Red Dead Redemption

Peek

New member
Bez reklam
Też mam taką nadzieje:)

Jeszcze co do obrazu, panowie wszyscy psioczą na GTA IV a powiedźcie ile miodu ta gra wam dała? A co do grafiki był Aliasing i doczytywanie budynków, ale... co z tego?? Liczy się radość z grania!!! A nie to, że tu czy tam wyskoczy jakiś defekt!!!

Co do RDR jestem spokojny o tą grę zarówno w kwestii gameplayu jak i grafiki. A przytaczany przedtem przykład Residenta mówi o bezsensowności takich porównań.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Prawda ,jak gra jest miodna to się takich rzeczy nie zauważa,i tak naprawde gdyby ludzie nie oglądali się na takie porównania to nikt tych róznic by nie zauważył.Granie ma być zabawą a nie męką spowodowaną tym że gdzieś wychwycono "róznice".
 

premek111

Active member
Bez reklam
Jak widać z powyższego gameplay`u grafika bez zarzutów :krol:
beczka miodu czeka przed nami :grin: mam nadzieje najpóźniej jutro dostac swój egzemplarz
pozdrawiam
 

darok

New member
Myślałem że jutro sobie zagram w tę grę ale niestety dostałem info od sklepu że dostali małą ilość i nie załapałem się na pierwszą turę wysyłek,następna dopiero we wtorek.Z tego co zauważyłem podobnie jest we wszystkich sklepach,bardzo mała ilosć na ps3,za to na spiraconego xklocka jest mnóstwo cenega dała ciała.Pozostaje jeszcze MM dzwoniłem mają jutro dostać raptem 7 sztuk resztę we wtorek,kurcze udzieliła mi się chyba jakaś gorączka na te grę by ją mieć na weekend;)
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Rzekomo wersja na X360 jest w 720p a na PS3 w 640p.
GTA4 na PS3 również chodziło w 640p, w przypadku RDR jest podobno to samo. Na pocieszenie powiem, że Alan Wake, który zrobił na Tobie wrażenie działa w 540p. To jest dopiero niska rozdziałka, a mimo to gra wygląda dobrze.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ty masz wybór bierzesz na xboxa i po sprawie

No właśnie tak kolorowo nie jest, bo PS3 mam pod Bravie a Xboxa pod Monitor HD Samsung a wole grać na TV.

Ehh... nie wiem na co brać, jakby wyszło demko to bym zadecydował a tak poczekam na wasze opinie o wersji PS3.

PROSZE O JAK NAJSZYBSZE WRAŻENIA!!!
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
No właśnie tak kolorowo nie jest, bo PS3 mam pod Bravie a Xboxa pod Monitor HD Samsung a wole grać na TV.

Ehh... nie wiem na co brać, jakby wyszło demko to bym zadecydował a tak poczekam na wasze opinie o wersji PS3.

PROSZE O JAK NAJSZYBSZE WRAŻENIA!!!
Peek, z tego co pamiętam, jesteś z Ursynowa - kopsnij się na Polaka 2c (skrzyżowanie KEN i Płaskowickiej), tam mają gierkę.... :)
 

leonidas18

New member
Jeśli ktoś z Was już ma RDR to niech napisze czy w multi jest walka wręcz (tak jak w Uncharted 2) bo na filmikach w necie widziałem tylko, że kolesie ciągle biegają i się strzelają nawet z bardzo małych odległości.
 

Peek

New member
Bez reklam
Peek, z tego co pamiętam, jesteś z Ursynowa - kopsnij się na Polaka 2c (skrzyżowanie KEN i Płaskowickiej), tam mają gierkę.... :)

Ściślej mówiąc jestem z Mokotowa, co do gierki to nie sądze, by chcieli specjalnie dla mnie wrzucać tą samą grę do dwóch konsol. Zaczekam na wasze wrażenia.

Pav3l koniecznie opisz dziś wrażenia z gry i grafiki!

EDIT: Panowie nieźle się musieliście wciągnąć w granie bo dzień premiery godzina 20:30 a tutaj wrażeń ani widu ani czadu...
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
I co, żadnych mini recenzji choćby w postaci plusów i minusów ? :)
Jak grafika ? Faktycznie taka kiszka w porównaniu do Xboxa ?
 

pav3l

New member
Bez reklam
Panowie, różnica jest widoczna, jeśli chodzi o wersję na xBoxa, na korzyść tego ostatniego. Mam jedynie możliwość porównania PS3 - Youtube (xBox), także nie mogę się bardziej konkretnie wypowiedzieć. Znowu ta różnica nie jest aż tak kłująca w oczy, żeby przeszkadzała w grze. Sama gierka niesamowicie wciąga, w sensie - nigdy wcześniej (oprócz Desperados) nie grałem w "dziki zachód", duża mapa, fajna grafa, dość przyjemnie się steruje, strzela (bardzo realistyczne są upadki postrzelonych). Gram niedługo, także wiele nie opowiem. Na początku lekkie trudności miałem z jazdą koniem - konkretniej manewrowaniem (chyba większość poruszania się po mapie będzie na koniu), ale można to ogarnąć....
 

Peek

New member
Bez reklam
A więc przede mną trudny orzech do zgryzienia...

Panowie czekamy na dalsze wrażenia!

A oto nowy-stary news porównawczy:
X360 wyciąga o konia więcej niż PS3 w Red Dead Redemption - NEO GO - Serwis magazynu konsolowego NEO PLUS

NeoGo pisze, że "Ciężko stwierdzić, która konsola wypada lepiej."

I bądź tu mądry, mam czas na zastanowienie bo grę kupuję w okolicach pierwszego.

EDIT: Mamy nowe - najlepsze dotąd porównanie! tym razem od gametrailers.
Red Dead Redemption Video Game, Console Comparison HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

I tutaj różnica nie jest już tak zauważalna, ale gra chyba i tak lepiej wygląda na Xboxie.

Coraz więcej przemawia za kupnem gry na X360.
 
Ostatnia edycja:
Do góry