Samsung seria B550 (32b550, 37b550, 40b550, 46b550) test, opinie, wszystko o serii...

yoda666

New member
tnie sie dzwiek

Witam, mam pytanko. Czy u was wystepuje co jakis czas takie zjawisko jak przycinanie sie dzwieku na chwilke? U mnie dzieje sie to mniej wiecej co godzinke, na chwilke "przytyka" dzwiek i potem leci juz ok. Moze to wina sygnalu z kablowki?
Pozdrawiam.
 

don_rogallo

New member
firmware 2008

witam,
czy moglby mi ktos wyslac na mail lub zamiescic link do oryginalnego (nie spatchowanego) firmware 2008? na stronie samsunga jest juz tylko firmware 2009. tutaj tez przelecialem caly watek i sa linki ale tylko do spatchowanego.
z gory dziekuje
rogallo@wp.pl
 

rosiaktotti

New member
Siema, jutro stane sie posiadaczem takiego właśnie tv i zechce go odrazu zhakować samygo i tu mam pytanie jak to zrobić , sprawdziłem, ściągnąłem ten plik 0,23 i ma 13.8 KB czy to nie za mało , a jak nie to c o z tym mam zrobić , a tak btw; co ten hak dokładnie daje, może ktoś opisać? dodam ze co chodzi o telewizory jestem całkowitym laikiem... pozdrawiam rosiak.
 

akawisz

New member
znaczy sie w jaki sposob te napisy przerabiamy?, w kompie plik a potem przez pendrive juz beda wieksze napisy smigac??:bober:

Program tak naprawdę dokleja napisy do filmu i powstaje z tego plik o rozszerzeniu divx. Potem na pen i już Tobie śmigają napisy wraz z filmem.
Acha jak dasz napisy jak tytuł filmu , to pierwsze weźmie z pliku czyli nadal będą białe.
 

rosiaktotti

New member
siema, kupiłem dziś ten tv. 37b550 i mam problem zmieniam model na b650 a i tak mam an szaro wiselink :/ (mam soft październik 2009)

może ktoś napisać jak zainstalować tego softa 2008


edit. zrobiłem, dzieki gormar !
 
Ostatnia edycja:

insect95

New member
HD4850 problem z ustawieniem 1080p

Witam
Panowie mam telewizor samsung b550 i kiedy ustawiam na moim pc rozdzielczosc 1920x1080 i 25Hz z przelotem kiedy wcisne info na moim pilocie od samsuna pisze 1920x1080i.Jak ustawic zeby zamiast ,,i'' bylo ,,p''?
moj windows to windos 7.bardzo prosze o pomoc
 

tajtuss

New member
brak 100hz

Witam mam samsunga 37b650 , obecnie mam tez tuner hd cyfry plus ale nie mogę uzyskać 100hz? jak to zrobic żeby ogladać 100hz obraz? Jak daję na informację o szczegółach sygnału w tv wyskakuje zawsze 50 hz
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
dodatkowa "ukryta funkcja"
Wciskamy RETURN na około 12sek. i pojawia się menu "Diagnostyka wewnętrzna"

ARCHIWIZACJA LISTY KANAŁÓW TUNERA

1. pen-drive do gniazda USB w TV
2. wciskamy szybko przycisk ściszania (VOL-) a następnie przytrzymujemy ENTER przez ok.10s.
3. pojawia się menu "Channel Import/Extpor", z którego wybieramy polecenie "TV to USB" i czekamy na wykonanie i potwierdzenie.
4. Jeśli chcemy przywrócić kopię kanałów, postępujemy tak samo, z tą różnicą,wybieramy polecenie odwrotne, tj. "USB to TV"
 
Ostatnia edycja:

xguciox

New member
Witam przymierzam się do zakupu telewizora i chciałem się was zapytać czy są istotne różnice pomiędzy modelami le40b550 i le40b551. Znajomy mi powiedział że model b551 nie posiada powłoki antyrefleksyjnej przez co ma lepszą głębie czerni. Nie wiem czy to prawda bo on średnio sie zna na tv.
 

ziulek61

New member
dodatkowa "ukryta funkcja"
Wciskamy RETURN na około 12sek. i pojawia się menu "Diagnostyka wewnętrzna"

ARCHIWIZACJA LISTY KANAŁÓW TUNERA

1. pen-drive do gniazda USB w TV
2. wciskamy szybko przycisk ściszania (VOL-) a następnie przytrzymujemy ENTER przez ok.10s.
3. pojawia się menu "Channel Import/Extpor", z którego wybieramy polecenie "TV to USB" i czekamy na wykonanie i potwierdzenie.
4. Jeśli chcemy przywrócić kopię kanałów, postępujemy tak samo, z tą różnicą,wybieramy polecenie odwrotne, tj. "USB to TV"


Faktycznie działa...
Nawet przydatna ta ARCHIWIZACJA LISTY KANAŁÓW
 
Do góry