Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
GTA wygląda świetnie, ale nie jest to fotorealistyczna grafika.
Ma już swoje lata, za to nadrabia żyjącym światem, niemal wszystko można dotknąć, rozwalić, dojechać. Fizyka też jest świetna.
Reszta typu podejdż tu, weż to i zanieś tam, przy czym jest się prowadzonym za rączkę, to nie dla mnie.
To raczej film interaktywny, a nie gra.
Zresztą dla mnie jest GTA, a potem dopiero reszta gier.
 

Dubek

Member
Bez reklam
No to ja mam całkiem inaczej, nie lubię w ogóle GTA :p Wolę gry jak Uncharted, Heavy Rain, Beyond, MGS czy Tomb Raider. Do takiej typowo fotorealistycznej grafiki to jeszcze daleko ale taką jak na trailerze TLoU II można już spokojnie osiągnąć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
To że trailer jest na silniku gry,nie oznacza,że ona sama będzie tak pięknie wyglądać,mieć identycznie wysokie tekstury,cienie,atyaliasing itd. ;)
 

Dubek

Member
Bez reklam
Na pewno aż takich może nie będzie miała ale sam fakt że silnik gry potrafi to wygenerować to już coś, że to nie jest renderowany filmik. Co do TLoU II o grafikę jestem spokojny, grę robią chłopaki od Uncharted więc graficznie na pewno będzie bardzo dobrze.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
MS może sobie zrobić Scorpio, które podobno "ma pozamiatać" jak wieszczą niektórzy ale to właśnie "ekskluziwy" stanowią o sile platformy a w tym przypadku PS jest niezagrożone.
Microsoftowi nie pomoże nawet 10 teraflopsów w odzyskaniu bazy klientów jeżeli nie będą mieli dodatkowo dobrych gier na wyłączność. Forza i Gearsy to niestety mało.

To że trailer jest na silniku gry,nie oznacza,że ona sama będzie tak pięknie wyglądać,mieć identycznie wysokie tekstury,cienie,atyaliasing itd. ;)
O Naughty Dog jestem spokojny, oni zawsze wyciskają z konsoli wszystko co tylko się da. To nie jest Ubisoft ze swoimi kapiszonkami, gdzie ludzie po premierze zastanawiają się, czy grają w to co oglądali na długo przed premierą. Poza tym exy są zawsze dopieszczane na maksa w oprawie wizualnej. Nawet jeżeli jakiś downgrade ta gra zaliczy, to nie sądzę żeby rzucało się to w oczy. Na PS4 różnice będą widoczne, ale to wszystko jest prezentowane na wersji pro.
Oficjalny trailer z gameplaya Hoizon również prezentuje się świetnie.

[youtube]hPmPMkfVoDQ[/youtube]
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Oceny Last Guardian. Jak widać, gra nie dla wszystkich.

Hardcore Gamer - 100 / 100
Digitally Downloaded - 100 / 100
GameSpot - 90 / 100
ZTGD - 90 / 100
PlayStation Universe - 90 / 100
Attack of the Fanboy - 90 / 100
NZGamer - 90 / 100
Post Arcade (National Post) - 85 / 100
Destructoid - 85 / 100
Paste Magazine - 85 / 100
TheSixthAxis - 80 / 100
USgamer - 80 / 100
Game Informer - 80 / 100
Polygon - 75 / 100
EGM - 75 / 100
IBTimes UK - 70 / 100
IGN - 70 / 100
CGMagazine - 65 / 100
The Jimquisition - 65 / 100
GamingTrend - 60 / 100
Slant Magazine - 60 / 100
 

pantomima

Banned
Piechu - i jak tam ten Uncharted , bo pewnie juz sie pobawiles troche ?
Ja dzis zamowilem Nfs Rivals, Bloodborne,Ratchet & Clank tak juz na swieta ;)
Daj znaczka czy gierka wchodzi , to moze jeszczd dorzuce ten tytul.
 

piechu

Member
Bez reklam
Konsola dziś zakupiona ale jeszcze nie dotarła. Prawdopodobnie będę miał ją jutro lub najpóźniej pojutrze :) Jeśli zaś chodzi o granie to czas pewnie uda się wygospodarować w weekend ;) Kolejną grę dostanę od Żony pod choinkę :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:
Do góry