1010 - późniejsze/ostatnie wygrywane przeze mnie.

>>dzidek59
z góry dziękuję i czekam, w nadziei, że przejdzie
donkroko@gmail.com

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

bsw

New member
rexer23 napisał:
powiem , że bez szczególnego entuzjazmu brałem sie za połaczenie 17 i 20 pinu w Eurozłączu - no i ZADZIAŁAŁO...

Pisałem że sprawdzone :)
Pisałem też że obraz będzie marny :-(
Możesz spróbować coś poprawić w komputerze - jaką masz kartę graficzną ? Do G-force miałem taki programik gdzie można było poustawiać parametry sygnału TV-out - nawet spora poprawa była.
 

ravaelus

New member
ja proponuję wrzucić firmware na jakiegoś rapida lub inna stronę tego typu to by sobie każdy ściągnał bo ja też mam jakiś stary soft a wgrałem najnowszy ze strony i moja przezajebista telewizja analogowa pogorszyła swoją jakość

także jeśli ktoś ma 1008 i 1010 to niech będzie tak miły i wrzuci.
 

sam650

New member
Przeryłem się przez cały wątek, uff! Do tych co stwierdzili błąd przy usuwaniu pendrive z USB: proponuję zobaczyć ten sam komunikat w innym języku (tzn. zmienić chwilowo język w menu) a wszystko się wyjaśni. Jak na mój gust jest to jedynie błąd tłumaczenia - coś jak te słynne Wyspy Kanaryjskie zamiast częstotliwość.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z LE40B650. Moim marzeniem byłoby rozgryzienie wnętrza tak jak to ma miejsce z Sony PS3 (tzn. Linux itd.)
Przydał by się jakiś tutorial "jak zrobić własnego widżeta".

Jadę jeszcze na pierwotnym firmware (owszem, mam YouTube i AccuWeather), ale niebawem sprawdzę nowszy, bo mam problemy z odtworzeniem czegokolwiek przez DLNA.

Szkoda też, że nie odtwarzane są poprawnie klasyczne formaty plików takie jak AVI DV (MJPEG) i VOB (MPEG) we właściwych proporcjach. Brak DTSu mi nie przeszkadza.
 

ravaelus

New member
bardzo fajnie, że na rapidzie tylko:

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.


ale luzik bo po wpisaniu w guglach można znaleźć :)
 

fazi_30

New member
devildriver85 napisał:
Wiem, że sprawy ps3 na b650 były już poruszane ale było jednak traktowane po macoszemu. Dlatego kieruję prośbę do wszystkich posiadaczy ps3 i tv b650!! Prosze o jakiś tutorial, review, test i konkretne opinie. Sprawdźcie jak działa najlepiej, przy jakich ustawieniach, czy gry lub blu-ray zwalniają,zacinają lub obraz nie pokrywa się czasem z dźwiękiem. Jak wygląda gra na błyszczącym monitorze?czy może lepiej było by mieć matowy? Ile cali bedzię najleprze dla dobrego obrazu-37"? ITP. Będę wdzięczny bo mam ps3 ale nie wiem jaki tv kupć by nie żalować. Widaomo, że to nie jest wydatek na rok,kilka lat musi cieszyć wiec musi być też to wybó najleprzy!Pozdrawiam
Ja takze dlugo myslalem nad tv do ps3. Kupilem samsunga 40b650 i nie zaluje:) Co do filmow na blu-ray to wszystko smiga az milo , zero przyciec. Jezeli chodzi o gry to wedlug mnie input lag jest odczowalny jednak tryb gry eliminuje go calkowicie. Ustawienia pod ps3 byly juz podane na tym forum i mi po delikatnych poprawkach bardz odpowiadaja. Blyszczaca matryca moze z poczatku przeszkadzac ale szybko sie do tego przyzwyczailem (poza tym na tej matrycy obraz jest rewelacyjny):D . Jeszcze co do dzwieku to jest on dobrze zsynchronizowany (na ps3 oczywiscie bo z usb bywa roznie). Jak juz pisalem mam 40" odleglosc 2,5-3 m i wcale nie jest za duzy. Oczywiscie to jest tylko moja subiektywna opinia. Wybor nalezy do Ciebie;) .
 

koski

New member
PC i Game Mode

Witam,

czy ktoś mógłby mi napisać gdzie znajduje się opcja GAME MODE?

Mam tv podpięty pod HDMI3/DVI, port nazywa się PC.
Jest to jedyny wyświetlacz podpięty do komputera.

Niestety nie mogę znaleźć tej opcji :(

Rozdziałka 1080 60Hz (przy 50hz pogarsza mi się znacznie obraz)

pozdrawiam i dzięki z góry!
 

donkroko

New member
ravaelus napisał:
bardzo fajnie, że na rapidzie tylko:

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.
This limit is reached.
To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.


ale luzik bo po wpisaniu w guglach można znaleźć :)

Ja jakoś nie mogę znaleźć na "guglach", może nie potrafię tak dobrze szukać i nie znam wszystkich zawiłości przeglądarki.
Dobrze, że Tobie się udało....ale ciiiiii :eek:k:
 
Do góry