Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

jackjack1

New member
Panowie pomocy,problem z dziwiękiem przez HDMI,od pewnego czasu przerywał teraz nie mam wcale,sprawdzałem kilka kabli i inne DVD,lipa.Czy jest na to rada,może reset ustawień.
 

rucik14

New member
pendrive-czy to jest normalne w 32b650

Witam. Mam pytanie co do tego modelu.Po włożeniu pen do wejścia USB,a póżniej wyjęciu go po przez bezpieczne odłączenie urządzenia pojawia mi się napis ;Nie można bezpiecznie odłączyć urządzenia USB; Cz to jest normalne czy czy jakaś usterka.:confused:
 

adamboro

New member
Może ktoś z Was polecić mi solidny uchwyt na ścianę, uchylny w pionie, z możliwością regulacji na boki do 30 stopni w cenie do 300zł no i żeby regulacja była bez konieczności odkręcania/przykręcania śrubek ? Ewentualnie jakiego producenta uchwyt warto szukać a jakiego nie?

TV LE37B650
 
Ostatnia edycja:

Samsung1975

New member
rucik14 napisał:
Witam. Mam pytanie co do tego modelu.Po włożeniu pen do wejścia USB,a póżniej wyjęciu go po przez bezpieczne odłączenie urządzenia pojawia mi się napis ;Nie można bezpiecznie odłączyć urządzenia USB; Cz to jest normalne czy czy jakaś usterka.:confused:

Tez tak mialem do momentu gdy wgralem nowy software. Teraz dziala jak powinno. Sprawdz jaki masz soft i ewentualnie wgraj nowy, ktoryh jest na stronie samsunga.
 

Samsung1975

New member
Czyli wchodzisz do Media Play, idziesz do Setup i na opcje Remove Safely, naciskasz ta opcje i wtedy ci wyskakuje ze nie mozesz odlaczyc pen driva ?

Bo u mnie wlasnie tak bylo, wtedy pokazywal mi sie ten komunikat. Tez sie na forum pytalem ale nikt nie wiedzial. Wgralem soft nowy (1009) i teraz mam komunikat ze mozna odlaczyc bezpiecznie.

Cos z softem chyba masz nie tak, bo nie wyglada to na usterke techniczna (skoro u mnie to mozna bylo poprawic softem).

Nie wiem co ci doradzic. Moze jakos zresetowac caly soft telewizora i wgrac wszystko od poczatku. Jest chyba taka mozliwosc.
 

lexo

New member
Przymierzam się do tego modelu 46. Powiedźcie, dziś porównywałem obraz z 650 do 620. 650 rzeczywiście lepsza czerń ale odniosłem wrażenie, że słabszy trochę kontrast czarnego na czarnym. Ktoś zauważył podobnie czy wydawało mi się tylko a może źle interpretuję zmysły?:)

p.s. Obecnie moje poszukiwania tv do 5000 46 cali, full hd i 100hz stanęły na 46b650. Macie jeszcze jakieś pomysły co by można wziąść pod uwagę?
 
Ostatnia edycja:

kowal801

New member
Bez reklam
No właśnie a propo nowego softu, widzę ,że na stronie Samsunga pojawiła się nowa wersja oprogramowania ver.T-CHL7DEUC-1010.1 , testował już to ktoś ?
 
Ostatnia edycja:

leszcz-yk

New member
Miałem Ci wysłać na priv, żeby nie robić obciachu ale ... że jesteś przemądrzały....

allen napisał:
Ze 120 stron tematu przeczytałem w przeciągu dwóch tygodni około 80 więc nie wmawiaj mi ...
.. wiec nie pie**ol głupot bo na 9tej stronie Qurczaq80 udzielił odpowiedzi czy czytane są pliki mkv o dużym rozmiarze.
Nawet nie pisz, że zajęło Ci to 2 tygodnie bo WSTYD, to się czyta 2-4 godziny ale Ty przecież nie będziesz tracił czasu na szukanie, nie? Zadasz pytanie jak wielu innych - a reszta będzie to musiała "przeglądać" tracąc czas - reszta czyli SETKI innych użytkowników, Panie Egoisto.

allen napisał:
Nie wiem czym się różni jedno od drugiego ..... <ciach> WOW, przepraszam szefie, że uraziłem nie nazywając, rzeczy po imieniu, następnym razem powinienem ...
Powinieneś znać minimum terminologii jak chcesz się o coś pytać na poziomie. Oraz znać język polski albo cofnąć się do szkoły.

allen napisał:
Od zadawania pytań i odpowiedzi jest to forum więc mogę pytać o co tylko chcę.
Pomyłka - forum służy do DYSKUSJI na konkretny temat. Mogą Ci udzielić odpowiedzi ale nie muszą bo to nie HELPDESK.
Niestety nie wyobrażaj sobie, że "fachowcy" od TV/komputerów siedzą tu dla Ciebie i specjalnie czekają na Twoje pytania... odpowiedzą Ci jak będą mieli chwilę czasu i ochotę. NIC od nich nie OCZEKUJESZ bo im np. nie płacisz. Więc doceń to, że chcą Ci pomóc i postaraj się o minimum dobrej woli, żeby Twoje pytania były dobrze zrozumiane i nie brzmiały arogancko.


PS: Chłopa szukaj u siebie w rodzinie.
 

leszcz-yk

New member
Firmware działa (upgrade na 1010 z 1008 ). Nie pousuwał mi ustawień.
Ale nie widzę, żeby zbyt dużo pozmieniali ;/
 
Ostatnia edycja:

kurczak80

New member
Czy wgranie tego najnowszego firmware usuwa kanały analogowe z kablówki jak w poprzednich wersjach i wszystko od nowa trzeba ustawiać czy może to już poprawili?
 

kwasior21

New member
Czy ten nowy soft jest PL czy tylko English? Jesli zauwazycie jakies zmiany to prosze dajcie znac. Nie wiem czy warto sie z tym bawic :/

Pozdro.
 

sq9gk

New member
Mam pytanie, zadałem go w wątku o B550 ale tutaj jest Was więcej. Czy mozna powiększyć napisy w filmach (ponad te standardowe maly, standardowy, duży). Może jakoś w menu servisowym?
 

kurczak80

New member
rucik14 napisał:
Wgrałem wersję 1010 i nadal nic
Z tego co pamiętam to na firmware 1008 tez miałem problem z bezpiecznym odłączaniem. Nie sprawdzę bo mój tv dalej w serwisie :twisted:. Ale chyba to zależy od pendrajwa ktoś tu pisał chyba na forum że z 4gb problemów nie miał a z 8gb były. Zresztą co za różnica ja i tak odpinałem pena bez tej opcji. Jak dostane nowy telewizor to sprawdzę czy działa to z zewnętrznym dyskiem.

Edit: leszcz-yk nie wczuwaj się tak niektórzy nie wiedzą co to goole.pl i wyszukiwarka forumowa. I tak się nie nauczą i będą zadawać bezsensowne pytania na które odpowiedź już była kilkakrotnie. Szkoda czasu na kłótnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry