Red Dead Redemption

premek111

Active member
Bez reklam
No własnie,ja chyba jednak biore na x`a.Wczesniej takie gry jak GTA IV ,AC2,RE5,MW2 które były czesto porównywane brałem na PS3,tym razem inaczej.
pozdrawiam
 

pav3l

New member
Bez reklam
hm...po blisko 3 godzinach gierki nie wiem za bardzo co wam powiedzieć, żeby nie spoilować. Generalnie jest maaaaasa!!! Zeby zakupić naboje, broń, jabłko (podnoszące staminę koniowi), czy inne niezbędne rzeczy (leki itd), potrzeba $, które można zdobyć na różne sposoby. Wykonywać wątki poboczne - i tu nie chcę nic mówić, bo zepsuję zabawę (o wątku głównym też nic nie powiem) - od pogoni za bandziorem (opcja do wyboru dead or alive: w przypadku pierwszym plądrowanie zwłok +$, w przypadku drugim +$$$ za dostarczenie gościa) do wykonywania normalnych czynności cowboy'a - zagonić bydło zagubione na prerii do zagrody.
Gra zaskakuje mnogością niespodzianek, na które można nadziać się szwendając się po prerii......
np. jest niezła rzeźnia jak nasz bohater jest zaatakowany przez kuguara.....czy niedzwiedzia....
- A propos tych ostatnich. Za nie też dostajemy $ - bo zabiciu jest opcja skin animal i....widzimy patroszenie:wink: a furę mięcha możemy opylić w mieście.....:blagam:
Jest kupa fajnych patentów (np. jeden z "przyjaciół" bohatera z którym się zadajemy - mocny hardcore, koleś jest przesadzony), ale nie chcę mówić: po pierwsze zepsułbym zabawę, po drugie zbyt krótko gram, duuuużo jeszcze przede mną....
Z oczywistego względu nie opowiadam o pojedynkach, pogoniach itd...które są niesamowite!
Szacun dla deweloperów za super realistyczne przedstawienie postrzelonych gości, w zależności od tego gdzie dostał!!!
Dla mnie gierka WYMIATA!:grin:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Żeście mi smake zrobili niesamowitą na tą grę :D Takie pytanko poboczne. Czy jest ona wydana w języku PL?
 

Peek

New member
Bez reklam
U mnie sytuacja się skomplikowała. Najprawdopodobniej do połowy czerwca nie zagram, bo niestety nie będę miał czasu :(, chociaż gra kusi.

Na razie w wolnym czasie (którego i tak tyle co kot napłakał:-() skończe Alana Wake'a (fabuła naprawde mistrzostwo świata - posiadaczom obu konsol polecam!!!).

Ehhh... dziki zachód musi poczekać...
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja gre dostałem wczoraj (wersja x ).Gra sprawiła że cieszyłem sie jak dziecko,Dziki Zachód w grze jest fenomenalny.Na razie mam za soba okolo 2 godz,niestety tak jak Peek cierpie na brak czasu wiec na dluzsze sesje z gra nie moge sobie pozwolic.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Panowie, u mnie podobnie. W tym tygodniu zagram może trochę, od piątku mnie nie ma przez około dwa tygodnie....:sad:
 

macek

New member
Bez reklam
Dla mnie gra jest swietna,sczegolnie taka odskocznia od ostatnich tytulow MW2,BBC2,HR.
Klimacik super.
 

darok

New member
Gra przednia klimat klimat i jeszcze raz klimat dzikiego zachodu jak ta gra oddaje jest świetny,ta muzyka i odgłosy koni,wystrzałów itd, jest niesamowity.Ci co wychowywali się oglądając sobotnie westerny za czasów dzieciństwa i czytających książki Karola Maya,(do których ja należę) ta gra to obowiązek.Ta gra potrafi zrelaksować człowieka po pracy widoki zapierają dech w piersiach co prawda grafika nie powala na kolana ale gra nadrabia wszystkim innym co poza grafiką się liczy
 

pav3l

New member
Bez reklam
Panowie, są bugi.
Natknąłem się na jeźdźca na koniu, który miał kopyta do wysokości kolan....schowane w ziemi....
Dziwnie to wyglądało.:fool:
Latających saren jeszcze nie widziałem.:!:
 

kapsell

New member
Bez reklam
Owszem bugi sa, animacja potrafi czasem chrupnac i dorysowywanie sie np budynkow przed nosem zdarza sie czesto.
Ale to nic, bo gra jest swietna.
 
Do góry