Ps4 czy warto

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja za to pierwsze słyszę, ale nie śledziłem na bieżąco.
Ma to może jakiś wątpliwy sens, aczkolwiek dla mnie to spory minus.
Dla mnie głównie liczy się online, reszta to tylko dodatek, a już miałem pisać, że co parę dni zastanawiam czy się nie skusić.
Idąc dalej, to może będą weryfikować jakość audio czy wielkość tv, bo przecież też może to mieć wpływ na rozgrywkę.
Masz jakiegoś linka który to dokładnie objaśnia?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic się nie przejmuj, granie z komputerem też jest równie emocjonujące :D

To ja się pytam, jaki jest sens PRO dla kogoś kto gra tylko w online (jak ja).
 

pantomima

Banned
Jakos musialem przeoczyc ta wspominke Piramida .

Powiem tak - duza fama z ta ps4pro ale rownie duzo niuansow ktore delikatnie rozczarowywuja...
 

pantomima

Banned
A co moge napisac jak praktycznie wszystko wiadomo .
Pospieszyli sie troche i to chyba tyle .

Myszator dostal bana ? - och jej , jak mi przykro :p
 

pantomima

Banned
Ale doskonale wiesz co , min to o czym wspomnialem linijke wyzej ,brak natywnego uhd,brak napedu uhd itp itd + to ze za chwile wyjdzie Scorpio i zmiecie psx.a a Sony na bank nie wypusci w najblizszym okresie nowej konsoli .
Wszystko to nie zmienia faktu ze kupie psx.a, ale mogli wiecej zaoferowac tuningujac ps4 ;)
 

Rafal7

Banned
Ja się konsolami powierzchownie interesuje, nie zagłębiam się aż tak w temacie.
W sumie to nie wiem czy mam kupić Xboxa czy Pro, jeszcze jest czas do namysłu ;)
 

pantomima

Banned
Podobnie i ja , ale zawsze przed zakupem czegokolwiek robie delikatny rekonesans jezeli mozna tak to nazwac .
Staram sie nie kupowac kota w worku ;)
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
to ze za chwile wyjdzie Scorpio i zmiecie psx.a a Sony na bank nie wypusci w najblizszym okresie nowej konsoli
Ile to już razy XBOX miał pozamiatać PS? Przez tyle lat im się to nie udało, zatem pomimo, iż MS będzie miał dodatkowy rok aby dopracować swoją nową konsolę byłbym raczej wstrzemięźliwy z przedwczesną oceną. Za rok będzie jasne czy pozamiata czy nie :)
Brak UHD w PS4 moim zdaniem nie jest żadnym problemem - konsola jest do grania a nie oglądania filmów z BD. MS władował do swojego X0S napęd UHD tylko po to aby zyskać jakiś argument do jego kupna skoro nic innego nie potrafił zaoferować - to swego rodzaju wabik, który ma przysłonić gorszą wydajność w podstawowych zadaniach konsoli do gier w porównaniu do PS4.
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
To że sony nie ma napędu uhd to coś znaczy ? Będzie za to miał osobny odtwarzacz. A microsoft tego nie ma i musi ładować w jedno urządzenie. Bo nikt by nie kupił odtwarzacza z microsoftu. Poza tym takie głupie myślenie. Masz konsole graj, chcesz oglądać film kup odtwarzacz. czemu do stereo kupiłeś cd a nie słuchasz na kinie domowym ?

Szukanie kwadratury koła i czepianie się o nic.

Scorpio zapowiadany za rok? ale co za rok? Za miesiąc się coś zmieni nie będzie tego co zapowiadają. A gadać to sobie mogą.

Piechu zgoda w 100%

kapusta nie bądź miętki .. jaki microsoft ? z kim będziesz grał ze sobą samym ? jak piramida ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry