Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Savron kolego , ja Ci nie podpowiadam bo zielony jestem w temacie ,wiec sam rozumiesz ;)

Piramida moze by cos podskoczyl , ale dzieciak przepadl - podobno prosiak go wchlonal ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobrze kombinujesz małolat :grin:
Chwilowo z filmów nie ma żadnych ciekawych nowości,które by mnie interesowały,więc mam więcej czasu na gierczenie ;-)
A w co ? ;-)
Na początku za bardzo nie mogłem się przekonać do tego tytułu,jednak po pewnym czasie klimat się rozkręcił i już się wczułem :D
Śmigam sobie z rudą :mrgreen:
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Dobrze kombinujesz małolat :grin:
Chwilowo z filmów nie ma żadnych ciekawych nowości,które by mnie interesowały,więc mam więcej czasu na gierczenie ;-)
A w co ? ;-)
Na początku za bardzo nie mogłem się przekonać do tego tytułu,jednak po pewnym czasie klimat się rozkręcił i już się wczułem :D
Śmigam sobie z rudą :mrgreen:

Ze co? Z jaką jeszcze ruda? W co Ty grasz?
PANTO, w co on gra? Jaka ruda, kurde? Symulator randek czy co? Same pytania z tym Piramida. Możesz pisać w języku Polskim, aby potem ludzi sobie głowy nie zwracali myślami, co to za gra!!!!! :evil::evil::evil:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ze co? Z jaką jeszcze ruda? W co Ty grasz?
PANTO, w co on gra? Jaka ruda, kurde? Symulator randek czy co? Same pytania z tym Piramida. Możesz pisać w języku Polskim, aby potem ludzi sobie głowy nie zwracali myślami, co to za gra!!!!! :evil::evil::evil:

Dzika z niej kobitka.A jak ujeżdża :grin:
 

pantomima

Banned
Ze co? Z jaką jeszcze ruda? W co Ty grasz?
PANTO, w co on gra? Jaka ruda, kurde? Symulator randek czy co? Same pytania z tym Piramida. Możesz pisać w języku Polskim, aby potem ludzi sobie głowy nie zwracali myślami, co to za gra!!!!! :evil::evil::evil:

Nie wiem wlasnie co On opowiada...
Z jakas ruda , chyba w bierki przez telefon ;)

Nie wezmie sie za porzadne gry , tylko wymysla jakies dziwne akcje operacje...
Ten dzieciak jest nieodgadniony ;)


Piramida - z ruda to sie fajnie smiga... no domyslasz sie gdzie :)
 

pantomima

Banned
Pomysle , ale tylko chwile i troche pozniej ;)
Obecnie mam urwanie glowy !

Poluje na muchy w chacie !
Nalazlo tego badziewia !
Rozumiesz - rano/po poludniu muchy , wieczorem komary !
Jak tu zyc, jak tu grAc ?! ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Pewnie to Prosiak przyciąga muchy i komary ;-)
Moj klimat ;)
Ciekawe co z tego wyjdzie ostatecznie..

Przeczytałem,że gra starcza tylko na 6-8 godzin,z tym,że nie będzie droga jak zazwyczaj nowości na PS4 - około 125 zł (ponoć tylko cyfrowo).
Także poczekam na opinie i pomyśli się... ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Na początku za bardzo nie mogłem się przekonać do tego tytułu,jednak po pewnym czasie klimat się rozkręcił i już się wczułem :D
Śmigam sobie z rudą :mrgreen:
Ruda ma to do siebie, że im głębiej tym lepiej :razz: Początek z nią lekko nużący, ale jak się już rozkręci to jest mega :D
Hellblade na pewno sprawdzę. Szkoda że będzie dostępny tylko w cyfrze ale jak na grę niezależną wygląda bardzo dobrze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ruda ma to do siebie, że im głębiej tym lepiej :razz:

:-D

Początek z nią lekko nużący, ale jak się już rozkręci to jest mega :-D

No właśnie.Początek taki średni,później gra nabiera tempa i można się fajnie wkręcić w ten świat :grin:
Ogólnie delektuję się tym tytułem,nie chcę go za szybko skończyć i oprócz misji,zwiedzam sobie okolice :mrgreen:
Ale 18 % gry już pyknęło ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Seizik,właśnie,dopiero rozkminiam te trofea... :-D
Widzę,że w niektórych grach jedna Platyna to nie jest 100 % ;)

Ale często,żeby mieć Platynę,trzeba przejść grę kilkukrotnie na różnych poziomach... ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Platyna wpada zawsze i dopiero po zdobyciu wszystkich trofeów w grze i faktycznie nie zawsze jest 100%.

Niekoniecznie kilkukrotnie. Jeżeli gra ma osobne trofea za każdy poziom trudności, to grając na najwyższym dostajesz po ukonczeniu trofea również za te pozostałe:D
Platyna do wbicia w Horizon jest akurat łatwa i przyjemna.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Platyna wpada zawsze i dopiero po zdobyciu wszystkich trofeów w grze i faktycznie nie zawsze jest 100%.

Niekoniecznie kilkukrotnie. Jeżeli gra ma osobne trofea za każdy poziom trudności, to grając na najwyższym dostajesz po ukonczeniu trofea również za te pozostałe:grin:
Platyna do wbicia w Horizon jest akurat łatwa i przyjemna.
Ja wiem,że niekoniecznie,ale żeby ją dostać,przejdź np. 'Uncharted 4" w mniej niż 6 godzin :grin:
A serio,to raczej ciekawostka :wink:

Podobno platyne bardzo latwo zdobyc z ruda :wink:

Nawet taki niedoswiadczony mlokos jak Piramida , mysle ze sobie poradzi ;P

Ty nawet jednego trofeum byś nie zdobył :grin:
 
Ostatnia edycja:
Do góry