Samsung F6770/F6650

F6770

New member
Witam Panowie, ktoś mi powie o co chodzi z tą funkcją nagrywania ? bo jestem na razie laikiem z dnia na dzień odkrywam ten tv, chodzi mi np o nagranie programu na dysk, póki co mam dostępną tylko funkcję timeshift gdzie program zapisuje się na dysku a później mogę cofnąć nagranie, natomiast mi chodzi o nagranie programu tak żebym np później mógł go odtworzyć bezpośrednio z dysku. Czy może do tego potrzebny jest jakiegoś rodzaju dekoder ? i nie da rady nagrać sygnału cyfrowego bezpośrednio na dysk ?

Dziękuję i Pozdrawiam.
 
Skąd masz sygnał? Kablówka, satelitarna, DVB-T? Tuner zewnętrzy. To jest ważne. Generalnie jeśli masz Timeshift to powinno byś nagrywanie.
 

F6770

New member
Sygnał mam z naziemnej DVB-T póki co, jak mówisz timeshift działa ale nagrywanie nie bardzo bądź ja nie wiem jak je włączyć...
 

F6770

New member
Dzięki co nieco mi pomogłeś i trochę pokombinowałem sam, okazało się że przycisk o którym powiedziałeś znajduje się dopiero w drugim dotykowym pilocie i tam była ta opcja.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
 

lostaboretos

New member
Witam Panowie,
Zastanawiam się nad zakupem TV 50" f6650 czy f6800
f6650 ma większy CMR 600Hz natomiast F6800 400Hz
A jak z innymi funkcjami?
Z góry dziękuję za pomoc
 

trek21

Member
Witam,
czy możecie mi napisać jakie zmiany wnosi firmware 1118.2? mam obecnie 1117 i nie wiem czy się opłaca wgrywać. Poza tym czy pendrive można włożyć w dowolne wejście usb?
 

lostaboretos

New member
tu masz opis różnic
Kolego tdx a podpowiedz, który tv jest nowszy f6650 czy f6800 , który jest mniej awaryjny może jakieś różnice w matrycach (pod kątem jakości obrazu)?To mój pierwszy TV płaski 3d i nie bardzo wiem na co zwrócić uwagę przy zakupie.
Za pomoc z góry dziękuję
pozdrawiam
 

realpablo

New member
Witam. jak sprawdzic w 55f6770 czy ma matryce samsunga. cos czytalem, ze musi bys jakas literka "R" czy "A" ?. z gory dziekuje
 

rys1972

New member
Witam mam pytanie .
Posiadam ten tv 40" F6770 Smart 3D LED soft 1118 i pytanie brzmi . Nie widzę w menu - 1 . Czy ma on sygnał podczas włączania i wyłączania tv ? 2. Czy ma podświetlane Logo Samsunga to na dole Tv ?

Dziekuje za odpowiedż
 

jarmk

New member
Witam.
Jestem posiadaczem 46" F6650. Kupując go nie tak wyobrażałem sobie sterowanie głosem, bo myślałem, że mówi się do telewizora, a nie do pilota..
Przejrzałem ten wątek i głównie toczy się w nim dyskusja o modelu F6770.
W związku z tym chciałbym spytać, czy udało się komuś w jakiś sposób na modelu F6650 uruchomić w jakiś sposób funkcję sterowania głosem i gestami...?
 

jangra

New member
Witam

Posiadam model f6650 mam zamontowanego pena 16GB sprawdziłem nagrał to co nastawiłem, tylko jak próbuje zgrać listę kanałów to wyskakuje komunikat Brak urządzenia usb. Sprawdź połączenie i spróbuj ponownie.
Jak rozwiązać ten problem i drugie pytanie czy da się edytować listę kanałów satelitarnych w kompie i wgrać ponownie do tv.
 

Jann

New member
W niedalekiej przyszłości będę zmieniał telewizor - samsunga 40c650, z którego do tej pory jestem bardzo zadowolony. Jeden z lepszych zakupów jakich dokonałem ;) Zastanawiam się nad 46f6770. Czy ten model będzie miał lepszą jakość obrazu albo taką samą? Nie chciałbym wydać ponad 3 tyś kupując gorzej świecący TV, a niestety w sklepie jest to ciężko ocenić. Jak wygląda sytuacja z input lagiem? Dużo gram na xboxie w BF4 :) W c650 w trybie gry było to ok 40 ms z tego co pamiętam.
 
Do góry