Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dla Ciebie najlepszy będzie Crash Bandicoot ;)


No GTA to nie jest.

A co do Hitmana, to też masz tylko 3 misje szkoleniowe w demie?
Jest tam coś więcej, bo nie znalazłem?
Sam w sobie ok, ładna i przyzwoita grafika (PC), ale jakoś nie porywają te misje.
Wejdż tu, przebierz się w tamto, zabij tego, uważaj na strażników, wyjdz, misja zakończona.
 

pantomima

Banned
Przeniesione z innego tematu :

Pewnie dziś/jutro pęknie finał "Uncharted 4".
Zastanawiam się co dalej... ale chyba zaległy "Watch Dogs 2" :wink:
Mam jeszcze "Horizon Zero Dawn",z tym,że wziąłem go w promocji z konsolą,a średnio mnie jara... no chyba,że się wkręcę... :wink:


No wlasnie z Horizon Zero Dawn mam podobna rozkmine i problem zarazem - obawiam sie , ze srednio sie wkrece w ta gre .

Bardziej czasochlonne granie planuje na jesieni - Crasha bd chcial kupic i pograc (moja pierwsza gierka na ps1 ktora przeszedlem- sentyment , zarazem rowniez zajebiszcza zabawa), Tekkena i cos tam pewnie jeszcze po drodze .

Teraz jedynie czaje sie na Nier Automate ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Podpowiedzcie co kupić - Xboxa One czy PS?
Młody koniecznie chce spieniężyć gotówkę, a 360-tka pomału pada....
Mają obecnie od cholery gier na 360, więc w przypadku XBoxa część gier już by mieli.
 

pantomima

Banned
Podpowiedzcie co kupić - Xboxa One czy PS?
Młody koniecznie chce spieniężyć gotówkę, a 360-tka pomału pada....
Mają obecnie od cholery gier na 360, więc w przypadku XBoxa część gier już by mieli.

Henry nie sciemniaj ! Sam dla siebie chcesz kupic konsole , ale nie chcesz sie przyznac i wplatujesz w to mlodego ;)

Wedlug mnie zdecydowanie pleyaka - dostepnosc gier to glowna zaleta jak i przewaga tej konsoli nad X.boxem .
 

piechu

Member
Bez reklam
Jeśli koledzy mają zarówno Xone jak i PS4, dodatkowo młody naprawdę będzie korzystał ze zgromadzonej biblioteki gier na X360 to wybór jest oczywisty - Xone. Jeśli ta biblioteka gier ma marginalne znaczenie to kupiłbym PS4 - trochę lepsza wydajność w stosunku do XOne no i znacznie lepsza biblioteka exów.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Henry nie sciemniaj ! Sam dla siebie chcesz kupic konsole , ale nie chcesz sie przyznac i wplatujesz w to mlodego ;)

Wedlug mnie zdecydowanie pleyaka - dostepnosc gier to glowna zaleta jak i przewaga tej konsoli nad X.boxem .
Ostatnio grałem chyba w listopadzie w Forze z kierownicą i to tyle ;)
Właśnie... czy kierownica z 360-tki podpasuje do One?


Jeśli koledzy mają zarówno Xone jak i PS4, dodatkowo młody naprawdę będzie korzystał ze zgromadzonej biblioteki gier na X360 to wybór jest oczywisty - Xone. Jeśli ta biblioteka gier ma marginalne znaczenie to kupiłbym PS4 - trochę lepsza wydajność w stosunku do XOne no i znacznie lepsza biblioteka exów.
W sumie sami by chcieli chyba zmienić na PS'a ;)
Faktycznie są takie różnice na korzyść Sony?
 

piechu

Member
Bez reklam
To nie są ogromne różnice w wydajności ale jednak są. Możesz zajrzeć na kanał YT Digital Foundry - tam bardzo fajnie porównują wydajność tych samych gier na różnych platformach. Zdecydowanie jednak największą przewagą PS4 nad XOne jest biblioteka gier - bez dobrych exów nawet mocarny Xone X niewiele w przyszłości zwojuje.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Znasz mnie :) a co do GTA, to i owszem. Ta gra nie ma sobie równych - w dalszym ciągu.. Odpaliłem ostatnio po rocznej przerwie i zabawy co nie miara. Odpalam takiego Hitmana i pierwsze co, sprawdzam czy można wypaść po za barierę z taśmy. No i tyle mi wystarczy. Te zamknięte, ograniczone otoczeniu traci mi archamizmem już :)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Z domu (żonka,córka,pies,playstation 1 - pod telewizorem) oraz pleneru :D
Giera ukończona.KOZAK.Polecam !!! :eek:k:

128e22.png

21c059.png

337ae0.png
 

piechu

Member
Bez reklam
Uncharted to bardzo udany system seller, właśnie dzięki takim tytułom PS4 się sprzedaje. Gra lekka, łatwa i przyjemna, z bardzo fajnym i wciągającym scenariuszem i wyglądająca obłędnie.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawy jestem co z tego wyjdzie... ;-)
(za 1,5 miesiąca premiera)

Cytat :
Celtycka wojowniczka udaje się w niebezpieczną podróż do wikińskiego piekła, by stoczyć walkę o duszę swojego zmarłego ukochanego...

[youtube]iGMFEPEHrG0[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Pytanko. Muszę kupić dysk twardy do PS4 , bo już nie mam miejsca na dysku. Któż ma jakiś sprawdzony,który na 100% współpracuje z PS4. Bo na forach po różnemu piszą. Że SEAGATE Expansion dobrze odpala, inne że najlepszy to Verbatium itd. Problem w tym ,że ta durna firma z Japonii nie podaje listy dysków , które bez problemowo współpracują z PS4. Na przykład dyski WD nie chcą odpalać się z PS4 i td. Podpowiedz cie , jak któż ma sprawdzony,zewnętrzny ,bezproblemowo pracujący z PS4 dysk twardy. Dziękuje.
 
Do góry