Red Dead Redemption

leonidas18

New member
Czy grają po sieci można zabić przeciwnika tylko do niego strzelając czy walka wręcz z bliskiej odległości też jest ?
 

Peek

New member
Bez reklam
Z ciekawości postanowiłem sprawdzić czy rzeczywiście jak piszą serwisy internetowe gry nigdzie nie ma. Wczoraj byłem w Empiku i przy okazji poszukałem RDR, na półkach brak, po konsultacji ze sprzedawcą - nie wiemy kiedy będzie. W Media Markt czy Saturnie nie byłem, ale skoro w Empiku nie ma to myśle, że jest tak samo. Sprawdziłem też sklepy internetowe na allegro (Electronic Dreams, Mad Games, Gaames, Świat gier) i tam też nie wiedzą kiedy będą. Na allegro grę na PS3 ma jeden sklep w Sosnowcu, ale za to cena 250zł... Ma też 2 sztuki jeden gość z Anglii, ale na PS3, ja raczej kupowałbym na Xboxa. Wnioski:

- Na PS3 po znośnej cenie (200zł + wysyłka) można jeszcze dorwać
- Na Xboxa nowej nie ma nawet szans! Są tylko uzywane....
 

pav3l

New member
Bez reklam
@Peek, ale dotyczy wszystkich.
Nie wydaje wam się, że to robota wydawcy gier, czyli Cenegi? Nigdy wcześniej z żadną grą tak nie było, że jej - NIE BYŁO :p
Jak macie obie konsole, wstrzymajcie się i bierzcie na xBoxa jak się pojawią. Widziałem u kumpla i trochę fajniej to wygląda....szczególnie na dużym telewizorze....
 

Peek

New member
Bez reklam
Jutro biore swoją kopię na X360!!!

Opisze wrażenia jak czas pozwoli, oczywiście jeśli na gra na jutro faktycznie przyjdzie.
 

yasiekt

New member
Wczoraj skończyłem singla w RDR. Powiem krótko - nie przepadam za sandboxami, GTA IV było dla mnie wielkim rozczarowaniem, Infamous też niespecjalnie mi przypadło do gustu (zresztą obydwie sprzedałem zaraz jak tylko skończyłem singla) i aż sam się zdziwiłem że kupiłem RDR tak od razu bez dokładnego przyjrzenia się grze. Generalnie krótko i na temat - gra ma jedyny w swoim rodzaju klimat dzięki któremu gra jest wyjątkowa, osadzenie gry w czasach schyłku "dzikiego" zachodu było strzałem w dziesiątkę, świetnie udało się uchwycić kontrasty, niepewność i konflikty tamtego czasu, historia którą opowiada gra wydaje się trywialna ale zapewniam Was że jest opowiedziana z wielkim polotem co jest zasługą zbudowania ŚWIETNYCH postaci (voiceacting i animacje twarzy są genialne). Całe szczęście jest czym i do czego strzelać, RDR ma ten fajny-trudny do uchwycenia feeling przy oddawaniu strzału (imo dotychczas w tej generacji konsol tylko Killzone 2 dawał poczuć taką "moc" przy oddawaniu strzałów). Mielibyśmy ideał gdyby nie parę głupich błędów (poprawka w drodze, uważam że przy tej złożoności gry i tak nie jest źle jeżeli chodzi o bugi) i że gra praktycznie nie jest żadnym wyzwaniem - jest po prostu łatwa. Mógłbym bardzo dużo napisać o RDR - podsumuję krótko, frajdę daje sama jazda konno pomiędzy lokacjami. GTA IV sprzedałem po kilkunastu godzinach gry, Infamous po 10, w RDR gram już ponad 30 i jeszcze nawet nie odpaliłem multiplayera, nie mówiąc nawet o skończeniu wszystkich "Strangers". Brać w ciemno. W singlu na razie gra roku w multi raczej nie przebije BF BC2.
 

Peek

New member
Bez reklam
W piątek miałem już grać, a gry nadal nie mam. Niestety gra w nielicznych egzemplarzach na obie konsole w Warszawie jest, ale cena zabija - 240zł! W tej sytuacji nawet myslałem czy by jutro nie jechać i nie kupić za tyle, ale póki co raczej się wstrzymam.

To skandal, że taka hitowa gra jest tak słabo dostępna, co prowadzi do tak wielkiego skoku cenowego (zakładając, że normalnie gra kosztuje 180zł to jest to 30% wzrost ceny!!!)
 

Peek

New member
Bez reklam
Rzekomo mam odłożoną za 230zł w Świecie Gier na Xboxa, zobaczymy jutro ok 16 tam będę i jak bedzie to kupie a jak nie to szukamy dalej.
 

Peek

New member
Bez reklam
Sorry za podwójny post.

Oczywiście Świat Gier zrobił sobie ze mnie żart. Jak zwykle sprzedają na allegro towar, którego nie mają!!! Skandal!!! Takich sklepów nie powinno się dopuszczać do handlu, ale cóż chamstwo jest wśród nas.
 

Peek

New member
Bez reklam
Problem w tym, że jak chcesz grę dostać na Xboxa a do tego w warszawie to juz nie jest tak kolorowo. Ceny poniżej 235 nie schodzą, a i z dostępnością słabo.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Wymoderowano jeden mój post. Dziwne. Peek - zamawiaj z Anglii, wyjdzie ci ok. 200PLN, razem z przesyłką. Zamawiałem tydzień temu dodatkową sztukę i przychodzi w ciągu 5 business days. Nie czekaj na frajerstwo w Polsce, bo zapłacisz więcej i też nie będziesz pewny, czy dostaniesz.
Wystawiłeś im chociaż negata za naciąganie Klientów? Co to wo ogóle jest? Przecież oferta jest ofertą i to podpada pod zapisy kodeksu cywilnego, jakby ci się chciało, to można się z nimi wozić....
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie wystawiłem, bo nie kupiłem gry przez allegro, ale oni negatywów maja od metra(80 i ciągle napływają! np dzisiaj już wpłynęły 2 negatywy)!!! Widze, że jesteś z Warszawy czyli rozumiesz problem. Tak samo było z NBA 2K9, kupiłem grę na allegro po czym okazało się oczywiście, że nie mają jej na stanie! I czekałem 3 tygodnie aż w końcu poszedł negatyw. Wiem, że jakiś czas temu zawiesili im konto, ale niestety znów działają... NIGDY WIĘCEJ ŚWIATA GIER!!!

Co do RDR mam zaufanego gościa, który paczkę mam mieć jutro i mi sprzeda z odbiorem osobistym za 200.
 

zbynio81

Member
ja miałem okazje kupić w MM za 249zł.
Panowie mieli tylko 5 sztuk tydzień po premierze i wiedzieli jaka cene wystawić.

Sorki ale za taką cene to pomsta do nieba-nawet jeżeli brak.
Obecnie olewam to i czekam aż będą normalne ceny na Allegro używanej gry max.150zł. :)

Szlak człowieka trafia jak sobie pomyśli, że nie kupuje-ściaga piratów, osoby za 3 oryginały mają np.XBOX-a 360 przerobionego i mogą bez problemu "ukraść" gierke z netu.

A ty płać i to słono za używke więcej niż 200zł-nasówa się pytanie kto jest w tej sytuacji DURNIEM:x

polecam statystyki stworzone przez ALLEGRO:
z7968854O.jpg

z7968855O.jpg
 

Peek

New member
Bez reklam
Electronic Dreams obniżyli cenę na 229zł. Kupiłem, jutro jade odebrać. Akurat z tym sklepem mam same miłe wspomnienia:) Jak dotąd pełen profesjonalizm.
 
Do góry