Samsung F6770/F6650

tdx

New member
Bez reklam
tdx z całym szacunkiem do Ciebie ...nie wierze że nie dostrzegasz tego ...no chyba że oglądasz materiał tylko z BD (takowego nie testowałem ale i po co skoro na co dzień ogląda się sygnał z platformy lub DVB ) ...pseudo kanały HD aż walą po oczach drgającymi długimi krawędziami np krat...lin...itp obiektów. Ja już to olewam, bo nic nie wskóram, lecz jest to ogromna wada tej linii TV.

Jak napisałem przy testach tego nie uświadczyłem.
Ktoś tam napisał że na hdmi 1 mu drgało na hdmi2 już nie :) <-- zobacz może coś w tym jest

Jak napisałem także wcześniej mój sygnał to:
720p/1080p Filmy
1080p PC
720p/1080p PS3
1080p odtwarzacz BR

bardzo rzadko vectra tvp info/tvn24

na żadnym z tych sygnałów nie doświadczyłem tego o czym piszesz...

W żadnym wypadku to nie TV bez wad (bo to nie ta cena) :D
 

jarjar82

New member
SD man mozna by spróbować...by to zobrazować wyobraź sobie zygzakowata kreskę lub niestabilne wzory pasków na np koszuli ...nie mówiąc juz o drobnej kratce ...
 

tdx

New member
Bez reklam
:) Ściągnij sobie demko z kuro 2008 i tam masz video processing benchmark + moving picture resolution test i zobaczysz
 

jarjar82

New member
obrazisz sie jak poproszę o linka ...ja po pracy mam małego pasażera na rękach który skutecznie blokuje wszelkie inne czynności :))))

ps ....czy była aktualizacja dla F6770 ? dla 6500 już jest od paru dni :/
 

MX166

New member
Czy ktoś wie, czy jest gdzieś dostępna w Polsce w oficjalnej sprzedaży wersja 46F6740 (ciemna ramka, kwadratowa ciemna podstawa, metalowy pilot)?
Google, niewiele w tej kwestii pomaga...
 

rusek26

New member
Witam jutro albo pojutrze będę posiadaczem f6770 55cali na co zwrócić uwagęrodzaj matrycy - jak to sprawdzić. ? na co również zwrócić uwagę poza złym podświetleniem matrycy, mam nadzieję że nie zobaczę Mega białych plam w tym modelu i czy robić od razu aktualizacje
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
kolego coś ci się zera powiększyły :D. S-PVA samsunga menu serwisowe + obserwacja pileli :)
Jak zobaczysz clouding przy normalnym oświetleniu to są powody do obaw :D
Tak aktualizuj do 1116 ominie cię zabawa z wolnym/niedziałającym netem :D
 

rusek26

New member
Już zera poprawione ok zwrócę na te rzeczy uwagę, czyli dobra jest ta matryca tak? I patrzyć jak złącze Menu serwisowe czy nie ma pixeli
 
Ostatnia edycja:

rusek26

New member
Czyli jak zobaczę układ matrycy tak jak na zdjęciu to znaczy że to Samsung a jak się okaże ze to inna matryca to co? Kupuję telewizor z OleOle jest możliwość zwrotu jak coś
 

rusek26

New member
i jest problem generalnie jeszcze nic nie ustawiałem zdjecia w trybie film ,widac mega białą plame jak wejs w menu serwisowe zeby zobaczyc jaka to matryca
 
Ostatnia edycja:

rusek26

New member
no występuje na każdym ,ps3,tv, dysk twardy. Już do nich dzwonilem i musze go tylko zwrocic mam nadzieję że cyrków nie będzie

no ciekawe jaka to matryca
 
Do góry