Ps4 czy warto

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A ja sobie śmigam po lesie :D

265b4f.png
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A ja sobie śmigam po lesie :D

265b4f.png

:x Jesteś , dzieciaku. Bąki mówisz puszczamy :D. I kto to mówi , z takim avatarem , z domu nie wychodził by:p:D

Gdzie Ci ten kod wysłać , na priv czy na konto? ;-)
Dla czego tej fotki "w nie widzę lesie" ? Odsyła mi do jakieś stronki:x
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Widzę,że Panto już przekazał :mrgreen:
Awatar zmienię,wybrałem na szybko z tam dostępnych... ;)
Kod tylko i wyłącznie orkiem pocztowym :D
U mnie screen działa normalnie (Firefox i Chrome) ;)

Savronik,widzę,że nie obijasz się na warsztacie :D
[youtube]ngQPbk4H9Dw[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
;-)Od razu widać że jesteś świerzak w konsolach :p. Nic mi Panto nie dawał. Wystarczy wejść w listę znajomych i będzie cały spis. Ale masz dużo czasu , nauczy się.:p
 

3echo

Member
Bez reklam
Może nie na temat...ale czy czyściliście swoje konsole od środka?Po trzech latach użytkowania wziąłem sie za czyszczenie.Normalnie szok!!!Jaka cisza.Od pewnego czasu chodziła jak piekarnik.Za każdym razem myślałem,że żona pizze robi.Pizzy się nie doczekałem a jak szumiało tak szumi.
Sprawa banalna.Wszystko pokazana na YT.
Jak już było o tym pisane,to sorry,ale szkoda mi urlopu by przeczytać 500 stron.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Mowisz Nier Automata... ?
Sprawdzilem demko i nawet mi sie spodobala gra , ale jestem srednio do niej przekonany ,jest wporzadku , ale tak jakby czegos mi brakuje , choc chyba zaryzykuje ;)

Obcy jest bardzo ok , ale za malo rozpierduchy chyba co....
To tylko demo, wiec nie jest miarodajne do pełnowartościowej produkcji.
Obcy Izolacja to przedewszystkim skradanka z genialnym klimatem rodem z pierwszej części filmu. Malo tutaj strzelania, a więcej kombinowania, ukrywania się i uciekania przed obcym. W grze nie masz nawet broni którą dałoby się go zabić :razz: gra jest trudna, dużo zgonów (jak w BB :D) i save możliwy tylko w określonych lokalizacjach. Jak chcesz rozpierduche jak w COD czy Battlefield to nie ta pozycja. Moim zdaniem najlepsza gra w świecie obcego, a ogralem na prawdę dużo tytułów z tej serii. AVP z PS3 czy Colonial Marines mogą temu co najwyżej possać kciuka.
 

pantomima

Banned
Wiem wiem , jak to jest z ta miarodajnoscia .
Na przykladzie DS3 juz sie przekonalem - na starcie gra srednio mi podeszla , wrecz zniechecony bylem po jej odpaleniu , ale pozniej .... o chlopie ;)

Odnosnie Obcego - to faktycznie ,z tego co pisza to gierka jest mega klimatyczna .
Pewnie pogram , ale wczesniej zajme sie Nier Automatą, choc ciezko bedzie sie zajac graniem jak na zawnatrz taka aura .
Lato panie dzis wystartowalo ;)
 

vectra1

Member
Bez reklam
Ktoś testował czy to faktycznie daje możliwości dwóch konsol w jednym pudełku ?
Ciężko mi uwierzyć, że jest tak pięknie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nikt nie testował, bo to projekt DIY, gość upchał bebechy dwóch konsol w jednym pudełku. Do zrobienia jak widać, fajny projekt.
Ciekawe jak z temperaturami.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przeniesione z innego tematu :

Pewnie dziś/jutro pęknie finał "Uncharted 4".
Zastanawiam się co dalej... ale chyba zaległy "Watch Dogs 2" :wink:
Mam jeszcze "Horizon Zero Dawn",z tym,że wziąłem go w promocji z konsolą,a średnio mnie jara... no chyba,że się wkręcę... :wink:
 
Do góry