Samsung F6770/F6650

zxxzz

New member
Witam. Czy można z laptopa połączyć się np. przez program dreamboxEDIT z dyskiem podpiętym do telewizora, lub w jakiś inny sposób, aby móc wysyłać pliki z laptopa na dysk bez potrzeby odłączania go od telewizora.
 

tdx

New member
Bez reklam
Mozesz uzyc domyslnego windows media player. Moze byc allshare samsunga lub darmowy ps3 media server. Udostepniasz katalogi ktore ma widziec tv i tyle

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

zxxzz

New member
Mozesz uzyc domyslnego windows media player. Moze byc allshare samsunga lub darmowy ps3 media server. Udostepniasz katalogi ktore ma widziec tv i tyle

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
Ale mi chodzi o przegranie np. filmu z komputera na dysk w TV
 

toto83

New member
Witam

Batalia z serwisem samsung zakończona otrzymałem pismo na wymianę lub zwrot kasa odzyskana z sklepu e***
I tym samym zakończyłem przygodę z TV marki Samsung (PS51D550 - niecałe 2 lata i padła matryca i UE46F6770 po dwóch tygodniach użytkowania zgłoszona reklamacja z tytułu ustawy)

Od dziś użytkuję TX-50ST60E

Powodzenia z waszym sprzętem
 

gemini4all

New member
Myślę nad zakupem 40" 6770, jak to najlepiej zrobić? Zamówić przez sklep internetowy do domu czy bezpośrednio w sklepie? Chcę mieć możliwość bezproblemowej wymiany na egzemplarz z mniejszymi wadami obrazu jeśli takie zauważę w domu tuż po zakupie.

Kupując przez internet mam prawo zwrotu ale pewnie nie do sklepu stacjonarnego tylko trzeba odesłać do sklepu internetowego euro? Natomiast kupując w sklepie stacjonarnym mógłbym wybrać egzemplarz który jest w porządku tylko co jeśli w domu zauważę wady i chciałbym go wymienić? Nie będzie z tym problemu?
 

bucior_

New member
Cześć,

mam do Was pytanie..czy uważacie, że poziom bandingu na załączonym zdjęciu jest akceptowalny? Specjalnie włączyłem jpg-a z szarym tłem na moim f6770. Nie wiem może przesadzam, ale takie nierównomierne oświetlenie mi przeszkadza. Szczególnie drażniące jest to podczas oglądania piłki nożnej, wtedy bardzo widać efekt brudnej matrycy. Uważacie, że jest sens reklamować taką wadę? Czy raczej jest to gra nie warta zachodu i po prostu muszę nauczyć się z tym żyć? Ustawienia obrazu mam takie jakie umieścił wcześniej TDX.
 

Attachments

  • f6770.jpg
    f6770.jpg
    424,5 KB · Wyś: 166
Ostatnia edycja:

psiaja

Member
Myślę nad zakupem 40" 6770, jak to najlepiej zrobić? Zamówić przez sklep internetowy do domu czy bezpośrednio w sklepie?

Euro nie akceptuje zwrotów zakupionych TiVików w sklepie stacjonarnym, chyba, że dobrze zagadasz z kierownikiem sklepu i łaska pana na Ciebie spłynie..
Jeżeli kupisz przez neta, to jest tylko jeden adres odesłania TiVika - EURO-net Sp. z o.o., Sklep Internetowy RTV EURO AGD, ProLogis Park Janki, ul. Wacława 2, Sokołów, 05-806 Komorów TU masz szczegóły
 

krzysb

New member
Ja mam to samo w 46 cali. Tylko, że u mnie najbardziej widać to na transmisjach skoków narciarskich przy jasnych ujęciach, tj. skoczek na tle śniegu, do czasu, aż nie ma zbliżenia na twarz skoczka i punktacji ( kibicie wiedzą o co chodzi). Masakra. Różne ustawienia nie pomagają.
 

SMAUG

New member
Euro jest najgorszym sklepem gdzie można kupić tv. Niekompetentni sprzedawcy i standard obsługi w tym sklepie jest żenujący. O sprawdzeniu czy wymianie w tym sklepie nie ma nawet mowy.
 

Lenio FullHD

New member
Euro nie akceptuje zwrotów zakupionych TiVików w sklepie stacjonarnym, chyba, że dobrze zagadasz z kierownikiem sklepu i łaska pana na Ciebie spłynie..
Jeżeli kupisz przez neta, to jest tylko jeden adres odesłania TiVika - EURO-net Sp. z o.o., Sklep Internetowy RTV EURO AGD, ProLogis Park Janki, ul. Wacława 2, Sokołów, 05-806 Komorów TU masz szczegóły

chyba, że w stacjonarnym kupisz na raty. Masz prawo odstąpić od kredytu ;) i tym samy oddac TV...

Ja czekam na swój, wkońcu udało się zamówić 46F6770. Teraz pytanie ( podsumowujące ), dla jakich cech odbiornika warto oddać go z powrotem? Mam na myśli podświetlenie, samą matrycę, czas włączonego odbiornika ( podejrzenie, że tv pochodzi już ze zwrotu).
Właśnie o ten czas mi chodzi - ile powinno być na liczniku czasowym w nowym telewizorze?

Co mogę, a czego nie mogę robić z tv, aby zachować prawo do jego zwrotu? menu serwisowe, jakieś folie ochronne itp...?
 

kundelek

New member
Lenio FullHD jeżeli zamówiłes w sklepie internetowym EURO AGD to na 100 % przyjdzie telewizor nówka nie używany, ponieważ towar idzie do ciebie z magazynów centralnych. Licznik czasu ja miałem 0h 00min. A na oddanie masz 10 dni bez podania żadnej przyczyny.
 
Do góry