Samsung PS50B850 - TEST OTWARTY (prawie najcieńsza obecnie plazma na świecie)

tesla74

New member
A ja mam takie pytanie, czy ktoś doświadczył z 850'tką sytuacji że sama się włącza na sekundę i od razu wyłącza? Siedzimy sobie z małżonką w pokoju a tu nagle telewizor wydaje charakterystyczny dla włączania "klik", na sekundę zabzyczał i się wyłączył, nikt nie siedział na pilocie zaznaczam :). Czy to jakiś dziwny, wymyślny system anty-coś-tam czy jakaś wada fabryczna ?


Czy ktoś miał podobną przypadłość ?
Temat już poruszany - należy wyłączyć automatyczne aktualizacje w menu TV.
 

ryki67

New member
Witam
no i ja dzisiaj odebralem z kuptv.pl telewizorek
powiem wam ze super, podłączylem w sklepie godzine pochodził, nic nie bzyczało no to wziąłem,
jak narazie jestem super zadowolony:D
wszystko OK!!!!
no i cena SUPER !!!!
 

tom97

New member
Witam wszystkich !

co prawda rejestrowałem sie juz dość dawno, ale jest to mój pierwszy post (o ile dobrze pamiętam). dotychczas służyło mi to forum do czytania i rozwiązywania problemów niż innym do zawracania głowy.
mam zamiar kupic 850 ale obawiam sie tego bzzzzyczenia jak wiekszość opisuje.
czy ten problem wystepuje nadal w nowszych seriach ?
czy wada została usunieta ?
czy ktoś może mi to potwierdzić co kupował samsunga ostatnio (lub na dniach) ?
cena bardzo zachęca żeby go kupić (około 4500 ) ale jeżeli miałbym z nim same problemy to juz może go sobie odpuścić. zdaje sobie sprawę że to loteria ale w sklepie nie wszystko sie usłyszy.
dziękuję za wypowiedzi

edit.
pisałem to przed wypowiedzią poprzednika - post wyżej
(więc jedną juz mam)
 
Ostatnia edycja:

kapsell

New member
Bez reklam
b850 net

Witam wszystkich !

mam zamiar kupic 850 ale obawiam sie tego bzzzzyczenia jak wiekszość opisuje.
czy ten problem wystepuje nadal w nowszych seriach ?
czy wada została usunieta ?
czy ktoś może mi to potwierdzić co kupował samsunga ostatnio (lub na dniach) ?
cena bardzo zachęca żeby go kupić (około 4500 ) ale jeżeli miałbym z nim same problemy to juz może go sobie odpuścić. zdaje sobie sprawę że to loteria ale w sklepie nie wszystko sie usłyszy.

Zakupy przez neta to super sprawa ale jest jeden wyjatek... b850!
Bez osluchania go osobiscie w cichym pomieszczeniu nie ma szans unikniecia rosyjskiej ruletki. Jak sie uda to super a jak nie to zaczyna sie droga przez meke. I zadne daty produkcji nie maja tu nic do rzeczy.
Mnie osobiscie najbardziej przekonuje zakup po prezentacji w domu...
 

GRajza

New member
A tak z ciekawości - wieszacie na tym "sznurku" samsunga (pewnie fajnie wygląda jak przylega do ściany) czy na zwykłych wieszakach (płaskich? - mniej jak 3cm chyba nie ma?) i też jest ładnie? ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie namawiaj ludzi na własnej roboty wieszaki.
Jak spadnie telewizor za 6000 zł to będą mieli pretensje do Ciebie. A nie każdy jest inżynierem.
 

Prof1906

New member
Aktualizacja

Tylko czy to nie odwrotna sytuacja ?

Mój TV sam się najpierw włączył i po chwili wyłączył, z tego co zrozumiałem to automatyczne aktualizacje "restartują" TV kiedy jest on włączony.


TV przy włączonej aktualizacji właśnie się sam włącza i wyłącza (opisane to było już kilkakrotnie) tak że wyłączenie tej opcji powinno pomóc
 
Ostatnia edycja:

sielus

New member
TV przy włączonej aktualizacji właśnie się sam włącza i wyłącza (opisane to było już kilkakrotnie) tak że wyłączenie tej opcji powinno pomóc

Ok dziękuję za jednoznaczną odpowiedź, mój mózg na hasło automatyczna aktualizacji już ma zakodowane "Nastąpi ponowne uruchomienie komputera" :cool:
 

jurass

Banned
Tak, ale w tym przypadku chodzi o to, że TV się włącza żeby sprawdzić czy jest dostępne w sieci (nie wiem czy również nie przeszukuje USB) nowe oprogramowanie.

Ponowne uruchomienie komputera :mrgreen: nastąpi jak takowe oprogramowanie zostanie pobrane.
 

Delta

New member
Info dla walczących z serwisem.

Dziś zgłosiłem telewizor do serwisu. Po kilku godzinach odezwał sie telefon z serwisu lokalnego i umówili ze mną wizyte, ale nie było mowy o naprawie w domu tylko od razu stwierdzili że przychodzą żeby zabrać sprzęt. Pytanie czy to jest normalne, że zabierają automatycznie czy moze wiedzą o co chodzi i że nie da sie tego zrobić na miejscu. No i ile będę czekał na powrót mojego TV Może ktoś już to przerabiał??????
 

GRajza

New member
co bzyczy, a co nie?

Jak odróżnić normalną pracę plazmy od forumowego bzyka?

Połaziłem dziś po sklepach i chyba wszystko mi bzyczy... (nigdy nie miałem plazmy).

Jakaś prosta recepta?
Np. wyłączamy głos, stajemy bokiem do TV i...? z jakiej odległości można słyszeć pracę TV, żeby uznać to za normę?

Pozdrawiam
 

kapsell

New member
Bez reklam
jednak Toshiba

Bylem strasznie napalony na b850. Mialem na prezentacji w domu ten tv, JVC LT-47DV1 BU i Toshibe ZV635. Kilka godzin sie bawilem nimi na roznych syglalach, roznych ustawieniach itd... I wybralem Toshibe - bez watpliwosci!

Dzieki KIKI za pomoc!
 
Do góry