Samsung F6770/F6650

zbyniu4

New member
Witam. Chcę kupić do tv klawiaturkę. Rozważam jedną z tych dwóch: Logitech K400 i Samsung
VG-KBD2000. Którą z nich można w ciemno kupić do Tv F6770. Jeszcze jedno. Czy klawiatura samsunga będzie również działać na lapku.
 

tdx

New member
Bez reklam
zbyniu4 mi każda klawiatura czy na radiu czy na BT chodziła weź najlepiej podepnij jakąś zwykłą na USB i zobacz czy wszystkie aplikacje działają tak jak myślisz że będą ;D

Ja miałem chwilę podpiętą radiówkę ale potem i tak nie chciało mi się z niej korzystać ;D
 

luki1260

New member
Witajcie,
zamierzam (-łem??) zmienić wysłużony Sony EX500 i zakupić wersje 46" F6770, ze względu na podstawę. W MM przetestowałem model f6640 (bliźniaczy) w wersji softu 1113 i ewidentnie:
1) nie podoba mi się jakość wyświetlanych zdjęć. Są nieostre, rozmyte. Wygląda to tragicznie. Myslałem, że w Samsungu czasy rozciągania miniaturek minęły - na Sony wyglądają one po prostu dobrze.
2) Czy odtwarza pliki AVCHD 50p z aparatu Sony?
3) Czy jest możliwość przełączania rozdziałów w plikach MKV?
4) Nie znalazłem bardziej zaawansowanych opcji regulacji dźwięku, chociaż regulacja tonów wysokich/niskich. Czy nie ma tej funkcjonalności?


Sprzedawcy w MM skutecznie mi go odradzali, polecając Sony. Jakość obrazu porównując do sony W805 - na ustawieniach domyślnych - na korzyść Sony. Ja jednak chcę dać mu szansę, ta multimedialność Samsunga też jest warta odnotowania.
 

INTseed

New member
Ja bym ci odradził samsunga, kiepski obraz ma jak za cene ponad 3000 Tego rozmycia nie przeskoczysz. Ja bym celował w coś innego. Ciekawe że mnie też proponowali sony :) Jakiś spisek? Może zobacz plazmy.
Zastanawiałem się czy kupić jakiś sprzęt do lepszego ustawienia tego tv ale nie wiem czy warto. Koszt około 700 zł

Wysłane z mojego Faea HY508 przy użyciu Tapatalka
 

prezy

New member
Bez reklam
1) nie podoba mi się jakość wyświetlanych zdjęć. Są nieostre, rozmyte. Wygląda to tragicznie. Myslałem, że w Samsungu czasy rozciągania miniaturek minęły - na Sony wyglądają one po prostu dobrze.

2) Sprzedawcy w MM skutecznie mi go odradzali, polecając Sony. Jakość obrazu porównując do sony W805 - na ustawieniach domyślnych - na korzyść Sony. Ja jednak chcę dać mu szansę, ta multimedialność Samsunga też jest warta odnotowania.

ad 1 To bierz Sony
ad 2 Tak multimedia są bardzo rozbudowane, ponad 300 aplikacji w tym ponad 100 polskich. Żaden Smart nie ma tylu możliwości.
Ile kasy możesz maksymalnie wydać?
Uderz jeszcze w F6500.
 

tdx

New member
Bez reklam
Witajcie,
zamierzam (-łem??) zmienić wysłużony Sony EX500 i zakupić wersje 46" F6770, ze względu na podstawę. W MM przetestowałem model f6640 (bliźniaczy) w wersji softu 1113 i ewidentnie:
1) nie podoba mi się jakość wyświetlanych zdjęć. Są nieostre, rozmyte. Wygląda to tragicznie. Myslałem, że w Samsungu czasy rozciągania miniaturek minęły - na Sony wyglądają one po prostu dobrze.
2) Czy odtwarza pliki AVCHD 50p z aparatu Sony?
3) Czy jest możliwość przełączania rozdziałów w plikach MKV?
4) Nie znalazłem bardziej zaawansowanych opcji regulacji dźwięku, chociaż regulacja tonów wysokich/niskich. Czy nie ma tej funkcjonalności?


Sprzedawcy w MM skutecznie mi go odradzali, polecając Sony. Jakość obrazu porównując do sony W805 - na ustawieniach domyślnych - na korzyść Sony. Ja jednak chcę dać mu szansę, ta multimedialność Samsunga też jest warta odnotowania.

ad1 zdjęcia faktycznie lepiej wyglądają na sonym
ad2 zależy producent podaje 720p do 60fps a 1080p 30fps ale mi sie udało odpalic 1080p w 50fps
ad3 tak
ad4 Menu ekranowe > Dźwięk > Efekt dźwiękowy>>korektor

@INTseed co to znaczy kiepski?
 

Reynold

New member
Niedawno kupiłem 46F6640 i oddałem m.in. przez zbyt widoczny banding i "drgania" na wyświetlanych elementach typu kratownice i paski. Te "drgania" to moim zdaniem wielka wpadka Samsunga w jakości wyświetlanego obrazu. Nie kupuj tego tv jeśli jesteś wrażliwy na takie doznania.


Witajcie,
zamierzam (-łem??) zmienić wysłużony Sony EX500 i zakupić wersje 46" F6770 (...)
 

Pawell1

New member
Niedawno kupiłem 46F6640 i oddałem m.in. przez zbyt widoczny banding i "drgania" na wyświetlanych elementach typu kratownice i paski. Te "drgania" to moim zdaniem wielka wpadka Samsunga w jakości wyświetlanego obrazu. Nie kupuj tego tv jeśli jesteś wrażliwy na takie doznania.

Jak załatwiłeś to w sklepie?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

Reynold

New member
Całkiem normalnie: oddałem w stacjonarnym MM (zakup również w stacjonarnym). Powiedziałem, że chcę skorzystać z przysługującego prawa do oddania towaru w przeciągu 14 dni i tak zrobiłem. Zdaje się, że odpowiedni wpis o tym mają na www. Kasę oddali przelewem zwrotnym na kartę. Tyle.


Jak załatwiłeś to w sklepie?

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
 

jarjar82

New member
Reynold....też się dziwie, że inni użytkownicy serii F6xxx nie widza tych drgających linii...krawędzi .....sprawa absurdalna w modelach średniej półki i do tego linii 2013 a nie 2006 roku.
 

jarjar82

New member
tdx z całym szacunkiem do Ciebie ...nie wierze że nie dostrzegasz tego ...no chyba że oglądasz materiał tylko z BD (takowego nie testowałem ale i po co skoro na co dzień ogląda się sygnał z platformy lub DVB ) ...pseudo kanały HD aż walą po oczach drgającymi długimi krawędziami np krat...lin...itp obiektów. Ja już to olewam, bo nic nie wskóram, lecz jest to ogromna wada tej linii TV.
 
Do góry