Ps4 czy warto

Seizo

Active member
Bez reklam
Mi bardzo, tym bardziej że grałem w poprzednie dwie gry tego studia (ICO i SOTC) i bawiłem się świetnie.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To są exy na wyłączność dla PlayStation, a te mam praktycznie w większości ograne od czasów PSX :D
Z multiplatform jest cała masa takich gier, tylko czasu za mało i trzeba wybierać 1 z 5. Teraz mam na tapecie Batmana Arkham Knight, ale jeszcze kończę Krew i Wino :p
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Ja też, odpuściłem tylko Origin bo to podobno szajs innego studia.
Arkham Knight to zakończenie serii w dodatku bardzo dobre, więc dla mnie pozycja obowiązkowa.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
i jak tam Batman Arkham Knight? Po otrzymaniu za free 10 $ od US PSN oraz wykorzystaniu 10 % znizki, sciagam gierke (45 gb, troche wazy :)). Podobno najlepszy Batman.
 

piechu

Member
Bez reklam
Śródziemie też jest świetne, miałbym dylemat. Chociaż po jakimś czasie robi się wtórne, ale jest extra jatka :)
 

vectra1

Member
Bez reklam
Ja też, odpuściłem tylko Origin bo to podobno szajs innego studia.
Arkham Knight to zakończenie serii w dodatku bardzo dobre, więc dla mnie pozycja obowiązkowa.

Grałem w dwie pierwsze części i były znakomite.
Teraz jestem na etapie Orgins - co tu dużo pisać, zmiana studia sprawiła, że widać znaczący spadek jakości. Po prostu się gra nie ma tego czegoś.
Dzisiaj zmówiłem rycerza do kompletu :)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Batmana tylko sprawdzilem. Może z 30 minut i zapowiada sie świetnie. Jest klimat. Skończę krew i wino i zasiadam do batka.
 

pantomima

Banned
Slyszeliscie o tym ze pelna moc ps4 pro nie bd wykorzystana w multiplayerze ?
A mianowicie gry nie bd smigaly w 1080p 60 fps w sieci , tylko dlatego aby wyrownac szanse w stosunku do tych , ktorzy nie posiadaja ps4 pro ...
 
Do góry