Ps4 czy warto

pantomima

Banned
Prosta decyzja .
Tez bym wolal kupic nowke .
Przyjemnosci z pierwszego unboxingu nie zrekompensuja nawet te 3 stowki ;)

Pamietam jak czlowiek Kikiego przywiozl mi sprzet .
Ledwo wszedl a juz Go gonilem , bo chcialem jak najszybciej w samotnosci przejsc do otwierania.
Niestety tv otworzylismy razem . Skradl mi cala frajde , no ale takie byly wymogi ;)
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Na pierwszy rzutnoka jest super wypas. 1 wyścig wprowadzajścy i amg. Luks. Potem niewiadono co gdzie i jak i czym jezdzić no ale jak już znajdziesz.to jest jeżdzenia kupe. Musze gdzie nfs pożyczyć. Last of us po prawie godzinie mnir zmęczył.. Jak jutro kolejna godzina mnie zmeczy to wymiękne.. Bo takie zachwyty ochy i achy... Historia może i ciekawa, graficznie widać ok, nie jest to jakiś mega skok technologiczny którego sie spodziewałem.. Gra jak gra. Czekam na kolejną godzine tymczasem pota spać :p

Gogle vr za droga i wydaje mi sie że niedopracowana jeszcze
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Jest single. Zaczyna się wiadomo o shitów mini, beatle czy jakies reno. Potem wiadomo lepiej. Ale dużo jest do kupienia w ps store dla mnie to jakiś żart.
Jak Driveclub to koniecznie z tym seasson passem https://store.playstation.com/#!/pl...re_EMEAR_Always_ON_Google&emcid=ps-we-5-89521
W promocji można go zgarnąć za niecałe 20 złociszy. Dopiero wtedy zaczyna się zabawa bo dochodzi 176 nowych zawodów i 38 aut. A jak dodatkowo dokupisz jeszcze dodatek Bikes, to masz praktycznie 2 gry w 1.

Last of us po prawie godzinie mnir zmęczył.. Jak jutro kolejna godzina mnie zmeczy to wymiękne.. Bo takie zachwyty ochy i achy...
Nie marudź tylko graj dalej :) Początek jest bardzo stonowany i stanowi wstęp do świetnej historii. To nie COD gdzie po pierwszym loadingu zaczyna się rozpierducha :D Zresztą po godzinie to nawet nie spotkałeś Ellie, a zabawa zaczyna od momentu kiedy trzeba ewakuować się z miasta. Im dalej tym lepiej. Dla mnie TLOU to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Piechu - i jak tam ten Uncharted , bo pewnie juz sie pobawiles troche ?
Ja dzis zamowilem Nfs Rivals, Bloodborne,Ratchet & Clank tak juz na swieta ;)
Daj znaczka czy gierka wchodzi , to moze jeszczd dorzuce ten tytul.
A grałeś w poprzednie 3 części Uncharted?
Ten Bloodborne to podstawka czy GOTY z dodatkiem Old Hunters?
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Jak Driveclub to koniecznie z tym seasson passem https://store.playstation.com/#!/pl...re_EMEAR_Always_ON_Google&emcid=ps-we-5-89521...
W promocji można go zgarnąć za niecałe 20 złociszy. Dopiero wtedy zaczyna się zabawa bo dochodzi 176 nowych zawodów i 38 aut. A jak dodatkowo dokupisz jeszcze dodatek Bikes, to masz praktycznie 2 gry w 1.

mam pożyczoną, niewiem czy jest sens kupowania nawet za 20 zł ;) zobaczymy

Nie marudź tylko graj dalej :) Początek jest bardzo stonowany i stanowi wstęp do świetnej historii. To nie COD gdzie po pierwszym loadingu zaczyna się rozpierducha :D Zresztą po godzinie to nawet nie spotkałeś Ellie, a zabawa zaczyna od momentu kiedy trzeba ewakuować się z miasta. Im dalej tym lepiej. Dla mnie TLOU to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

No dobra zobacze co tam dalej piszczy w trawie. W CoD taka ciągła nawalanka też męczy.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ace Combat możliwie że kupie jak będzie dobra cena ;) Samoloty to moja 3 miłość :D To było do przewidzenia że kolejna część będzie ;)
6 część mam na ps3 i fajni się grało.
 
Do góry