Samsung BD-C5500

deusexe

Member
Po wgraniu nowego softu dalej przy uruchamianiu pliku wideo z napisami trzeba zmieniać ręcznie ustawienia kodowania znaków dla napisów bo wyskakuja krzaczaki - przy każdorazowym odpalaniu pliku wideo.
Dodatkowo po wgraniu softu oglądałem film z dysku pod usb i włączał się cały czas wygaszacz Samsunga (tak jak w przypadku braku aktywności w menu odtwarzacza) - czy potwierdzacie? To główne z tego co zauważyłem.
No chyba że to można zmienić w ustawieniach?

Miałem to samo i kontaktowałem się dwukrotnie ze wsparciem technicznym Samsunga zalecili oddać odtwarzacz do serwisu, ale, że Blu - Ray ma już powyżej roku to skończyła się gwarancja producenta. Więc odesłałem do sprzedawcy (NEO24) jako "Towar niezgodny z umową" zgodnie z ustawą sprzedawca musi dać rękojmię na 2 lata, i powinien zwrócić pieniądze albo wymienić na nowy w ciągu 14 dni.
 

Kozuch

New member
jakiś błąd na forum jak sie kliknie w stronę 33 przenosi do innego działu i tematu, w adresie trzeba zmienić na stronę 34 żeby wyświetlało 33
 

maciejwl

New member
ile można czekać na IPLEX w bdc5500 miał być do końca roku samsung chyba sobie jaja robi.

Jest nadzieja, że jednak się pojawi :) Napisałem do samsunga i otrzymałem informacje, że do końca lutego ma być o ile prace na widgetem się nie opóźnią - tylko oby się nie opóźniły, bo wszystko na bluray się opóźnia :(
 

fredus

New member
Jest nadzieja, że jednak się pojawi :) Napisałem do samsunga i otrzymałem informacje, że do końca lutego ma być o ile prace na widgetem się nie opóźnią - tylko oby się nie opóźniły, bo wszystko na bluray się opóźnia :(


no to mamy marzec i dalej nic nie ma :) hehe oni chyba tam komara tną i maja wszystko w nosie :) po co robic do starych br ... liczą ze ktoś wymieni na nowy model... niedoczekanie
 

maciejwl

New member
no to mamy marzec i dalej nic nie ma :) hehe oni chyba tam komara tną i maja wszystko w nosie :) po co robic do starych br ... liczą ze ktoś wymieni na nowy model... niedoczekanie

No jaja na Maksa sobie robią. Napisałem do Samsunga i dostałem odpowiedź, że przepraszają, prace na widgetem się przedłużyły i do końca marca ma się pojawić... o ile nie pojawią się kolejne opóźnienia :)
 

fredus

New member
No jaja na Maksa sobie robią. Napisałem do Samsunga i dostałem odpowiedź, że przepraszają, prace na widgetem się przedłużyły i do końca marca ma się pojawić... o ile nie pojawią się kolejne opóźnienia :)


haha ciekawe marzec którego roku :) o przeglądarce chyba można pomarzyć
 

Kozuch

New member
Coś zaczyna się dziać w menu gdzie mamy nasze aplikacje po lewej stronie w środkowym oknie jest reklama IPLEX i każą kliknąć enter żeby przejść do aplikacji niestety klikniecie przenosi nas do działu z aplikacjami i zakładki "co nowego" ale na razie nie ma tam IPLEX więc czekamy dalej.
 

fredus

New member
Coś zaczyna się dziać w menu gdzie mamy nasze aplikacje po lewej stronie w środkowym oknie jest reklama IPLEX i każą kliknąć enter żeby przejść do aplikacji niestety klikniecie przenosi nas do działu z aplikacjami i zakładki "co nowego" ale na razie nie ma tam IPLEX więc czekamy dalej.


no to iplex sie zameldowal wlasnie zrobilem aktualizacje i jest 1 film leci :)
 

Kozuch

New member
Czy ktoś używa ps3 media server na swoim c5500 jeżeli tak to czy działa wam streamowanie vob lub iso ? mi działało ale od aktualizacji ps3 ms do najnowszej wersji 1.52.1 wyskakuje "nie obsługiwany format pliku"

2 sprawa jak wam rozpoznaje c5500 mi jako Samsung AllShare z obrazkiem TV i czy edytowaliście jakoś rendery w ps3 ms z folderu renderers?
 
Do góry