Samsung B6000 i B7000 - wszystkie wielkości, wszystko o seriach.

skatedo

New member
Witam, mam ten sam problem, co panowie przede mną.
pwoznicz napisał:
Witam, mam UE55B7000 i mam problem z właśicwym zatrzymaniem pamięci USB. Po próbie bezpiecznego wyłączenia pojawia się komunikat "Urządzenie nie noże być bezpiecznie wyłączone" - czy ktoś może spotkał się z tym. Dodatkowo przy próbie odtwarzania pliku avi otrzymuję komunikat "format nieobsługiwany". Plik jest widoczny więc raczej powinien być odtwarzany ale przy próbie uruchomienia otrzymuję powyższy komunikat. Być może plik był za duży (2,5G)?
Max123 napisał:

Mam 40B6000 i ustawiłem w menu serwisowym wszystko zgodnie z intrukcjami czakiwp, jednakże nadal przy próbie odtworzenia pliku .avi wyskakuje komunikat "Nieobsł. form. pliku". Czy ktoś zdołał rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam!;)
 

piotrkol

New member
?

Może coś spaprałeś? U mnie śmiga aż miło - czasem pojawi się komunikat - nierozpoznany kodek audio - po chwili załącza głos. Sprawdź dobrze ustawienia
 

Krzychu1

New member
@skatedo
Nie przejmuj się tym komunikatem o bezpiecznym odłączaniu.Ja wkładam i wyjmuje co chwile, a to pena, a to dysk zewnętrzny.... i nic się nie dzieje.
A co do obsługi avi... /u mnie bez problemu/
- może spróbuj ponownie skonfigurować TV, zaczynając od Plug&Play /źródło sygnału musisz dać na TV, bo inaczej będzie to nieaktywne/
 

dkowi

New member
Po przejrzeniu całego wątku nie znalazłem odpowiedzi na już postawione pytanie o podłączeniu sieci bezprzewodowej.
Zatem może ktoś odpowiedzieć, czy jest to możliwe jedynie po zastosowaniu oryginalnego adaptera Samsunga (zdaje się dalej nieosiągalnego) czy też innym sposobem?
 

rafalkaka

New member
czakiwp napisał:
Witaj ..od tego jest forum aby pytać. Choć to pytanie padało już wiele razy i instrukcje są ogólnie dostępne w necieale powtórze dla Ciebie:
TV w trybie "stand by"
kolejno wcisnąc na pilocie:
INFO, MENU, MUTE, POWER
włączy się tv z menu serwisowym, więc strzałką w dół i wybierasz:
CONTROL , SUBOPTION ...pojawiają się 3 kolumny z różnymi ustawieniami..więc nic nie zmieniasz i wciąż strzałką w dól na pilocie zmieniasz 3 opcje: WISELINK MOVIE na ON, WISELINK WRITE na ON i HIGH DEVI na ON..wyłączasz tv za pomocą klawisza POWER i po włożeniu w gniazdo USB pendriva lub dysku zewnętrznego w media player masz dodatkowo dostępną opcję MOVIE :)))... ot cała filozofia. Miłego oglądania!!!
Witam jestem /bylem uzytkownikiem tego forum royumiecie Panowie i Panie zmiana komputera zapomnienie hasel i juz nowy nick :( Pozdrawiam grono ! Stalem sie szczesliwym posiadaczem B6000 w 98% bo idac po instrukcji kolegi cytowanego cos robie nie tak bo mi nie dziala . Nadmienie ,ze omylkowo wcisnolem pierwsza linie te z 400 ,500 w tzm samej kolumnie co WATCHDOG i sam juz nie wiem jak te 2 ustawienia powinnz wzgladac na ON cyz Na OFF i ile tzch mm 400 czy ile 5.. A pozatzym na pendrivie ile moze byc np. filmow . Pozdrawiam i dzieki za pomoc
 

janosh

New member
mam UE40B7000 chcialbym podlaczyc audio jakies kino domowe :dokladnie mam n-ke i HD odtwarzacz sieciowy z wyjsciem optycznym .
Co zastosowac zeby to chodzilo jak nalezy ???
 

ksvrl

New member
Łączysz kino domowe z TV optykiem i w TV ustawiasz głośniki zewnętrzne i hula przynajmniej u mnie, obecnie mam tak podłączoną PS3.
 

ork10

New member
thugnigga napisał:
Niestety jest jeszcze gorzej.
zglaszam reklamacje bezposrednio do samsunga, niestety sprzet za tyle kasy powinien spełniac jakies normy.

@Thugnigga, zareklamowałeś go w Samsungu? Co Ci powiedzieli?
 

zibolz

New member
Plug&Play

Witam, wie ktoś dlaczego na moim 46b7000 nie działa (tzn. nie jest podświetlony) Plug&Play? chciałbym odzyskać youtuba po zmianie oprogramowania.
Pozdrawiam
 

Krzychu1

New member
zibolz
Daj na źródło TV ... i PLUG & PLAY będzie podświetlony...
__________________________________________

Przy okazji, mam pytanie..???
Czy można mieć w okienku PIP-a obraz z dekodera SAT podłączonego przez EURO...???
/poprzez tą dołączoną do tv przejściówkę/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung LED UE46B6000 - test

Samsung LED UE46B6000 - test
Ale podłączmy mocniejszy sygnał SD - i co ?
Tu wygląda lepiej .
008_P1190041.JPG


Gdy sięgnęliśmy po super sygnał można nie odrywać się od ekranu.
033_P1190128.JPG


Ilość szczegółów na czarnych tłach imponująca. Wręcz skrzą niecodzienną jakością obrazu.
039_P1190144.JPG


Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthr...966#post375966
 

lelus1

New member
Problem z odtwarzaniem filmów z pena.

Szanowni uczestnicy forum.
Jestem szczęśliwym posiadaczem UE46b7000. Właśnie testuję filmy odtwarzane przez TV z pena. Mam ten sam problem, z którym raz już się ktoś "wychylił", lecz nie uzyskał pomocy w jego rozwiązaniu. Mianowicie po starcie filmu obraz nie wypełnia całego ekranu, są czarne pasy u dołu i góry oraz po bokach. Ten sam film odtwarzany prze DVD wypełnia cały ekran. Czy ktoś może wie jak rozwiązać problem. Będę wdzięczny za mądre rady.:eek:k:
 

skoczk00

New member
witam wszystkich forumowiczow
To moj pierwszy post i drugi dzien posiadania Samsung UE40B6000.
Mam pytanko czy mam moze ktos gdzies ustawienia obrazu jakie najlepiej miec, a szczegolnie do grania na PS3? Bardzo bym byl wdzieczny...
Wczoraj siedzialem pierwszy dzien i gralem 7h :D dzis rao jak wstalem to leb mi pekal a oczy czerowne jak u krolika. Czy za dlugo siedzialem, moze za blisko okolo 1,5m czy to wlasnie moze ustawienia...bede wdzieczny za odpowiedz...bo gry czekaja :D
pozdrawiam!
 

ork10

New member
No jak siedzisz 1,5m od tv przez tyle czasu to co się dziwić, że oczy czerwone. To co robisz to fajny sposób na okulary, wiem co piszę ba sam mam denka i 25 lat praktyki przed kompem po nocach. Co ci podpowiem, to nie przesadzaj z podświetlerniem i kontrastem zwłaszcza jeśli masz ciemny pokój, bo oczy się bardzo męczą, rób przerwy i patrz w dal, dodaj jakąś lampkę niedaleko tv, żeby łatwiej było oczom się dopasować do róznic oświetlenia.
 

rafalkaka

New member
Witam jeszcze raz proszę o pomoc w ustawieniu TV B6000 tak aby przez usb z pendraiva filmiki oglądać się dało .Ustawiałem jak kolega opisuje ale nie wiem czy mam dobrze ustawione opcje Watchdog i pierwszą linie w pierwszej kolumnie tę z 400,500 itd. no i czy ilość nagranych filmów ma znaczenie ? Co ja robie nie tak mój post jest na 39 lub 38 stronie tego tematu z tym ,ze klawiatura mi się zawiesiła i wyszło nie lada bagno:( Dzieki z góry za pomoc .Pozdrawiam
 

thugnigga

New member
ork10 napisał:
@Thugnigga, zareklamowałeś go w Samsungu? Co Ci powiedzieli?
Tak.. czekam na odpowiedz bo reklamacje złożylem listownie..
glosnik po "naprawie" brzeczy juz caly czas praktycznie, niezaleznie od poziomiu glosnosci przy 50-70% czestotliwosci sluchac brzeczenie... za tyle kasy tak byc nie moze.
 

ork10

New member
Mam do Ciebie jeszcze pytanie, dlaczego nie reklamujesz tv u sprzedawcy, w zasadzie nie mam pewności, ale powinieneś chyba reklamcje złożyć tam gdzie kupiłeś tv. Czekam jeszcze na efekty Twoich zmagań, bo mam zamiar w poniedziałek oddać tv do serwisu. Jeszcze jeśli możesz to napisz, czy Twój serwis sobie sam przywiózł tv, czy Ty im go zawiozłeś?
 
Do góry