Red Dead Redemption

furi_dp

New member
czy wiecie może czy ta gra będzie dostępna w wersji z PL napisami?
niby jest to logiczne skoro będzie w oficjalnej dystrubucji ale jakoś nigdzie nie znalazłem takiej informacji.

pozdr
 

Peek

New member
Bez reklam
Niestety póki co Rockstar nie lokalizuje swoich gier, miejmy nadzieje, że przy okazji RDR się to zmieni, granie z kinową wersją PL to całkiem inne granie.
 

furi_dp

New member
nie jestem jakimś namiętnym graczem i nie śledzę tego na bieżąco, ale wydawało mi się to naturalne...
ja osobiście nie widzę problemu ale np moja żona nie zna angielskiego na tyle, żeby móc swobodnie w coś zagrać a jak jej pokazałem trailer RDR to się jej spodobało, ale zapewne przez barierę językową się zniechęci.
cóż, wystarczy jej że przeszła Heavy Rain :p

pozdr
 

pawel_burzik

New member
Się kupi jak potanieje troszeczkę ta gra, bo jeśli będzie te 200zł to chyba nie kupię :/ IMO bardzo fajna sprawa z wyborami moralnymi i otwartym światem :] Gra u mnie zagości ale wpierw trzeba kupić TV bo na CRT to mordęga :/
Co do kinowego spolszczenia to jest super pomysł i inaczej się gra :] Moim zdaniem każda klimatyczna gra powinna mieć przynajmniej spolszczenie kinowe :] Wyjątek GoW 3 bo tam nie ma czasu na czytanie :p

Mam pytanie, ktoś się orientuje do kiedy jest promocja EA 2 za cenę 1?
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Sorry za offtop, ale wtrąciłem wcześniej, że granie na PC umiera. Oto argument na tego potwierdzenie. Z 8 gier jakie kupiłem (RDR kupie) od początku roku (ok 6 miesięcy) na PC zagrałbym w 3... Oto lista:

Zagram bo mam konsole:
- Heavy Rain
- GoW III
- Alan Wake
- Fifa World Cup 2010
- Red Dead Redemption
- Bioshock 2
- Battlefield: Bad company 2
- Splinter Cell Conviction

Zagrałbym na PC:
- Bioshock 2
- Splinter Cell Conviction
- Battlefield Bad Company 2

5 Gier (i to jakich!) robi różnicę prawda? Jeszcze raz sorry za offtop

Co do RDR, to gra cieszy się bardzo dużym powodzeniem na allegro, na aukcjach sprzedaje się po 17-22 egzemplarzy.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Zamówiłem,choć obecnie nie jestem zbyt czasowy to ten tytuł mnie skusił.Myślałem o Alan Wake ale Alan poczeka,Dziki Zachód w pierwszej kolejności :D
 

Peek

New member
Bez reklam
Przez co zamówiłeś? Allegro czy jakiś sklep?

PS. Ja bym jednak wybrał Wake'a na początek.
 

Peek

New member
Bez reklam
Takie rzeczy jak na tych obrazkach to nie wina portu tylko kalibracji TV. Na jednych ustawieniach lepiej jest na Xboxie, na drugich na PS3. Nie sądze, żeby to była wina złego portu.
 

pawel_burzik

New member
Ja jednak tak, silnik graficzny oraz gry jest ten sam z GTA IV (chyba), i jest ta sama rozdzielczość co w GTA IV 1126x640, spadki FPS są w podobnych momentach co w GTA, czyli szybsze akcje z kowbojami etc. Na samym dole, postu masz komentarz autora.

Spójrz jeszcze na trawę, czy to wina kalibracji TV?
 

premek111

Active member
Bez reklam
Bez przesady z tymi porównaniami,chodzi o miód.W wielu grach w porównaniach gry na xbox`a wygladały "lepiej" i wybierałem wersje PS3,powód prosty - wiecej znajomych online na PSN.Więc nie przejmuj sie .
 

Peek

New member
Bez reklam
Bez przesady z tymi porównaniami,chodzi o miód.W wielu grach w porównaniach gry na xbox`a wygladały "lepiej" i wybierałem wersje PS3,powód prosty - wiecej znajomych online na PSN.Więc nie przejmuj sie .

Dokładnie chodzi o miód. A czy tak naprawde zauważysz różnicę gołym okiem jak gra jest w ruchu?

PS. Tak, moim zdaniem tak małe różnice to wina kalibracji wyświetlacza na którym były robione testy obrazu. Identyczna sytuacja była z Resident Evil 5, a grafika w końcu była taka sama.
 
Ostatnia edycja:

pawel_burzik

New member
Może przesadzam (na 100%), ale R* powinno się nauczyć po GTA 4, wiem tylko tyle że gra idzie na drugi plan, powód promocja EA :p Jak powiecie, że gra miodona to kupię :p Ale w następnym tygodniu :E
 

premek111

Active member
Bez reklam
Dokładnie,nikt chyba nie ma zamiaru ślęczeć przed ekranem TV i przyglądac się każdemu szczegółowi lub liczyc klatki :-D
Gre możesz brać w ciemno
 

Peek

New member
Bez reklam
Moim zdaniem takie porównania nie mają zbytnio sensu. Tak naprawdę zależy kto ma jaki i jak skalibrowany TV, tak jak pisałem wcześniej tak samo miałobyć z Resident Evil 5, że grafa niby lepsza na Xboxie, a w końcowym efekcie była identyczna. Tym bardziej, że Rockstar stawia w przypadku RDR na PS3 (eksluzywne dodatki), więc na pewno nie powinniśmy być pokrzywdzeni.

A tak jak napisał Premek, liczy się miód, cieszmy się grą.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Peek ma racje , RE5 wygladał dokładnie tak samo,po co ktos w ogóle robi takie porównania ? bez sensu.
Mam nadzieje że spotkamy sie w trybie Free Roam i postrzelamy :)
 
Do góry