Samsung seria 7 - test, opinie, wszystko o serii (LE46A756, LE46A786, LE52A756,40,32)

qazar

Member
Bez reklam
Mhmm muszę gdzieś go na żywo zobaczyć bo łamię się czy x3500(ostania szansa sony, jak dla mnie) czy Pioneer(trochę drogi), bo wpadek sony to już naprawdę ścierpieć nie mogę :(
 

qazar

Member
Bez reklam
Ok poczytałem o tym philu, mhm zaczyna rozważać jego zakup (i przy okazji sprzedaż nerki:D) czy jest model 37 cali bo 42 cale z 1,5 m mogą być za duże ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w tym roku 42" 9803

042_P1080721.JPG
 

bonzo

New member
kiki napisał:
w tym co go testuję - nie ma . Ale za to czerń rewelacja.

Ale mierzyłeś input lag czy stwierdzasz to na oko? Użytkownik z niemieckiego forum donosi, że porównywał Phila 9803 i Sama A789 (niemiecka wersja A786) i to Phil ma większy input lag.
 

maly123_4

New member
Witam!
Chciałbym się poradzić rozważam kupić telewizor 40" i wacham się między samsungiem LE40A786 a toshiba 40ZF355B. Liczę na waszą pomoc może doradzicie mi jakiś inny model z tym samym przedziale cenowym. Dodam że będe go wykożystywał głównie do oglądania telewizji w SD przez kablówkę.
 

jtd

New member
Bez reklam
Z tych dwoch polecam toshibe, ma lepszy obraz SD, lepsze katy, nie ma wiatraka jest cicha, samsung ma tylko przewage w czerni i nasyceniu kolorow
 

maly123_4

New member
Teraz to mi trochę namieszałeś w głowie:???:
Jest na tym forum może jakieś porównanie tych dwóch modeli jak tak to poproszę o linka.
Ogólnie to byłem za samsungiem ze względu na Podświetlanie LED ale teraz już sam nie wiem.
 

maly123_4

New member
jtd napisał:
Z tych dwoch polecam toshibe, ma lepszy obraz SD, lepsze katy, nie ma wiatraka jest cicha, samsung ma tylko przewage w czerni i nasyceniu kolorow
Widziałeś tego samsunga na żywao?
Czy on ma tą szklaną powłokę na ekranie? Czytałem że w poprzednich modelach odbijasło się wszystko czy w 786 to poprawili trochę?
Dzisiaj chcę zamówić więc proszę o odpowiedź.
 

rostan

New member
mam ptyanko odnosnie samsunga seri 7 bo chcialem go kupic na dniach a aktualnie posiadam Toshiba 42X3030 i nie jestem zadowolony z tego lcd.
wiec pomysl na zmiane tyko czy warto??? bede wdzieczny za jakie sugestie
 

jtd

New member
Bez reklam
powiem ci ze warto, to bedzie przepasc miedzy tymi dwoma lcd jesli kupisz samsunga LEDa... (ostrzegam tylko przed slabymi katami i wiatrakiem w miare glosnym)
 
Do góry