Samsung BD-C5500

kamilus7

New member
A ja mam nietypowy problem, jak korzystam z Ipli i np wybiorę starszy odcinek danego programu, EWA GOTUJE powiedzmy 36, 38, 50, identycznie z MAMUŚKAMI np 1 to odtwarzacz bardzo długo myśli i albo tak cały czas i nic sie nie dzieje, albo wylogowuje do strony głównej IPLA. Dziwne bo wszystkie nowsze programy działają z tych serii, nie wiecie co się może dziać, może Ktoś z Was też tak ma ?
 

Kozuch

New member
hm być może odcinek ten chwilowo nie jest dostępny na serwerze sprawdzałeś czy np na komputerze one działają?
 

sirtrotyl

New member
Ipla na nasze sprzęty jest jakoś tak uboga pod względem funkcji.
Widziałem na Sony i Panasonicu i tam widget był bardziej intiucyjny. Można było nawet sprawdzić obecne zużycie łącza internetowego.
U nas aby zobaczyć opis jakiegoś odcinka trzeba go uruchomić a później dać info z opisem a na tamtych opisy same się pokazywały lub było to o wiele prostsze.
Ale i tak należy się cieszyć z tego co mamy :)
 

Fabiomaster

New member
Wita, jeżeli zakupię taki odtwarzacz w UK to będą działały polskie widgety po podłączeniu do internetu u nas w kraju?. Czy samsung ma wgrany polski język w takim odtwarzaczu ?
 

fredus

New member
Gdzieś czytałem, że sprzętowo jest to trudne do zrobienie no i biorąc marketing (jak ktoś chce mieć przeglądarkę niech kupi wyższy – nowszy model) na moje w 99% przeglądarki niestety nie będzie na sprzętach serii C :(

no niby tak tylko jak te odtwarzacze jak grzyby po deszczy co pol roku kupować nowe bo coś dodali powinni zmienić cały interfejs bo nie wierze ze nie można zmienić internet tv w smart tv ... bo domyślam się ze bebechy się nie różnią ino soft
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Zamiennik samsungowskiego wifi

Padały tutaj już kilkakrotnie pytania na temat zamiennika oryginalnego, samsungowskiego WiFi USB, ale nikt nie udzielił odpowiedzi. Czyżby wszyscy korzystali z kabla lub kupowali drogie, oryginalne WiFi?
 

Zbylq

Member
Ja miałem podłączony kabelkiem ale ostatnio kupiłem TV UE40ES5500 i kabelek przepiąłem do TV, teraz się zastanawiam jakby podłączyć oba mając jeden kabelek. Może ktoś coś doradzi?
 

Max123

New member
Ja miałem podłączony kabelkiem ale ostatnio kupiłem TV UE40ES5500 i kabelek przepiąłem do TV, teraz się zastanawiam jakby podłączyć oba mając jeden kabelek. Może ktoś coś doradzi?
wystarczy spliter, rodzaj rozdzielacza sieciowego (ma własne zasilanie). Mój rozdziela sygnał z routera na cztery urządzenia sieciowe...
 

pawelll

Member
To jest zabawka wykorzystująca fakt że w typowych zastosowaniach do poprawnej komunikacji wystarczą 4 żyły w kablu sieciowym. w gniazdkach rozszywane jest 8 więc "takie coś" "wpuszcza" dwa łącza w jeden kabel :)

Rozwiązanie mało profesjonalne ale powinno działać.
 
Ostatnia edycja:

Zbylq

Member
Thx za odpowiedź, mam już i powiem że zabaweczka się sprawdziła.
Na jednym przewodzie działa net w TV i BD.
Nasz BD-C5500 niestety już poszedł w odstawkę.
Zero aktualizacji, już go nawet na stronie Samsunga brak.
Pozdrawiam.
 

Kozuch

New member
Thx za odpowiedź, mam już i powiem że zabaweczka się sprawdziła.
Na jednym przewodzie działa net w TV i BD.
Nasz BD-C5500 niestety już poszedł w odstawkę.
Zero aktualizacji, już go nawet na stronie Samsunga brak.
Pozdrawiam.
Aktualizacje są tylko że internet tv a nie całego BD niedługo dodadzą widget Orange Sport po prostu sprzęt działa dobrze dlatego nie potrzeba aktualizacji co nie zmienia faktu że już C5500 bliżej do emerytury
 
Do góry