Ps4 czy warto

Dubek

Member
Bez reklam
Kupuj w sklepach internetowych albo w sklepach z grami, sporo ich w Polsce od paru dobrych lat. Unikaj sklepów jak Auchan, Empik i inne takie, czasem zdarzają się promocje ale przeważnie gry które mają po parę lat dalej kosztują 200 zł gdzie w normalnych sklepach można spokojnie poniżej 100 wyrwać.
 

pantomima

Banned
Znam zasady.
Co jakis czas kupuje filmy na Blu, tak ze temat nie jest mi obcy ;)

W materii gier tylko delikatnie zastanowowily mnie te roznice w cenach .
Mysalem ze to z racji jakisch dodatkow czy tam tym podobnych .
 

Dubek

Member
Bez reklam
Nie, tak działają sklepy typu Empik, mają dużą marżę bo przeważnie mają salony w galeriach i płacą wysokie ceny za wynajem, dodatkowo są znane więc ludzie tam kupują to sobie zarabiają na nieświadomych ;)
 

pantomima

Banned
No niestety ... trzeba byc naprawde mocno nieswiadomym zeby lapac sie na takie zdzierstwo ;)

Co do empikow - ostatnio przegladalem oferte filmow na blu ray i jest naprawde duzo ciekawych pozycji do 50 zl . Mowie tu o starszych filmach .
Ja osobiscie kupujac film jakos nie szukam za dlugo , zamawiam glownie ze str BlueDvd.
Ostanio jednak poszperalem troszke i trafilem na przyjazne ceny w empiku .
 

Dubek

Member
Bez reklam
Ano filmy tak, tu się zgodzę, sam kupiłem tam parę BR za 20 zł nawet :p Filmy akurat zawsze mieli w miarę tanie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Panto, gry łykaj na alledrogo. Ceny w porównaniu do sklepowych to nawet
-50%. Taki Driveclub, cena w RTV Euro 109 zł/allegro 39 zł
Poza tym pytanie czy zawsze potrzebujesz nówkę droższą o kilkadziesiąt złotych od używki tylko dlatego żeby ściągnąć z niej folie? Co innego jak łykasz nówkę na premierę :) Uważaj tylko na oferty kont z grą.

Seizo :wink: czekasz na The Last Guardian...:grin:
Kiedy kupujesz...
:wink:
Czekam, czekam ale tyle czekałem na tą grę że hype praktycznie mi minął. Mam nadzieję że dopieścili wszystko, bo jeszcze 2 miesiące temu narzekano na jakieś bugi i problemy ze sterowaniem. Jak sama gra będzie na poziomie SOTC albo jeszcze lepiej, to biorę na premierę, a jak okaże się lipa, to poczekam aż będzie do łyknięcia co najmniej o połowę taniej i biorę FFXV. Premiera 06.12 więc zapewne 1 albo 2 grudnia pojawią się już recenzje.

Największy hype to ja mam na to. Jeszcze nigdy nie wyczekiwałem tak żadnej gry, chociaż o samej produkcji praktycznie nie wiadomo nic, a wszystko co wiadomo to tylko spekulacje, a sam Hideo na jej temat powiedział zaledwie kilka słów kompletnie nie związanych z fabułą. No ale to Kojima, więc mogę brać w ciemno.

[youtube]i2nuHEGhwiw[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

piechu

Member
Bez reklam
Gdy parę dni temu obejrzałem zajawkę na Death Stranding to odpadłem. W zasadzie nic nie pokazuje ale dzięki klimatowi, muzyce mam ochotę ją kupić. W zasadzie to co wyszło z pod ręki Kojimy można brać w ciemno :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
zazwyczaj sprzedajacy dolaczaja zdjecie plyty oraz opisuja jej stan. Zreszta jesli nawet jest pare drobnych rysek, to nic sie nie pownno dziac, gdyz plyty sa chronione warstwa ochronna na spodniej stronie
 

Dubek

Member
Bez reklam
Nawet jak się wydaje że płyta jest mocno porysowana to konsola powinna ją bez problemów czytać, to już nie jest PSX gdzie porysowana płyta uniemożliwiała granie ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Gdy parę dni temu obejrzałem zajawkę na Death Stranding to odpadłem. W zasadzie nic nie pokazuje ale dzięki klimatowi, muzyce mam ochotę ją kupić. W zasadzie to co wyszło z pod ręki Kojimy można brać w ciemno :)
Kojima ma tylko jedną wadę. Za długo każe czekać na swoje gry :D

Zakładam że ten trailer nijak się będzie miał do finalnej wersji. Przy okazji, trafiłem ostatnio na bardzo fajny artykuł poświęcony pamiętnemu P.T. i Death Stranding. Po przeanalizowaniu wszystkich szczegółów zawartych w demie P.T. i trailerze Death Stranding bardzo możliwe że Silent Hills nigdy nie było w planach Kojimy, a P.T. to nie zwiastun Silent Hills tylko Death Stranding. Moim zdaniem faktycznie to ma sens, bo nawiązań jest całkiem sporo. Jeżeli okaże się to prawdą, to ja w tym momencie wymiękam :D

Seizo,a jak jest z używanymi porysowanymi płytami ?
Bo tam coś chyba doczytuje z płyty w trakcie zabawy...;-)
Nie wiem, nie trafiłem na takie :) Zazwyczaj masz w opisie aukcji jaki jest stan płyty. Ja z używek biorę tylko "lustro", żadnych tam "drobnych rysek nie wpływających na jakość zabawy".
A Ty już kupiłeś to pro, bo na twojej liście gier widziałem pozycje z PS :p
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem, nie trafiłem na takie :) Zazwyczaj masz w opisie aukcji jaki jest stan płyty. Ja z używek biorę tylko "lustro", żadnych tam "drobnych rysek nie wpływających na jakość zabawy".

Tak tylko pytam.Bardziej z ciekawości,niż z obawy ;-)

A Ty już kupiłeś to pro, bo na twojej liście gier widziałem pozycje z PS :razz:

Gdybym kupił,to już byś o tym wiedział :D
 

Myszator

Banned
Czekam, czekam ale tyle czekałem na tą grę że hype praktycznie mi minął. Mam nadzieję że dopieścili wszystko, bo jeszcze 2 miesiące temu narzekano na jakieś bugi i problemy ze sterowaniem, a sama gra będzie na poziomie SOTC albo jeszcze lepiej. Jeżeli tak tak to, biorę na premierę, a jak okaże się lipa, to poczekam aż będzie do łyknięcia co najmniej o połowę taniej i biorę FFXV. Premiera 06.12 więc zapewne 1 albo 2 grudnia pojawią się już recenzje.

Największy hype to ja mam na to. Jeszcze nigdy nie wyczekiwałem tak żadnej gry, chociaż o samej produkcji praktycznie nie wiadomo nic, a wszystko co wiadomo to tylko spekulacje, a sam Hideo na jej temat powiedział zaledwie kilka słów kompletnie nie związanych z fabułą. No ale to Kojima, więc mogę brać w ciemno.


Oceniasz grę ( The Last Guardian ) na podstawie recenzji zgrai matołów... :lol:
Pamiętam " ten nie do końca " zachwyt tych durniów co grały w The Last Guardian.
Chodziło jeszcze o coś innego... w tej recenzji tych debilów.
No ale jak ma się pusty łeb, to czego się spodziewasz.
Ta gra " Baśń " to nie dla pustaków grających jedynie w takie gry jak...
Call of Duty
Fifa
I inne takie pierdoły dla debilów, wychodzące co pół roku.
Normalnie Moda na sukces... HA ha ha :lol:

Takich recenzentów to tylko na odstrzał...:wink:

giphy.gif


Niech zajmą się recenzować gry na peceta dla ciemnoty.
Tam jest ich powołanie.
 
Ostatnia edycja:

Myszator

Banned
Myszator,już się tak nie podniecaj.Zagraj i oceń ;-)

Że co, że niby nie miałem / nie grałem w takie strzelanki , lub kopaninę.

Panie...Nawet nie wiesz jakie ja miałem gry, lub konsolę.
Nie podniecaj się tak...;-)

P.S

Szukam takie coś teraz...

Hi fi.jpg

W następnym roku będę chciał kupić taki piec... jak na zdjęciu.
Tylko musi być funkcjonalny, bo będzie pracował w pokoju gracza.

HC Room - pokój gracza.

Dead Space.jpg

:cool:
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Myszator, łap nowy materiał z Last Guardian. W końcu trochę nowych lokacji.

[youtube]ir_S5AO8wVc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry