Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Pisałem już kilka stron temu, że jaram się na tą produkcję. Jeszcze nigdy nie czekałem tak na żadną grę :p
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Kojima powiedział ze wyjedzie na pewno przed igrzyskami w Tokio :D Ma to być jego najlepsza gra, będzie dużo akcji i po kilku godzinach gracz zorientuje się że gra w coś zupełnie innego czym gra była na początku. Czekamy :D
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie jestem wielkim fanem wyścigów więc u mnie na półce z tego typu gier leży tylko Driveclub, ale czekam na GT Sport. Plusa nie opłacam, preferuję głównie SP ale czemu nie, może zdecyduję się na jakiś abonament.
 

pantomima

Banned
Zerkam na youtube i filmy z Nfs Rivals .
Mapy , trasy sa ludzaco podbne do tych z Nfs The Run , czy mi sie tylko wydaje..?
W ogole jakby ta sama szata graficzna ! No jak w The Run ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Bo to need for speed. Jak ma sie to czymś różnić? Jedno i to samo. Tylko poprzestawiane..

Nie jestem wielkim fanem wyścigów więc u mnie na półce z tego typu gier leży tylko Driveclub, ale czekam na GT Sport. Plusa nie opłacam, preferuję głównie SP ale czemu nie, może zdecyduję się na jakiś abonament.

Nie kumam tego. Tracisz czas i życie na sp... A tak to pogadać można, pograć razem itp itd. Zawsze coś nowego a single to single. Taśmowo jedno i to samo skrypty i skrypty
 

pantomima

Banned
Multi to mega frajda z prawdziwej rywalizacji .

Caparzo , zwyczajnie nie lubisz nfs'a . Ja wrecz przeciwnie .
Szkoda ze zaden z Was go nie ma, mozna byloby pograc .
Ja na swieta lykam the Rivals ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Nie kumam tego. Tracisz czas i życie na sp... A tak to pogadać można, pograć razem itp itd. Zawsze coś nowego a single to single. Taśmowo jedno i to samo skrypty i skrypty

U mnie na 1 miejscu są zawsze single playerowe tytuły. To nie tylko skrypty, ale wspaniała fabuła i historia, która w większości przypadków jest lepsza niż w niejednej hollywodzkiej wysokobudżetowej produkcji. Polecam zagrać chociażby w Heavy Rain, Beyond, The Last of Us, Uncharted, Until Dawn Wiedźmina. Takie gry na długo pozostają w pamięci. A teraz kilka najnowszych smaczków na PS4. Ja właśnie dla takich gier kupuję się konsolę.

[youtube]ru5IU8bGx3A[/youtube]
[youtube]6f5cB0h8OEU[/youtube]
[youtube]0siGVASN9PQ[/youtube]
[youtube]2ofRRUVBIY0[/youtube]
[youtube]pKfxBKLnI9Q[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry